מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים לפסח – מוציאים את הלכלוך לחופשי

שטיחים יכולים להוסיף משמעותית לעיצוב הבית והמשרד בזכות מבחר עשיר של סגנונות ועיצובים. הם נאים למראה, מחממי לב ונעימים למגע. בנוסף, הם גם מקום מצוין להצטברות אבק, לכלוך שאנחנו מביאים מבחוץ והיווצרות כתמים. כדי למנוע את שחיקת השטיח והמראה הבריא שלו, פסח הוא זמן מצוין לדבר על ניקיון, אבל לא צריך לחכות לפסח כדי להקפיד על תחזוקת ניקיון ולרכוש חומרי ניקוי שמתאימים לסוג השטיח שלכם. רכישת תכשיר ניקוי תיעשה בהתאם לתווית בגב השטיח ועליה פירוט ממה הוא עשוי.

ליתר בטחון כשאתם מנקים לכלוך עם חומר ניקוי או בשיטה ביתית, תתחילו באחת הפינות ואם האריג לא ניזוק המשיכו באותה שיטה.

לא משנה ממה עשוי השטיח שלכם מומלץ לשאוב אבק מדי שבוע. פעם בשנה כדאי לנקות אותו עם שמפו שטיחים לניקוי עמוק יותר. 

 

אוהבים שטיחים? אל תיתנו לכתמים להפחיד אתכם

 

למי שיש ילדים ובעלי חיים בנוסף לכתמים הנפוצים שנגרמים משתייה ואוכל, השטיח יכול להתלכלך גם משתן, קיא והפרשות אחרות. נשמע מלחיץ, אבל זו לא סיבה לא להחזיק שטיח, יש דרך קלה לנקות אותם. השתמשו במטלית לחה טבולה במים עם חומץ ביחס שווה ולסיום ייבשו עם שואב אבק.

 

אוהבים לסיים עם כוס יין את היום או ליהנות עם חברים מבקבוק יין של מרלו? פחד מכתם יין על השטיח גם לא צריך למנוע מכם מלהחזיק כזה. אם יש לכם סודה לשתייה בבית, מצוין, ספגו מטלית בהם וליחצו על האזור המוכתם. לסיום, יבשו עם מייבש שיער. אפשרות אחרת היא לנקות בעזרת מטלית לחה שספגתם במים קרים נוזל כלים. אפשרות נוספת לניקוי כתם יין או קפה, פזרו אבקת סודה ומלח, לאחר כשעה נקו עם מטלית לחה. 

כתמים שומניים שנגרמו מאוכל שומני, ידיים דביקות או שמנים שדבקו בנעליים שלכם גם כן שכיחים ובאופן מפתיע קלים לניקוי. בשביל זה יצרו את ממיס השומנים הטבעי. אפשרות פחות מתקבלת על הדעת, אבל בהחלט עובדת היא ניקוי בעזרת מריחת קצף גילוח הוצאתו עם מטלית לחה. גם כתם שומני אפשר לנקות עם אבקת סודה ומלח להוספת חיזוק בספיגה כפי שהזכרנו קודם. מו בכל כתם כדאי לסיים עם ייבוש בעזרת מייבש שיער.

השטיח השחיר בגלל לכלוך שהבאתם מבחוץ? ניקוי עם מטלית ספוגה בתערובת של מים וחומץ תעשה את העבודה. 

לא כדאי לנסות את השיטות הביתיות על שטיחים עשויים חומרים טבעיים כמו משי או כותנה.

אף כתם לא יעמוד בפני חברת גל אור

לא משנה מה תעשו, במהלך השנה יצטבר לכלוך על השטיח. פסח הוא הזמן האידיאלי לניקוי מעמיק שיחזיר את החדש לשטיח שלכם. בחברת גל אור נעשה ללא פשרות, תוצאה פחות ממושלמת לא עוברת את שלב בקרת האיכות. מקצועני גל אור יכולים להתמודד עם כל סוג שטיח וסוגי כתמים מאתגר בהצלחה יתרה. על מנת לצבע ניקוי שטיחים וריפודים ייסודי לפסח,  הם עושים שימוש בחומרי ניקוי מתקדמים וירוקים לסביבה ודואגים לבריאותכם.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .