מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים מקצועי

חולמים לנקות את השטיח שלכם? עשו זאת רק עם חברת ניקוי שטיחים מקצועית

להרבה מאיתנו יש שטיח בבית שעברו עליו לא מעט שנים והוא נראה קצת בלוי ורעוע. הפתרון של קניית שטיח חדש אולי מתאים לכאלה שכבר לא אוהבים את העיצוב של השטיח אבל הוא לא הפתרון היחיד כלל. הידעתם שבאמצעות ניקוי שטיחים מקצועי תוכלו לקבל תוצאה של שטיח כמו חדש? החדשות הטובות הן שקיימות בארץ חברות מקצועיות המסוגלות ויודעות כיצד לנקות סוגי שטיחים שונים ברמה מקצועית כך שאתם תוכלו לחסוך קניית שטיח חדש ועדיין תוכלו להינות מסלון רענן, מרהיב ונקי.

ניקוי שטיחים מקצועי לשטיחים בשיטות ייצור שונות

ודאי אתם יודעים כי לא כל השטיחים מיוצרים באותה שיטת ייצור וישנו שוני בשיטות האריגה השונות. כמו שכל השטיחים לא מיוצרים אותו דבר, כך גם שיטת הניקוי של כל שטיח ושטיח שונה במהות שלה. לדוגמא: ניקוי שטיח פרסי לא יתבצע כמו ניקוי שטיח שאגי וניקוי שטיחי קילים לא יתבצע כמו ניקוי שטיחים סיניים. זו היא הסיבה שחשוב כל כך לשכור חברה מנוסה היודעת לעשות ניקוי שטיחים מקצועי שיהיה המתאים ביותר לסוג השטיח שברשותכם.

חברת גל אור היא חברה בעלת ניסיון של מעל עשור בניקוי שטיחים, מזרונים וספות ופיתחה עשרות שיטות ניקוי ייחודיות המתאימות לכל סוגי השטיחים השונים. תהליך הניקוי השטיחים המקצועי מתבצע תחילה באיסוף השטיח מבית הלקוח. באם השטיח שלכם הוא מקיר לקיר אז הניקוי מתבצע בבית הלקוח עצמו.

לאחר שהשטיח מגיע לחברת גל אור אנו מתחילים בהוצאת כל האבק מהשטיח. בשטיחים עם שערות התהליך יהיה יותר עיקש מכיוון שישנו אבק תקוע עמוק בין שערות השטיח. לאחר כי השטיח נקי מאבק ניתן להתחיל בניקוי הכתמים שלו.

תהליך ניקוי הכתמים יהיה שונה בין שטיח לשטיח וייעשה שימוש במכשירים ייעודיים ובחומרים שונים. הודות לתהליך ניקוי כתמים יעיל, חברת גל אור מסוגלת להוריד מהשטיח שלכם כתמי מזון, כתמי שתייה, כתמי שתן, כתמי שמן, כתמי בוץ ועוד רשימה ארוכה של כתמים. תוך כדי תהליך הניקוי אנו מעניקים לשטיח שלכם ניחוח נעים ומרענן.

חיטוי השטיח כחלק בלתי נפרד מתהליך ניקוי שטיחים מקצועי

אם חשבתם שתהליך ניקוי השטיחים המקצועי מסתיים פה אז טעיתם, כי חברת גל אור פיתחה את שיטת גל אור הייחודית לניקוי שטיחים הכוללת שלב של חיטוי לשטיח שלכם. מדוע חשוב כל כך שלב החיטוי אתם שואלים? מכיוון שבמרוצת הזמן מצטברים מליוני חיידקים ומיקרואורגניזמים על השטיח שלכם שמזיקים לאיכות האוויר שאתם נושמים. חברת גל אור תשמיד מעל ל-90% מכמות החיידקים שעל השטיח כדי שאתם תוכלו לחזור לנשום אוויר ראוי לנשימה.

ניקוי שטיחים מקצועי עם חומרים ירוקים בלבד

בנוסף, חשוב לציין שתהליך ניקוי השטיחים המקצועי מתבצע בעזרת חומרי ניקוי ירוקים הידידותיים לסביבה ולבריאות האדם. זה חשוב מאוד שלא יהיו מעורבים חומרים כימיים מכיוון שהם מסוכנים מאוד לסביבה וגם אם בנאדם ינשום אותם, ובנוסף יכולים ליצור כתמים לא רצויים על השטיח.

אם אתם מחפשים ניקוי שטיחים מקצועי, צרו קשר עם חברת גל אור ותקבלו שירות מקצועי, מהיר ואדיב.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .