מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים ספות ומזרונים בחיפה ובצפון

גרים בחיפה ובצפון הארץ? לא מצילחים למצוא חברה מקצועית ואמינה המספקת שירותי ניקוי שטיחים ספות וריפודים בחיפה ובצפון? אנו שמחים לבשר לכם שחברת גל אור מרחיבה את אזורי השירות שלה גם לצפון הארץ.

אודותינו – חברת גל אור שירותי ניקוי לשטיחים ספות מזרונים וריפודים, הינה בעלת ניסיון רב בכל הקשור לניקוי שטיחים ספות ומזרונים בארץ ובחו”ל. שירותי הניקוי שאנו מציעים הם רבים ומגוונים. העקרון המנחה את חברת גל אור הוא חתירה בלתי נלאית לשרת את כל לקוחותינו לשביעות רצונם המלא. וכן, התאמה אישית לצורכי הלקוח.

חומרי הניקוי שאנו משתמשים בהם הינם ירוקים וידידותיים לסביבה. הצוות המקצועי שיגיע לביתכם מצוייד במיטב המכשור המקצועי ומהמתקדמים ביותר בעולם. כנ”ל חומרי הניקוי בהם אנו משתמשים לנקות את השטיחים ספות מזרונים וריפודים בביתכם. חברת גל אור רואה עצמה מחוייבת לשירות מהמדרגה הראשונה, וכל זאת תוך כדי שמירת מחירים מהאטרקטיביים בענף ניקוי השטיחים והספות.

איזורי שירות:
חיפה, קריות, כרמיאל , עפולה , נצרת, נצרת עילית, עכו, נהריה, ראש פינה, ועוד.

שירותי ניקוי שטיחים וספות בחיפה ובצפון

ניקוי שטיחים מתמחים בכל סוגי השטיחים, אם זה שטיחים ניידים כגון פרסים, אפגאניים, סינים, אוריינטלים, מרוקאים, בוכרים,טורקיים, מארצות הבלקן, ועוד. אם יש ברשותכם שטיחים כגון שטיחי שאגי, כרמל, קינג דיויד, ועוד. מכונה או עבודת יד הגעתם לכתובת הנכונה.
ניקוי שטיחים מקיר לקיר אנו נותנים שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי, אין עבודה קטנה או גדולה שלא נוכל לתת עליה שירות מקצועי ואדיב.
ניקוי ספות בד– לאחר מלמעלה לשני עשורים ניסיון של ניקוי ספות בד יש בידנו את כל הניסיון והידע הנדרשים לניקוי ספות. הצוות המקצועי שיגיע לביתכם יאבחן את סוג בד הבד, סוגי הכתמים, גיל הריפוד וכמובן איכות הצבעים. ולאחר מכן נתאים את סוג הניקוי וחומרי הניקוי הנדרשים. גם כאן אנו משתמשים במיטב המכשור וחומרי הניקוי הקיימים כיום בשוק, וכל זאת על מנת להבטיח רמת עבודה שאין שני לה.
ניקוי ספות עור ניקוי ספות עור יחל ראשית על ידי אבחון מקצועי של סוג העור, עיבודו ומרכיבי הגימור שלו, איכות הצבעים, אופי ועומק הנזקים והכתמים. הסוגים הפופלאריים ביותר של סוגי העור בספות עור כיום הם, עור שור, עור פרה, עור עגל, עור בופאלו, עור נאפה (או עור נאפה 4000). ניקוי ספות העור מתבצע בשני שלבים. השלב הראשון מטפל ומנקה את הלכלוך והזיעה המצטברת ושוקעת דרך נקבוביות העור, וכתוצאה מכך יוצרת את הגוון האפרפר על גבי משטחי הספה. השלב השני, מריחת קרם לחות והגנה על הספה. קרם זה חשוב על מנת להגן על הספה מהתייבשות העור שכתוצאה מכך נגרם קילוף ופיצוצים בעור. חומרי הניקוי שאנו משתמשים בניקוי ספות עור מיובאים מאיטליה, והם המובילים בעולם בתחום זה.
ניקוי מזרונים ניקוי מזרונים מקצועי כולל ניקוי, חיטוי, נטרול ריחות, והסרת כתמים. כידוע מזרונים בבית נוהגים לספח לתוכם גם את קרדית האבק, ולכן, זוהי סיבה חשובה נוספה למה מומלץ לנקות את המזרונים במיוחד לבעלי אלרגיות שונות

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .