מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים באור יהודה

ניקוי שטיחים באור יהודה - ניקוי מקצועי

מעבר לניקוי השטיח שלכם בבית, חשוב להזמין מידי פעם שירותי ניקוי מקצועיים המותאמים לשטיחים שלכם ומאפשרים לכם ליהנות משטיחים נקיים לחלוטין וללא כתמים או אבק אשר עלולים לפגוע בשטיח שלכם ולהעניק לו מראה בלוי, מוזנח ולא אסתטי.

חברת גל אור מציעה לכם שירותים מקצועיים של ניקיון שטיחים, אשר מבוצעים בשיטות מתקדמות ועם כלים מקצועיים שיאפשרו לכם ליהנות משטיח נקי לחלוטין. את שירותי הניקיון ניתן לחלק לשני סוגים: ניקיון של שטיחים אשר מתבצע בבית הלקוח וניקיון אשר מבוצע במפעל החברה.

ניקיון בבית הלקוח

ניקיון שטיחים בבית הלקוח הוא ניקיון פשוט יחסית הכולל שאיבה יסודית של האבק מהשטיח, הסרה של כתמים קלים ולכלוך וטיפול לרענון השטיח אשר יעניק לו ריח רענן ויחדש מעט את מצבו. היתרון בניקיון זה על פני ניקיון עצמי שלכם הוא קודם כל צורת הניקיון. בכדי לבצע ניקיון מהסוג הזה מגיעים עם שואבי אבק עצמתיים מאוד וחומרי ניקיון ייחודיים אשר מאפשרים לבצע את הניקיון בבית, וכלים וחומרים כאלו בדרך כלל לא נמצאים אצל משתמשים ביתיים. לכן, גם אם מדובר בניקיון פשוט יחסית, הוא עדיין הרבה יותר טוב מניקיון עצמי שתבצעו בעצמכם, וכדאי להזמין את החברה לבצע ניקיון כזה אחת לכמה חודשים.

ניקיון במפעל

כאשר זקוקים לניקיון יסודי יותר של השטיח, ניקיון עמוק אשר יגיע לשכבות הפנימיות של האריג, יחדש את הצבעים של השטיח, יסיר כתמים קשים ועוד, הדרך היחידה היא ניקיון של השטיח במפעל החברה. במפעל אנו מחזיקים במכונות מקצועיות וגדולות אשר מאפשרות לבצע קרצוף יסודי של השטיח באופן מיטבי, הסרה מוחלטת של כל הכתמים והלכלוך על השטיח, הסרה של ריחות רעים אשר נדבקו לשטיח, החזרת הגמישות והמרקם של השטיח כפי שהיה עם הרכישה שלו ועוד.

אלו מכונות מקצועיות וגדולות שאינן ניידות ולכן הליך ניקיון שטיחים יסודי ועמוק כזה מתקיים אך ורק במפעל החברה. כמובן, בסיום הליך הניקיון השטיח עובר תהליך של סחיטה וייבוש לחלוטין, וחוזר אליכם מוכן לשימוש בבית לעוד זמן רב.

ניקוי שטיח

כמה זה עולה?

כמובן, ניקוי שטיח פשוט בבית יהיה זול יותר מהניקיון במפעל, אך כאשר אתם בוחרים שירותי ניקיון מקצועיים עליכם לקחת בחשבון לא רק כמה זה יעלה לכם, אלא מה התועלת שתקבלו. אם השטיח שלכם כבר מלוכלך מאוד, יש עליו כתמים בולטים והוא מפיץ ריחות לא נעימים, אל תוותרו על ניקיון יסודי של השטיח במפעל.

העלות נקבעת לפי מטר רבוע בדרך כלל, כך שככל שהשטיח יהיה גדול יותר המחיר יהיה יקר יותר, ומובן מדוע, וכן המחיר מושפע לפי סוג השטיח – ניקיון של שטיחים אשר עשויים בעבודת יד יהיה יקר יותר משטיחי מכונה שכן שטיחים בעבודת יד מצריכים עבודה עדינה יותר והרבה יותר מורכבת.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.