מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים באריאל

ניקוי שטחים באריאל - שמירה על ניקיון השטיח

שמירה על שטיח נקי הינה חשובה מאוד בכל בית ובכל מקום. שטיח שאינו נקי הוא לא רק מפגע אסתטי אשר עלול ליצור מראה מלוכלך ולא נעים בבית, אלא גם עלול לגרום להפרעות בנשימה כתוצאה מהצטברות אבק או עובש, ועלול ליצור ריחות לא נעימים בבית.

לכן, עליכם להקפיד על שני סוגים של ניקיון השטיח: ניקיון קבוע של השטיח אחת לשבוע וניקיון מקצועי אחת לחצי שנה – שנה. הקפדה על שגרת ניקוי כזו תשמור היטב על השטיח, על המראה שלו ועל הניקיון שלו ותאפשר לכם ליהנות ממנו היטב לאורך זמן רב.

אחת לשבוע הקפידו לשאוב את השטיח באמצעות שואב אבק. חשוב להחזיק בבית שואב אבק עצמתי ונוח לשימוש איתו תוכלו לשאוב את השטיחים בנוחות ובקלות.

 אם נשפך משקה על השטיח ספגו את הנוזל מהר ככל האפשר (מבלי לשפשף) בכדי למנוע ספיגה שלו באריג השטיח, לחץ למדריך המלא לניקוי שטיחים.

אם אתם מבחינים בכתם על השטיח פזרו אבקת סודה לשתיה על הכתם, השאירו לכרבע שעה ולאחר מכן שאבו אותה. אם עדיין נותר כתם ניתן להשתמש בספריי ניקוי ביתי אותו ניתן למצוא בכל סופר היום ולנסות לנקות בעזרתו את הכתם. שימו לב להשתמש בכמות קטנה של חומר. ככל שתשתמשו ביותר חומר כך ישנו סיכון לפגיעה בצבע של השטיח או באריג שלו בזמן הניקוי.

לאחר ניקוי בחומרים נוזליים הקפידו להוציא את השטיח אל השמש בכדי לאפשר ייבוש מלא של השטיח, אך הניחו אותו הפוך בכדי שהשמש הישירה לא תגרום לדהייה של הצבע שלו.

ניקוי מקצועי של השטיח

רוצים טיפול מקצועי? חברת ניקוי שטיחים יכולה לבצע ניקוי של השטיח בבית הלקוח רק בתנאים מוגבלים – רק עבור שטיחים קטנים וזולים וכאלו שאינם מלוכלכים במיוחד או שטיחים מקיר לקיר שלא ניתן להסיר, אך כאשר מדובר בשטיחים גדולים, יוקרתיים ועדינים, הניקוי חייב להתבצע במפעל החברה.

במפעל החברה משתמשים במכונות מיוחדות אשר מנערות את השטיח להסרה של כל הלכלוך בו ולאחר מכן מבצעות שטיפה וקרצוף יסודי מאוד, תוך שימוש גם בקיטור בכדי להגיע לשכבות הפנימיות של השטיח ולבצע חיטוי מלא שלו. לאחר מכן החברה גם מבצעת ייבוש מלא של השטיח לפני שהיא מעבירה אותו ארוז בקפדנות אל בית הלקוח בחזרה.

ניקוי שטיח

האם זה משתלם?

הרבה מתלבטים מה עדיף – האם לנקות את השטיח או לקנות חדש במקומו. ובכן, עלויות הניקוי המקצועיות אינן יקרות מאוד, למרות שרבים בטוחים שהן כן, אך יחד עם זאת עליכם לקבל הצעת מחיר ולבצע השוואה על פי שווי השטיח.

אם מדובר בשטיח פשוט, קטן וזול, ייתכן כי יהיה לכם זול יותר לרכוש שטיח חדש במקומו, אך אם מדובר בשטיח יוקרתי, גדול ומיוחד תגלו כי הרבה יותר זול ומשתלם לפנות לניקוי מקצועי שלו.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.