מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים באשדוד

מחדשים לכם את השטיח בכל הארץ

שטיח הוא פריט מרכזי וחשוב בכל בית. בין אם מדובר בשטיח מרכזי בסלון, שטיחים בחדרי השינה או בכל מקום אחר. השטיח הוא גם פריט פרקטי אשר מעניק חמימות יתרה לבית אך מעבר לזה, הוא גם פריט עיצובי חשוב אשר יכול להשפיע באופן משמעותי על המראה של הבית שלכם. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי תיהנו מהמראה המרשים והמיוחד שיוצר השטיח למשך זמן רב, עליכם להקפיד לשמור על השטיח, לשמור על הניקיון שלו ולתחזק אותו כראוי.

אך לפני שנכתוב על הניקיון של השטיח, ישנו שלב מוקדם יותר שעליכם להכיר – כיצד לבחור שטיח בצורה נכונה. איך תבחרו את השטיח המתאים ביותר עבורכם, ומה חשוב לדעת לפני הרכישה. ובכן, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

להיכן מיועד השטיח?

אם אתם רוצים לבצע בחירה נכונה של שטיח, השאלה הראשונה שאתם צריכים לענות עליה היא להיכן הוא מיועד. האם מדובר בשטיח לחדר הילדים אשר יכול להיות חשוף ללכלוך רב, משקאות שנשפכים או נעליים מלוכלכות? האם מדובר בשטיח לסלון? לחדר השינה? כאשר תגדירו את המקום לו מיועד השטיח, יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט מהו השטיח הנכון עבורכם.

תוכלו להחליט מהו הגודל של השטיח לו אתם זקוקים, הצבע, סגנון העיצוב, האריגה של השטיח, סוג השטיח ועוד. לדוגמא, אם מדובר בשטיח לחדר שינה קטן, עדיף לבחור צבעים בהירים אשר יתנו תחושה של מרחב, ואם מדובר בסלון גדול מאוד, עדיף לבחור בצבעים כהים יותר שיתנו תחושה של חמימות וביתיות.

שטיחים לכל אזור בבית

  • שטיח לחדר המגורים / הסלון: בדקו מראש את הגודל הנכון עבור השטיח בהתאמה לאזור הישיבה, הספה והמרחב כולו. שימו לב לבחור שטיח שנוח ללכת עליו גם כאשר יחפים, ולכן לאזור כזה פחות יתאימו שטיחי קש או מחצלות שונות.
  • שטיח לפינת האוכל: אם אתם בוחרים להניח שטיח בפינת האוכל, הקפידו לבחור שטיח בעל סיבים קצרים מאוד, שיהיה קל לשאוב ממנו לכלוך ושאריות מזון. בחרו שטיח קל לניקוי ועמיד, ועדיף לבחור בצבעים כהים יחסית עליהם פחות יראו כל כתם או לכלוך.
  • שטיח לחדר השינה: אם מדובר בחדר גדול, בחרו צבע כהה אשר יוסיף חמימות ואינטימיות לחדר, ואם מדובר בחדר קטן, בחרו בצבע בהיר שיעניק לו מראה רחב ונעים יותר. מעבר לכך, לחדר השינה כדאי לבחור שטיחים נעימים מאוד, בעלי סיבים ארוכים אשר גם יוצרים מראה חמים יותר וגם נעים יותר לדרוך עליהם.
  • שטיח לחדר הילדים: מעבר לעיצוב, שיתאים לחדר הילדים שלכם, בחרו בשטיח קל לניקוי, עמיד בפני לכלוך, ושימו לב לבחור שטיח כבד יחסית, כך שאם הילדים רצים עליו או משתוללים בקרבתו הוא לא יזוז על הרצפות ויגרום להחלקות מסוכנות.
  • שטיחי כניסה לבית: בחרו שטיחים מחומרים חזקים ועמידים, כאלו שניתן לנקות גם בעזרת מים ללא כל חשש, ושטיחים הכוללים סיבים קשים אשר יצרו "קרצוף" של הנעל ויסירו את הלכלוך באופן טוב יותר.
ניקוי קפה משטיחים

תחזוקה קבועה של השטיחים

ללא תחזוקה נכונה וניקיון קבוע של השטיחים בבית שלכם, ולא משנה באיזה מקום נמצאים השטיחים, מהר מאוד הם יראו פחות מרשימים ממה שחשבתם. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם משקיעים בשטיחים שישמשו אתכם היטב לאורך שנים, הקפידו על ניקוי שבועי קבוע של השטיחים באמצעות שואב אבק, הקפידו לנקות כל לכלוך באופן מיידי מהשטיח ואחת לחצי שנה – שנה (בהתאם למצב השטיח) הזמינו חברת ניקיון מקצועית שתנקה אותו עבורכם.

חברת גל אור הינה חברת ניקוי שטיחים באשדוד והסביבה אשר תגיע אליכם עם חומרי ניקיון מקצועיים ומכשור מתקדם ומבצעים ניקוי עמוק ויסודי שישמור על השטיחים שלכם למשך זמן רב.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.