מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בבת ים

ניקוי שטחים באריאל - חשיבות הניקיון

שטיחים הינם פריט חיוני וחשוב בכל בית. בין אם בסלון, בחדר השינה, במעברים או בכל מקום אחר. שטיח איכותי יכול להעניק לכל פינה בבית מראה חמים ונעים יותר, להשלים את העיצוב ולהפוך את הבית למיוחד יותר, אך הכל תלוי במצב התחזוקה של השטיח.

שטיח מלוכלך ומוכתם ישיג את המטרה ההפוכה לחלוטין – במקום להעניק לבית את המראה הייחודי והחמים אותו אתם מחפשים, הוא יעניק לבית מראה מיושן ומוזנח שאינו תואם כלל את מה שרציתם. לכן, אם אתם רוצים לשמור על המראה של הבית שלכם ועל היתרונות שמעניק לו השטיח, הקפידו על ניקיון השטיחים בבית שלכם באופן קבוע.

הקפידו לשאוב את השטיח בבית באופן קבוע מידי שבוע. אל תתנו לאבק אפשרות להצטבר על השטיח, אחרת יהיה הרבה יותר קשה להסיר אותו והוא עלול לגרום גם לבלאי גבוה יותר של השטיח שלכם.

לפני תחילת השאיבה בדקו היטב כי השקית או הפילטר של השואב נקיים בכדי שהשאיבה תהיה נכונה ומיטבית, ובצעו את השאיבה באופן קפדני על כל חלק בשטיח, גם אלו שלכאורה נראים לכם נקיים מאוד.

עזרה ראשונה לכתמים

משקה שנשפך על השטיח, מאכל שנפל או כל לכלוך אחר, יהפוך לכתם שיהיה לכם קשה מאוד לנקות אם לא תתייחסו אליו במהירות ובאופן מיידי. עם הזמן הנוזל או הלכלוך נספג אל תוך האריג של השטיח ואז הרבה יותר קשה לבצע את הניקוי. לכן, אם אתם מבחינים במשקה שנשפך על השטיח שלכם או כל גורם לכלוך אחר, העניקו קודם כל "עזרה ראשונה" לכתם.

אם מדובר בנוזל התחילו קודם להספיג את הנוזל אל מגבת יבשה. אל תעשו זאת בתנועות שפשוף כי בצורה הזו אתם למעשה מספיגים את הנוזל יותר אל תוך אריג השטיח. לאחר מכן ייבשו היטב באמצעות מייבש שיער ואם נותר סימן של כתם נסו לפזר סודה לשתיה, להשרות לכרבע שעה ולשאוב אותה לאחר מכן עם שואב אבק.

ניקוי שטיחים באשדוד

ניקוי מקצועי עמוק

גם אם אתם מקפידים על ניקוי של השטיח שלכם באופן שוטף, עדיין אל תוותרו על ניקוי עמוק לפחות אחת לחצי שנה – שנה (תלוי במצב השטיח). חברת גל אור מציעה לכם ניקוי עמוק לשטיח אשר מבוצע בשיטות מתקדמות ומאפשר לכם ליהנות משטיח נקי לחלוטין, ללא כתמים או אבק ותוך שמירה על השטיח וההרכב שלו. הניקוי העמוק חודר אל תוך השכבות הפנימיות של אריג השטיח וכך מסיר גם בקטריות או לכלוכים שאינם נראים לעין אך עם הזמן יכולים להוביל לנזק לשטיח, מעוניינים בחברה לניקוי שטיח באופן מקצועי , גל אור מספקת פתרונות ניקוי לכל השטיחים

השיטה הייחודית שלנו לא רק שאינה פוגעת באריג של השטיח, אלא גם מחיה אותו ומאריכה את חייו כך שתוכלו להשתמש בו זמן ארוך בהנאה ובמראה של שטיח חדש לחלוטין.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.