מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בדרום

אם אתם זקוקים לשירות של ניקוי שטיחים בדרום זה קורה וודאי מסיבות שונות, אתם וודאי בבית או בעסק מנקים באופן קבוע את השטיחים. גם כאשר מנקים את השטיחים באופן קבוע, מצב השטיחים עלול להידרדר וכו' להיות שיש על השטיחים כתמים שונים לכלוכים שאינם יורדים, חיידקים, בקטריות חומרים מעוררי אלרגיה והשטיחים כבר לא נראים חדשים או רעננים כמו שהיו פעם.

סוגים שונים של שטיחים

יש אנשים שיש להם שטיחים שונים בבית, יש אנשים שיש להם שטיחים מקיר לקיר – זה פחות נפוץ בארץ מאשר בחול אבל עדיין יש די הרבה אנשים שיש להם שטיחים מקיר לקיר בעסקים ובחברות זה יותר נפוץ יש עסקים וחברות רבים שיש להם שטיחים מקיר לקיר. כאשר אתם בוחרים חברת ניקוי שטיחים חשוב לבחור חברה מקצועית שתבצע עבורכם ניקוי שטיחים או ספות או כל ריפוד אחר בצורה יעילה ואיכותית. חשוב לבחור חברת ניקיון שטיחים שתתאים לכם בצורה נכונה את חומרי הניקוי לשטיחים שלכם.

ניקיון שטיח לסלון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סוגים שונים של חומרי ניקוי

יש סוגים שונים של חומרי ניקוי. יש חומרי ניקוי אקולוגיים שמתאימים לכם יותר, אם נושא זה חשוב לכם. אם יש לכם ילדים שמשחקים על השטיחים או תינוקות אשר זוחלים על השטיחים, זה חשוב להשתמש בחומרי ניקוי עדינים ולא רעילים. חומרי ניקוי כאלה גם יחדשו את השטיחים אך גם יגנו על הילדים שלכם מפני חומרים רעילים. גם אם יש לכם חיות מחמד בבית עדיף לבחור חומרי ניקוי אקולוגיים ולא רעילים בכדי לנקות את השטיחים שלכם.

איך לבחור חומרי ניקוי

בחירת החומרים מורכבת מעוד שיקולים. ניתן למשל לראות כי יש שטיחים שונים מחומרים שונים ולכן לכל חומר של שטיח כדאי להתאים חומר ניקוי אחר. יש היום סוגי שטיחים שונים ולכל סוג שטיח יש חומר ניקוי שהוא מתאים לו ביותר. כאשר מנקים כתמים בשטיחים צריך חשוב גם להבין מהו הכתם ומאיזה חומר הוא עשוי מתאימים. לכל כתם חומר ניקוי מתאים אשר יפרק את הכתם, יבריק את השטיח וינקה כלל את הכתם. כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון מנוסה ומקצועית היא תדע איזה חומר ניקוי מתאים לכל סוג כתם. כאשר יודעים לנקות כתמים בצורה מקצועית השטיח נראה אחרי הסרת הכתמים רענן כמו חדש. זה מחדש ממש את השטיחים ושטיחים שנראו הרוסים ומלוכלכים מקבלים מראה חדש ורענן בשימוש עם מסירי כתמים מתאימים.

 

 

 

האם לנקות או לזרוק?

יש אנשים שמתלבטים אם בכלל לנקות את השטיחים או לזרוק אותם בהרבה מקרים חבל לזרוק את השטיח כי מפתיע כמה ניתן לחדש ולרענן את השטיח. שטיח איכותי וטוב הוא לא זול, ולכן כדאי לחשוב פעמיים לפני שאתם משליכים שטיח יקר אל האשפה. מפתיע לפעמים איך חברת ניקיון מקצועית מסוגלת לחדש שטיחים מלוכלכים ומוכתמים שכבר חשבו לזרוק אותם. חברת ניקיון טובה מוכנה לקחת על עצמה  גם אתגרים של ניקיון. שטיחים ישנים או מוכתמים מאוד, שטיחים שכבר לא ניתן לשפר את מצבם ולהציל אותם. הניקוי מחזיר לשטיח המראה הרענן והיפה. פתאום רואים את הצבעים היפים של השטיח, הכתמים נעלמים והשטיח הישן שלכם נראה פתאום יפה ורענן כמו חדש גם אתם יכולים ליהנות משירות ניקיון מקצועי ואיכותי לשטיחים של חברת גל אור.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.