מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בהרצליה

לא פשוט להיות שטיח ממוצע. כשמשתמשים בו הוא מונח על הרצפה ונמצא תחת איום מתמיד של חומרים שעשויים להימרח או להישפך עליו וכשהוא לא בשימוש, הוא לרוב מגולגל ברישול ומוטמן באחד הארונות שם הוא חשוף לעובש ופטריות, רטיבות, לחות וריחות לא נעימים. כתוצאה מכל אלה השטיחים בישראל לא שורדים זמן רב ולרוב לאחר מספר שנים לא רב במיוחד הם מועברים אחר כבוד לידי חבר קרוב שבדיוק עבר דירה או לקרוב משפחה שזה עתה השתחרר מצה”ל ונכנס לדירת השותפים החדשה שלו. כל זה מתרחש במקרה הטוב כיוון שבמקרה הרע השטיח פשוט מוצא את דרכו לפח האשפה העירוני. אם גם אתם פוזלים עתה לכיוון השטיח שלכם ותוהים האם הגיע זמנו ללכת בדרך כל שטיח, אנחנו שמחים לדווח לכם שעם חברת גל אור ניקוי שטיחים אפשר לבחור גם בדרך אחרת.

לא חבל על הכסף?

גם אם בעונת הקיץ ניתן בבתים רבים לוותר על השטיח (למרות שהתרומה שלו לעיצוב הכללי של הבית אינה מוטלת בספק), הרי שברוב המוחלט של הבתים בישראל לא מותקנת מערכת הסקה ברצפה. אי לכך, במהלך עונת החורף ישנה חשיבות לעשות שימוש בשטיח. לאור זאת, מאחר ואת השטיח הנוכחי אתם מתכוונים להשליך או להעביר ולהחליף באחר, קחו בחשבון שאתם עומדים לפני הוצאה כספית די רצינית. שטיח חדש עולה כמה אלפי שקלים ובמידה ותמשיכו להחליף שטיח אחת לכמה שנים, הרי שבסופו של דבר מדובר על הוצאה מאוד רצינית של כסף שניתן למנוע פשוט על ידי הזמנה של שירות ניקוי שטיחים בהרצליה.

למה לזרוק כשאפשר לנקות?

שירותי ניקוי השטיחים בימינו לא מזכירים במאום את אלו שאפיינו את שנות השמונים והתשעים. השירותים המודרניים של ניקוי שטיחים מסוגלים להפוך גם את השטיח המעופש והמלוכלך ביותר לשטיח מבריק ויפה ולעתים קרובות השטיח זוכה לעדנה מחודשת שכמוה לא ידע מעולם. מעבר לכך שניקיון של השטיח יכול לחסוך לכם לא מעט כסף, הרי שלעתים קרובות השטיח הופך במרוצת השנים בהן היה בשימוש לחלק בלתי נפרד מהעיצוב של החדר ולכן במידה ותרצו להיפטר ממנו, עליכם לקחת בחשבון שייתכן ותתקלו בקשיים לאתר תחליף הולם עבורו. אי לכך, מומלץ ביותר לבחור בדרך היעילה, החסכונית והחכמה ביותר להתמודד עם שטיח מלוכלך והיא כמובן להזמין שירותים של ניקוי שטיחים.
התכשירים והמיכון המודרניים מסוגלים להתגבר על כל כתם או סוג לכלוך שהוא לרבות כתמי יין, שומן, אוכל, דיו ועוד וכן לחטא את השטיח מכל האבק וקרדית האבק הצבורים בו. לכן אל לכם לוותר על תהילת החדר, הזמינו עוד היום שירותי ניקוי שטיחים ויפה שעה אחת קודם.

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי שטיחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי שטיחים שיהפכו גם את השטיח שלכם לנקי מאין כמוהו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

מחירון החברה ניקוי שטיחים מקצועי לקוחות ממליצים

לניקוי ספות בהרצליה

לניקוי מזרונים בהרצליה

לעמוד ניקוי שטיחים ראשי

בחזרה לעמוד ראשי

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .