מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בחולון

ניקוי שטחים בחולון- דרכי ניקוי השטיח

שמירה על שטיח נקי לא מסתכמת בשאיבת אבק שבועית או ניעור של השטיח ואוורור בחוץ, זה הרבה יותר מכך. אם אתם רוצים לשמור על השטיח שלכם, על הצבעים החיים שלו, על המרקם שלו, לנקות היטב כתמים ולמנוע הצטברות של אבק, עליכם להקפיד בנוסף לשגרת הניקיון הקבועה שלכם גם על ניקוי מקצועי ועמוק של השטיח.

חברת גל אור מציעה לכם בדיוק את זה. ניקוי מקצועי ומיוחד של השטיח אשר כולל שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ושיטות חדשניות המנקות ומחטאות את השטיח עד לחלקים הפנימיים שלו, מחיות את הצבעים של השטיח ומעניקות לכם אפשרות ליהנות ממנו לעוד זמן רב ללא כל בעיה ותוך שמירה על העמידות שלו.

ניקוי שטיחים סינטטיים

שטיחים העשויים מסיבים סינטטיים הינם הרבה יותר קלים לניקוי. היום ניתן למצוא שטיחים סינטטיים מפוליאסטר, פוליאתרן וחומרים דומים, אותם קל יותר לנקות והם עמידים יותר, גם בגלל האריג עצמו וגם כי האריגה מבוצעת במכונה ולא בצורה ידנית.

לכן, שטיחים העשויים מחומרים סינטטיים ניתן לקרצף בעזרת מכונות קרצוף ובאופן כללי עבודת הניקוי קצרה יותר, שכן ניתן לבצע את הניקיון באופן פחות עדין וגם לעשות שימוש בחומרי ניקוי חזקים יותר המותאמים לשטיחים מהסוג הזה.

ניקוי שטיחים טבעיים

שטיחים העשויים מסיבים טבעיים כמו צמר, כותנה, משי וכדומה, הינם שטיחים הרבה יותר קשים לניקוי. קודם כל, מדובר בשטיחים יקרים מאוד, כך שחייבים לנקות אותם בצורה שתשמור על השטיח ולא תפגע בו. בנוסף, אלו שטיחים אשר לרוב ארוגים ביד והחומרים הטבעיים פחות חזקים ולכן חשוב לבצע את הניקוי באופן עדין על מנת לא לפגוע באריג, בצבע, באריגה או בשטיח בכלל.

אנו בגל אור מבצעים ניקוי של שטיחים כאלו באופן עדין במיוחד, ותוך שימוש בשיטות המיועדות במיוחד לשטיחים כאלו וכך שומרים על השטיח, מנקים אותו מבלי לפגוע בו ומבטיחים המשך עמידות שלו לעוד שנים רבות.

עצות שימושיות לניקוי שטיחים ספות וריפודים על ידי חברת גל אור

היכן מתבצע הניקוי?

אם מדובר בשטיח קטן, קל לניקוי ומחומרים סינטטיים, ייתכן כי יהיה ניתן לבצע את הניקוי בבית הלקוח. כמו כן עבור שטיחים מקיר לקיר שלא ניתנים להסרה. לעומת זאת, שטיחים גדולים, יוקרתיים, עדינים, צבעוניים ועוד, עדיף לנקות במפעל.

במפעל ישנן מכונות ייחודיות וכלים אשר מאפשרים לבצע את הניקוי בהתאמה המלאה לשטיח ולחומרים מהם הוא מיוצר, ואנו יכולים לבצע שם את כל התהליך על הצד הטוב ביותר ולהחזיר לכם בסופו של דבר שטיח נקי לחלוטין, יבש ומוכן לשמש אתכם היטב לעוד זמן רב.

הצוות שלנו הינו בעל ניסיון רב בתחום, בעל המלצות מלקוחות רבים ובעל הכשרה מקצועית מתאימה המאפשרת לו לזהות היטב את סוג השטיח שלכם ולהתאים את שיטות הניקיון הנכונות ביותר עבורו ועבור הכתמים המאפיינים את אותו שטיח.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.