מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים ביהוד

סוגי שטיחים פופולריים

היום ניתן למצוא מגוון עצום של שטיחים מסוגים שונים. שטיח הינו מוצר שעונה גם על צרכים פונקציונאליים וגם על צרכים עיצוביים, ולכן מדובר במוצר פופולארי ומבוקש מאוד, ועם הביקוש הרב, היצרנים דואגים להיצע רב ככל האפשר.

כאשר אתם רוכשים שטיח, אתם חייבים להבין בדיוק ממה הוא עשוי ולקבל את כל המידע על סוג השטיח. כך תוכלו לדעת כיצד לטפל בו בצורה נכונה, כיצד לנקות אותו באופן שוטף וכיצד לשמור עליו לאורך שנים רבות מבלי שיראו עליו סימנים של בלאי או התיישנות.

במאמר זה תוכלו לקרוא על הסוגים הפופולאריים ביותר של השטיחים, וכיצד לנקות אותם על הצד הטוב ביותר. לפני כן, נדגיש כי האמור במאמר זה הינו עבור ניקיון שוטף. מעבר לניקיון ביתי כזה, חשוב להזמין ניקוי מקצועי לפחות אחת לשנה.

חברת גל אור, חברת ניקוי שטיחים ביהוד והסביבה, מציעה לכם ניקוי יסודי ומקצועי שהזמנה שלו לפחות פעם בשנה תשמור על השטיח, תבטיח חיטוי יסודי ותאפשר לכם להאריך את אורך החיים של השטיח בקלות ובמחיר משתלם.

שטיחי צמר

סוג אחד של חומר גלם בו משתמשים לייצור שטיחים, ואולי אחד מהחומרים הותיקים ביותר בתחום, הוא הצמר. היום ניתן למצוא שטיחי צמר טבעיים וסינטטיים, כאשר כמובן הצמר הטבעי הינו נעים ואיכותי יותר, אך גם יקר יותר. את הצמר הטבעי מפיקים בצבעים טבעיים כמו לבן, שחור, חום ואפור, אך בשיטות מתקדמות ניתן לצבוע את הצמר וכך להציע לכם שטיח צמר במגוון רחב של גוונים וצבעים שונים.

אחד היתרונות הגדולים של הצמר הוא שמדובר בחומר אשר אינו יוצר חשמל סטטי, מה שמונע היווצרות אבק על השטיח ומקל מאוד על הניקוי שלו. הקפידו לאוורר את השטיח ופעם בחצי שנה הפכו אותו כדי להסיר לכלוך שאולי נלכד בין הסיבים.

שטיחי כותנה

סוג פופולארי נוסף של חומר גלם בו משתמשים בתעשיית השטיחים הוא הכותנה. סיבי הכותנה הינם סיבים גמישים מאוד ועמידים במיוחד, ולכן שטיחים העשויים מכותנה טבעית הינם שטיחים נעימים למגע ומתאימים במיוחד לחדרי שינה וחדרי ילדים.

שטיחי כותנה קלים מאוד לתחזוקה, ובמידות קטנות ניתן גם לכבס את השטיחים הללו במכונת כביסה בתכנית עדינה מותאמת, דבר שמקל מאוד על הניקיון השוטף והקבוע של השטיח ומאפשר הסרת כתמים ביעילות ובקלות.

שטיחים מלאכותיים

היום ניתן למצוא מגוון עצום של שטיחים העשויים מסיבים מלאכותיים, סינטטיים. רוב השטיחים הללו עשויים מפוליאסטר, איתו ניתן ליצור סיבים במגוון רחב של אורכים, צורות ועוביים, וכך ניתן באמצעותו לארוג מגוון עצום של שטיחים בעיצובים שונים, צורות שונות ומראות שונים.

ניתן למצוא כמה רמות של איכות בסיבים המלאכותיים, וחשוב לבחור באיכות גבוהה אשר תאפשר לכם ליהנות משטיח חזק ועמיד ומראה מרשים וייחודי יותר, לחץ למדריך המלא לניקוי שטיחים 

בנוסף, יתרון חשוב של השטיחים המלאכותיים הוא שמדובר בשטיחים קלים יותר לניקוי, והסיבים המלאכותיים עמידים יותר בפני חומרי ניקוי ביתיים, מה שמקל על התחזוקה השוטפת של השטיח.

שטיחים כאלו חשוב להקפיד לשאוב עם שואב אבק בכל שבוע, אחרת האבק יצטבר ויגרום לקרדית האבק ולנזק לשטיח עצמו.

טיפול בריחות וכתמי חיות מחמד

שטיחים טבעיים

בין השטיחים המיוצרים מחומרים טבעיים ניתן למצוא שטיחים מצמח ההמפ, האגבה, היוטה, מסיבים של קליפת אגוזי הקוקוס וצמחי מים שונים. לכל חומר טבעי בו משתמשים יש את התכונות הייחודיות שלו, ולכן לפני שבוחרים אחד מהשטיחים הללו חשוב לבדוק היטב את החומר, העמידות שלו וההתאמה שלו לבית שלכם או למקום בו תרצו לפרוס את אותו שטיח.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.