מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בכפר סבא

במידה והשטיח שלכם שכל כך אהבתם אי אז כשעוד היה מבריק וחלק, צבעוני ומקסים כבר מזמן אינו מבריק וכבר מזמן אינו מקסים, ישנו סיכוי לא רע שמדי פעם כשאתם הולכים ברחוב, אתם פוזלים לכיוון פח הזבל העירוני. רבים מבעלי השטיחים מאמינים כי אלו הם החיים בסופו של דבר, שגם השטיח הטוב ביותר והאיכותי ביותר בסופו של דבר מרים ידיים לנוכח כתמים כגון אוכל, שתייה, אבק וכו ומפנה את מקומו לאחד אחר שיחליף אותו. אנחנו כאן כדי להגיד לכם שמדובר בטעות מרה וכואבת שעלולה לעלות לכם ביוקר.

מדוע אין שום סיבה להיפטר מהשטיח?

שימו לב, השטיח הנוכחי שלכם מונח על הרצפה באותו המקום כבר מספר שנים וצובר כתמים מכל הסוגים וכן צובר המון אבק וקרדית האבק. ובכן, כדי להחליף אותו, תצטרכו לכתת את רגליכם ולנדוד בין חנויות שטיחים שונות ולנסות למצוא לו תחליף הולם. מדובר על לא מעט ריצות, השוואות וניסיונות למצוא שטיח שרוב הסיכויים שכבר לא מייצרים. בסופו של דבר ייתכן ותיאלצו להתפשר על שטיח פחות מתאים, אבל עם כל הכבוד לחוסר ההתאמה שלו, תג המחיר שלו עדיין יהיה גבוה ועל כך אין כל ויכוח. אז רגע לפני שאתם יוצאים למסע המתיש הזה, מה דעתכם פשוט… לנקות?

ניקוי שטיחים – אל תנסו את זה בבית

אם בחרתם באפשרות החכמה ביותר להתמודד עם הכתמים (לנקות במקום לזרוק את השטיח), יש לנו עוד דבר מה קטן לגלות לכם. שימו לב – לעתים קרובות כאשר בעלי שטיחים מנסים לבצע את עבודות הניקיון בעצמם, בסופו של דבר הם רק גורמים להרס רציני. שטיחים עדינים או עתיקים עלולים לסבול סבל רב במידה ויבואו במגע עם תכשירי ניקוי ביתיים מודרניים, קחו זאת לתשומת לבכם.
במידה ואתם רוצים לבצע למשל ניקוי שטיחים בכפר סבא, אל לכם לנסות את זה בבית, עשו את הדבר הנכון וצרו קשר עם חברתנו לניקוי שטיחים מקצועי שמספקת שירותי ניקיון עד הבית. המומחים של החברה יגיעו אליכם, יאבחנו את סוג הבד ואת סוג האריגה ויתאימו אליהם באופן ספציפי את סוג התכשירים ואת סוג ציוד הניקיון. לסיכום – במקום לזרוק או להעביר אפשר לנקות ולהבהיר ובמקום להרוס או לקלקל, צריך רק לצור קשר עם חברת גל אור ניקוי שטיחים, ובהצלחה תתחדשו על השטיח שכבר שכחתם שהיה ברשותכם.

 

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי שטיחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי שטיחים שיהפכו גם את השטיח שלכם לנקי מאין כמוהו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

מחירון החברה ניקוי שטיחים מקצועי לקוחות ממליצים

לניקוי מזרונים בכפר סבא

לניקוי ספות בכפר סבא

לעמוד ניקוי שטיחים ראשי

בחזרה לעמוד ראשי

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .