מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים במרכז

טיפים לניקוי שטיחים

מאז ומתמיד שטיחים היו פריט מרכזי וחשוב בבית, בין אם בתור פריט עיצובי דקורטיבי ובין אם בתור מוצר פרקטי להגנה מפני הקור של המרצפות בעונת החורף, ולכן, עם הפופולאריות הגדולה של המוצר הזה, ההיצע הינו גדול מאוד.

היום ניתן למצוא אלפי סוגים של שטיחים, כאשר ההבדלים יכולים להיות הבדלים בחומרי הגלם מהם מיוצרים השטיחים, הבדלים בסוג האריגה של השטיח, סגנון העיצוב שלו, הגודל, הצבע ועוד. מחירי השטיחים יכולים להתחיל מכמה מאות שקלים ולהגיע גם לעשרות אלפי שקלים, אך לא משנה כמה השקעתם ברכישה של השטיח שלכם, אם אתם רוצים ליהנות ממנו למשך זמן רב, חשוב שתקפידו על ניקוי נכון של השטיח ותחזוקה נכונה שלו.

טיפים לניקוי ותחזוקה של שטיחים

אם אתם רוצים לשמור על השטיח שלכם, ולהיות בטוחים כי תוכלו ליהנות ממנו למשך זמן רב, במאמר זה תמצאו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם:

  • הקפידו לבצע שאיבת אבק מהשטיח לפחות פעם בשבוע. אם מדובר בשטיח עם פרנזים בצדדים אל תאפשרו משיכה של הפרנזים על ידי השואב שכן הוא עלול להחליש את החיבורים ובסופו של דבר לתלוש אותם ממקומם.
  • במידה ונשפך משקה או נוזל על השטיח, הספיגו אותו מיד באמצעות מטלית יבשה ואל תתנו לו להיספג בשטיח, ככל שיעבור יותר זמן, יהיה קשה יותר לטפל בכתם.
  • אל תנסו לנקות את השטיח באמצעות שפשוף אינטנסיבי ובאמצעות ספוגים קשים, השפשוף עלול לגרום לדהיה של הצבע ולהרוס את האריג.
  • פעם בחצי שנה בערך הפכו את השטיח על צידו השני והשאירו אותו כך למספר ימים. כך תוכלו להפטר מלכלוך עמוק, במיוחד בשטיחים בעלי סיבים גבוהים כמו שאגי ודומיהם.
  • כאשר תולים את השטיח לאוורור בחוץ, הקפידו לעשות זאת במקום מוצל או להניחו על צידו השני על מנת שהשמש לא תגרום לדהייה של הצבע.
  • מחבט שטיחים עלול לפגום בשטיח, אל תשתמשו בו.
  • פעם בכמה חודשים סובבו את השטיח ב180 מעלות. בצורה הזו הדריכה תהיה שווה בכל הצדדים של השטיח.

ניקוי כתמים מהשטיח

אם נוצר כתם בשטיח שלכם, בין אם זה כתם של משקה שנשפך, מאכל שנפל וכדומה, אחת הדרכים היעילות ביותר לנקות אותו באופן מיידי הינה באמצעות סודה לשתיה. בכלל, מדובר במוצר יעיל מאוד לניקיון שתמיד כדאי לכם להחזיק בבית.

פשוט פזרו את הסודה לשתיה על הנוזל או הכתם, השאירו כך לכשעה ולאחר מכן שאבו את האבקה ובעזרת מטלית יבשה עברו על האזור. סודה לשתיה יכולה לסייע בניקוי של מגוון כתמים רחב מאוד, ובשל העובדה שמדובר בחומר טבעי, עדיף תמיד להשתמש בה על פני חומרים כימיים מסוכנים שלא רק עלולים לפגוע בשטיח עצמו, אלא גם עלולים להיות מסוכנים לנשימה עבורכם ועבור בני המשפחה הנמצאים בסביבה.

ניקוי ספות ברמת השרון

מתי לפנות לחברת ניקיון מקצועית?

אם אתם נתקלים בכתם שאתם לא מצליחים להסיר בעצמכם, או אם מדובר בשטיח יקר מאוד ואתם חוששים להרוס אותו עם פעולות ניקיון לא מקצועיות, עדיף לפנות מיד אל חברת ניקיון המתמחה בניקיון שטיחים ותוכל לבצע את עבודת הניקיון עבורכם.

בנוסף, פעם בשנה כדאי להזמין חברת ניקיון מקצועית לניקוי יסודי ועמוק של השטיח. גם אם הוא נראה לכם נקי, ייתכן לכלוך עמוק ואבק שחשוב מאוד להסיר.

היום ניתן למצוא לא מעט חברות בתחום ניקוי שטיחים במרכז ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית כמו גל אור, חברה בעלת ניסיון רב בתחום, צוותים עם הכשרה מתאימה וכלי עבודה איכותיים ומקצועיים לביצוע פעולת הניקיון.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.