מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בנתניה

כל שטיח שנרכש מהיצרן או מהמשווק נראה טוב בימיו הראשונים וכל בעלים של שטיח שואף שהשטיח שלו גם ימשיך להיראות טוב לאחר שנים ארוכות של שימוש. עם זאת, המציאות מכה על פניהם של בעלי השטיחים פעם אחר פעם כי במרוצת השנים רוב השטיחים מאבדים מהזוהר הטבעי שלהם, נאגר בהם אבק, השטיחים סובלים מדהייה של הצבעים, וצוברים כתמים כגון מכתמי שמן, כתמי דיו, עקבות של יין אדום ועוד. בסופו של דבר אותו שטיח שבתחילת היחסים עם בעליו היה מבריק וחלק וחף מרבב, הופך למעין סחבה דמוית שטיח ששוכבת על הרצפה ולא עושה דבר מלבד לספוג עוד ועוד כתמים ועוד ועוד לכלוכים. בשלב הזה לרוב הבעלים של השטיח מסתכל עליו ונאלץ לבחור בין ארבע אפשרויות:

  • להשאיר את המצב כפי שהוא, כלומר לא לנקוף אצבע ולקוות שהשטיח יתנקה מעצמו (לא מומלץ).
  • להעביר את השטיח אחר כבוד לקרוב משפחה או מכר (אפשרי, אבל מדובר בהוצאה רצינית ביותר של כסף כפי שנפרט בהמשך).
  • להיפרד מהשטיח לשלום ולזרוק אותו למכולת הזבל העירונית בהקדם (מאוד מאוד מאוד לא מומלץ).
  • לנקות את השטיח (!).

ההשלכות של כל אפשרות

בניגוד למה שרבים חושבים, כתמים ולכלוכים בשטיח לא נעלמים מאליהם במידה ומתעלמים מהם. למעשה ככל שתתמהמהו יותר זמן עם הכתמים, כך הם יהפכו לחלק אינטגרלי יותר ויותר וייטמעו בסיבי השטיח שלכם. אי לכך, האפשרות הראשונה נפסלת על הסף. לגבי האפשרות השנייה, ובכן כפי שציינו, מדובר על הוצאה רצינית ביותר של כסף. מדוע? כיוון שלאחר שתעבירו את השטיח שלכם הלאה, תצטרכו לרכוש שטיח חדש. עלותו של שטיח חדש יכולה להגיע לאלפי שקלים חדשים ולכן זה הזמן לדלג בזהירות מעל האפשרות השלישית ולנחות ברביעית – ניקוי של השטיח.
כיום ניתן להזמין שירותים של ניקוי שטיחים בנתניה וכך לחסוך אלפי שקלים חדשים על רכישה של שטיח חדש. בנוסף לכך, אם אותו בעלים יבחר לנקות את השטיח במקום להיפטר ממנו, הוא יחסוך לעצמו גם לא מעט התרוצצויות בחיפושים אחרי שטיח דומה. וגם אתם, במידה ויחסיכם עם השטיח הביתי עלו על שרטון, אל תהססו ועשו את הדבר הנכון – צרו קשר עם חברת גל אור ניקוי שטיחים ותנו להם לעשות את הקסם שלהם, להחזיר עטרה ליושנה ולעזור לכם להתחדש גם מבלי לעשות לעצמכם חור בכיס. בהצלחה.

לניקוי מזרונים בנתניה

לניקוי ספות בנתניה

לעמוד ניקוי שטיחים ראשי

בחזרה לעמוד ראשי

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי שטיחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי שטיחים שיהפכו גם את השטיח שלכם לנקי מאין כמוהו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

מחירון החברה ניקוי שטיחים מקצועי לקוחות ממליצים

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .