מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בראשון לציון

ישנם לא מעט ישראלים שלא מוכנים למשל שאף אחד ינקה עבורם את הבית כי הם יודעים לעשות את זה לדבריהם הכי טוב שרק אפשר. עם זאת, ישנם כמה דברים ברחבי הבית שבכל זאת מומלץ להשאיר לידי המקצוענים ובראשם – ניקיון השטיח. ישראלים רבים עושים שימוש בשטיחים במהלך עונת החורף ובסיום העונה מגלים שבמרוצת החודשים השטיח תפס לא מעט לכלוך, כתמים של יין, דיו, רטבים שונים ועוד. במקרים אחרים, השטיח שהיה מאוכסן בבוידעם או במחסן במהלך הקיץ נפרש על הרצפה רק כדי לגלות לבעלים שלו שבמהלך התקופה בה היה מגולגל, היווה מצע נעים למגוון של עובשים שהתרבו והתרבו וגרמו לו להדיף ריחות לא נעימים. בנקודה הזו שייתכן שבה אתם נמצאים בדיוק עכשיו, נמצאם ישראלים רבים בתקופות של מעברי העונות ובנקודה הזו הרבה מאוד ישראלים עושים את אחת משתי הטעויות הבאות:

  • מנסים לנקות את השטיח בכוחות עצמם באמצעות חומרי ניקוי ביתיים.
  • מעבירים את השטיח הלאה לקרוב משפחה, לחבר או לאדם הראשון שיאסוף אותו מהספסל ברחוב.

 

עצרו הכול ועשו את הדבר הנכון עבור השטיח שלכם ועבורכם

שימו לב – שטיחים ביתיים אמנם נראים פשוטים, אבל האמת היא שחלק לא מבוטל מהם הוא מלאכת מחשבת של אריגה ושל צבעוניות. התכשירים הביתיים המודרניים, הגם שיש ביניהם תכשירים מוצלחים למדי, לא תמיד מתאימים לכל סוגי השטיחים באשר הם. יתרה מכך, לא תמיד התכשירים הביתיים מתאימים לכל סוגי הכתמים שישנם. לצורך העניין נציין כי למשל שטיח אפגני שסובל מכתמים של רסק עגבניות שנשפך עליו בדרך לא דרך ידרוש טיפול שונה משטיח פרסי שסובל מכתמי דיו ושני אלו ידרשו גם טכניקת השרייה שונה, טכניקת ייבוש שונה ועוד. מן הסתם התכשיר שאתם אוחזים בידיכם עכשיו או התכשיר שממתין לכם על המדף בחנות לא באמת יודע לעשות איפה ואיפה ומן הסתם אין בידיכם את הציוד המקצועי הדרוש לניקוי שטיחים איכותי כהלכתו (אמבטיות רחבות ידיים, משטחי עבודה, ציוד להשפרצת מים בלחץ גבוה ועוד).

אי לכך ולאור כל זאת, במידה והשטיח שלכם חשוב לכם ובמידה ואתם מעוניינים לחסוך כסף רב על רכישת שטיח חדש, לחסוך מעצמכם התרוצצויות מיותרות בין חנויות שטיחים כדי לאתר שטיח שנראה בדיוק כמו השטיח שלכם ולהתחדש בשטיח שכבר שכחתם שהכרתם, זה הזמן ליצור קשר עם חברת ניקוי שטיחים בראשון לציון ויפה שעה אחת קודם.

מחירון החברה ניקוי שטיחים מקצועי לקוחות ממליצים

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .