מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחי משי

ניקוי שטיחי משי  – השטיח איבד מזוהרו, אנחנו נדע להשיב לו אותו!

שטיח משי נחשב לשטיח יוקרתי, הוא מאופיין באריגה צפופה ואיכותית ויש לו מרקם רך וקטיפתי. שטיחי משי אלו שטיחים עדינים, רכים ויקרים ופעולת הניקוי שלהם דורשת ציוד מיוחד, חומרים ייעודיים וידע מקצועי. ניקוי חובבני עלול להביא לריקבון של סיבי המשי, לקרעים ולנזקים בלתי הפיכים. חברת “גל אור” צברה ידע וניסיון רב בניקוי שטיחי משי. צוות העובדים מכיר היטב את חומרי הניקוי המתאימים ומצויד בציוד טכנולוגי מתקדם השומר על סיב השטיח ועל עמידות השטיחים. רוצים להבטיח שמירה מושלמת על השטיח שלכם והנאה לזמן רב, צרו קשר עם חברת “גל אור”, ותיהנו משטיחים נקיים וזוהרים במשך שנים ארוכות.

איך תצליחו לשמור על השטיח ולהאריך את חייו?

השטיח מלוכלך? אל תנקו אותו לבד ואל תחפשו חברה זולה וחובבנית. ניקוי בלתי מקצועי בעזרת חומרים רטובים, חומרים כימיים בלתי מתאימים או כל שמפו לניקוי שטיחים רגיל, יפגעו בשטיח היקר ועלולים לגרום לו נזקים בלתי הפיכים.

שטיח משי עשוי מסיב חלבון טבעי, כאשר הסיב נרטב הוא מאבד עד עשרים אחוז מכוחו.  לכן מים חמים ואדי קיטור עלולים לגרום לסיבי השטיח נזקים חמורים.

חומרי ניקוי ומסירי כתמים מסחריים לשטיחים הנמכרים בחנויות כחומרים ייעודיים לניקוי שטיחים, הם חומרים חזקים מדי עבור סיבי המשי העדינים, הם עלולים להזיק למרקם העדין של השטיח ולפגוע בצבעים שלו.

ניקוי קפה מספות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כאשר הצטבר אבק או לכלוך קל על השטיח אפשר לטאטא את השטיח בעדינות או לשאוב אותו עם שואב אבק, אך בעוצמה חלשה וללא מברשת מסתובבת.

נשפך על השטיח חומר מוצק רך? נסו לגרוף בעדינות, בעזרת כף אוכל, את החומר, אבל היזהרו מאוד שלא לגרד את סיבי השטיח. כל גירוד, אפילו גירוד קל עלול לתלוש סיבים וליצור קרחת או חור בשטיח.

נשפך על השטיח נוזל? תוכלו לספוג אותו עם נייר לבן. לחצו עם הנייר אל האזור הרטוב, אך ללא תנועות שפשוף.

על השטיח יש כתמים? קחו מטלית רכה עם סודה לשתייה והעבירו בעדינות על הכתם מספר פעמים, אך רק בכיוון אחד, לכיוון נטיית הסיבים. אופציה נוספת היא ניקוי הכתם באמצעות חומץ לבן. מהלו חצי כוס מים עם חצי כוס חומץ ועשו את אותה הפעולה כמו עם סודה לשתייה. לא חשוב באיזה חומר תבחרו, תמיד יש לנסות את עמידות השטיח בפינה נסתרת.

רוצים לנטרל ריחות בלתי נעימים מהשטיח? פזרו עליו אבקת סודה לשתייה, המתינו שעה ושאבו עם שואב אבק בהתאם להנחיות.

השטיח נרטב, רוצים לייבש אותו? אל תייבשו אותו בעזרת מכשיר עם חום גלוי כמו למשל, מכשיר פן ועוד. אתם יכולים לייבש את השטיח באוויר הפתוח, אך הקפידו לפרוס אותו על הגב כדי להימנע מחשיפה של צבעי השטיח לקרני השמש היוקדות.

ניקוי שטיחי משי היא מלאכה הדורשת ידע מקצועי, ציוד טכנולוגי מתאים וניסיון רב. צוות המומחים של חברת “גל אור” ישמח לענות לכם על כל שאלה או בעיה.

 

 

 

                  מעונינים לנקות שטיחים ניידים מסוג אחר, רוצים עוד אינפורמציה? לחצו כאן.

                     ליעוץ שאלות והזמנות ללא התחייבות, אנא צרו קשר עמנו ונשמח לעזור!

                          גל אור החברה המובילה בארץ בניקוי שטיחים ספות וריפודים.

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.