מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיח ארבל

ניקוי  שטיח ארבל – סוד ההצלחה: בחירה נכונה של חומרי הניקוי ושיטות העבודה

שטיחי ארבל נחשבים לשטיחים איכותיים ויפים. הם מיוצרים על ידי חברת “שטיחי איתמר”  בטכניקות מודרניות ובעיצובים מרהיבים. שטחי ארבל מיוצרים מחומרי גלם איכותיים, חלק  מהשטחים עשוי מחומרים טבעיים וחלק מחומרים סינטטיים. ניקוי שטיח ארבל באמצעות חברה מקצועית ישמור על סיבי השטיח, יבטיח את עמידות הצבעים ויקנה לשטיח מראה רענן וזוהר לאורך שנים רבות.

הסרת ריחות משטיחים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניקוי שטיח ארבל – גם לשטיח ישן ודהוי אפשר להחזיר את הברק ואת הרעננות

שטיחים צוברים אבק ולכלוך, זו עובדה. וכמה שננסה להתגונן בפני עובדה זו, מרב הסיכויים שלא נצליח. כל שטיח צובר לכלוך וכתמים וכל שטיח מתחיל להתבלות במשך הזמן. כדי לשמור על עמידות השטיח וכדי ליהנות ממנו שנים רבות, חשוב למסור את השטיח לניקוי יסודי אחת לשנה בממוצע.

 ניקוי שטיח ארבל המתבצע בעזרת מומחים לניקוי שונה מהניקוי הביתי. כמה שנשאב את השטיח, תמיד יצטברו אבק ולכלוך בעומק השטיח ועל אף שנשתמש בחומרי ניקוי ובתרסיסים ביתיים, לא נצליח לנקות את השטיח באופן מושלם, להגיע לרמת ניקיון גבוהה ולמראה בוהק כמו בשטיח חדש.

עבודת ניקיון מקצועית מתחילה בבחירה נכונה של חומרי הניקיון ושיטות העבודה. חברה מקצועית המתמחה בתחום ניקוי שטיח ארבל תתאים את שיטות הניקוי לכל סוג של שטיח, טבעי או סינטטי ולכל סוגי הכתמים. חברות מקצועיות מחזיקות ציוד טכנולוגי מתקדם וחומרי ניקוי ייחודיים, שאינם נמכרים בשוק הפרטי, שיגרמו לשטיח להיראות כמו שטיח חדש.

תהליך ניקוי מקצועי מתחיל באבחון סיבי השטיח. האבחון נועד לבדוק את איכות הסיבים, את התאמת חומרי הניקיון לסוג השטיח, ואת העמידות של השטיח בתהליך הניקוי. רק לאחר שהשטיח עמד בהצלחה במבחן העמידות וחומרי הניקיון המתאימים נבחרו, מתחיל תהליך הניקוי.

ניקוי שטיחים מקצועי מתחלק לשני שלבים עיקריים. בשלב הראשון מכניסים את השטיח למכונת ניעור, המנערת בעדינות את האבק, החול ולכלוכים נוספים מהשטיח. לאחר הניעור מוכנס השטיח למכונת שטיפה.

לאחר השטיפה משרים את השטיח באמבטיה גדולה המלאה בחומרי ניקוי מיוחדים ומקרצפים אותו קרצוף ידני, אך יסודי. הפעולה האחרונה בשלב הראשון היא שטיפת השטיח באמצעות צינור מים בעל לחץ גבוה.

בשלב השני, שוב מוכנס השטיח למכונת השטיפה ונשטף ביסודיות. כעת הוא נקי ואפשר להתחיל בתהליך הייבוש. תהליך הייבוש מתרחש בחדר מיוחד עם בקרת לחות ממוחשבת.  רק לאחר שהשטיח התייבש באופן מוחלט, תם תהליך הניקוי.

חשוב לנקות את השטיח בהתאם להוראות היצרן, שטיחים שאינם עמידים במים, יש לנקות באמצעות ניקוי יבש.

 כדי לשמור על מראה רענן ונקי של השטיח יש לתחזק אותו נכון. כדאי לשאוב את השטיח אחת לשבוע באמצעות שואב אבק בעוצמה נמוכה. אחת למספר חודשים מומלץ להפוך את השטיח על גבו ולדרוך עליו. פעולת הדריכה תוציא מהשטיח את האבק והלכלוך שהצטברו עליו ללא פגיעה בסיסי השטיח.

העבודה המקצועית של חברת “גל אור” ניכרת בתוצאות. לקוחות רבים כבר גילו את ההבדל בין ניקוי מקצועי לבין ניקוי שגרתי. מחפשים מומחים לניקוי שטיח ארבל? צרו קשר ותיהנו גם אתם מעבודה איכותית ומשטיח נקי ומבריק כמו שטיח חדש.

 

 

                  מעונינים לנקות שטיחים ניידים מסוג אחר, רוצים עוד אינפורמציה? לחצו כאן.

                     ליעוץ שאלות והזמנות ללא התחייבות, אנא צרו קשר עמנו ונשמח לעזור!

                          גל אור החברה המובילה בארץ בניקוי שטיחים ספות וריפודים.

 

 

 

 

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.