מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיח חבל

ניקוי שטיח חבל – שיטות מתקדמות ובחירה נכונה של חומרי הניקוי יעשו את העבודה

שטיחי חבל מעניקים לכל בית אווירה חמימה וכפרית, הם מיוצרים בגוונים טבעיים כמו חול, חמרה וצבע חום בשלל גוונים, ומיוצרים מסיבי הקוקוס והבמבוק. שטיחי חבל נחשבים לשטיחים עמידים וקלים לניקוי. הסוד להצלחת הניקוי הוא בחירת חומרי הניקוי. ב”גל אור” צברנו ניסיון רב בניקוי שטיח חבל, צוות החברה המיומן יודע לבחור את חומרי הניקוי המתאימים לכל שטיח ולנקות אותו בהצלחה.

ניקוי שטיחים ניידים
ניקוי שטיח חבל

ניקוי שטיחי חבל לעומת שטיחים אחרים – על השווה ועל השונה

תהליך הניקוי  של שטיחי חבל שונה מניקוי סוגים אחרים של שטיחים בשל העמידות של הסיבים למים. שיטות של ניקוי באמצעות מים או נוזלים אחרים שאינם מתאימים לשטיחים אחרים, מתאימים לניקוי שטיחי חבל. המים לא יפגעו בצבעים, לא באריגה ולא במרקם של השטיח.

את שטיחי החבל אפשר לנקות באמצעות שואב אבק, אך כמו בשטיחים נוספים, גם בשטיחי חבל אסור להשתמש בעוצמה גבוהה של שאיבה. שאיבה בעוצמה גבוהה עלולה למוטט את הסיבים של השטיח, לגרום לשחיקה מואצת ולקצר את חיי השטיח.

טיפ שלנו: כדי למרב את שאיבת האבק מהשטיח, כדאי להפוך את השטיח ולשאוב אותו בעוצמה נמוכה משני צדדיו. שאיבה משני צדי השטיח תביא לניקיון מרבי.

אל תחבטו בשטיח העשוי מסיבי חבלים ובכל סוג של שטיח ואל תתלו אותו. חבטה ותלייה עלולים לגרום לסדקים ולפיצוצים בגב השטיח. נוסף על כך, השטיח יקבל גלים, לא יהיה ישר, ולא תצליחו להניח אותו היטב על הרצפה. השטיח לא ייראה יפה כאשר הוא יהיה פרוס על הרצפה ותמיד קיים חשש שמי שידרוך על השטיח, במיוחד ילדים או קשישים, עלול להיתקל בגל, למעוד וליפול.

יש לכם כתמים על השטיח? חשוב להזדרז לנקות אותם כדי שהצבע לא ייספג בשטיח וחומצת הצבע תפגע בסיבים. כאשר נשפך נוזל על השטיח, הספיגו את הנוזל באמצעות נייר סופג או מגבת רכה לבנה. אל תשתמשו במגבות צבעוניות, הן עלולות לצבוע את השטיח. אם הכתמים לא יורדים בקלות, נסו להשתמש במים מדוללים בחומץ או בסודה לשתייה. בכל מקרה של כתמים שלא יורדים בקלות, מהרו למסור את השטיח לחברת ניקוי מקצועית.

 

הסוד להצלחת ניקוי שטיחים מחבל הוא בחירה נכונה של חומרי הניקוי ועבודה מתאימה עם הרבה סבלנות. חומרים חריפים עלולים לגרום נזק לצבעי השטיח, שימוש במכונות לניקוי עלולות להחליש את סיבי השטיח, ליצור קשרים ולהשאיר כתמים בעומק השטיח.

חברה מקצועית תנקה את השטיח באמצעות ציוד מיוחד ותהליך ניקוי בן מספר שלבים. הכוללים  ניעור האבק, השריית השטיח בחומרים מתאימים, שטיפה בלחץ גבוה, הברשה, שטיפה במים, סחיטה וייבוש.

השטיח נרטב, אל תייבשו אותו בשמש. קרני השמש היוקדות עלול לגרום לדהייה של צבעי השטיח. אפשר לפרוס את השטיח הפוך, רצוי במקום מוצל ולהניח לו להתייבש.

ניקוי שטיח חבל נשמע אולי פחות מסובך מניקוי שטיחים פרסיים או שטיחי משי, אך גם בשטיחי חבל, ניקוי לא מקצועי עלול לגרום לשטיח נזק בלתי הפיך.

 

 

                  מעונינים לנקות שטיחים ניידים מסוג אחר, רוצים עוד אינפורמציה? לחצו כאן.

                     ליעוץ שאלות והזמנות ללא התחייבות, אנא צרו קשר עמנו ונשמח לעזור!

                          גל אור החברה המובילה בארץ בניקוי שטיחים ספות וריפודים.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .