מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיח כרמל – קינג דיויד

 

ניקוי שטיח כרמל קינג דיויד– ניקוי מקצועי ויסודי ישמור על איכות השטיח!

שטיחי כרמל הם בין השטיחים הנפוצים ביותר בישראל וגם בעולם הגדול. שטיח נקי ורענן משפיע על האווירה הטובה והנעימה בבית, שטיח מרופט ומלוכלך, פוגם באווירה ובעיצוב הבית. ניקוי שטיחים באמצעות שואב האבק ישמור על ניקיון השטיח, אך לא תמיד זה מספיק. אחת לשנה, בממוצע, יש צורך בניקוי שטיחים מקצועי. בחברת “גל אור” מתמחים בניקוי שטיח כרמל, יודעים להתאים את חומרי הניקוי ולהעניק לכל שטיח מראה רענן כמו ביום הקנייה.

ניקוי שטיחים ניידים
ניקוי שטיחים ניידים

ניקוי שטיח כרמל – תנו לאנשי המקצוע לעזור לכם!

ניקוי מקצועי של שטיחי כרמל דורש ידע ומקצועיות. רק חברת ניקוי שהתמחתה בתחום ניקוי שטיחי כרמל תדע לנקות את השטיחים בהצלחה, בלי לפרום את השטיח, בלי לגרום להתפשטות או לדהייה של הצבעים ובלי לגרום לפיצוצים וסדקים בגב השטיח ועד.

ניקוי שטיחים מקצועי מחייב ציוד מתאים וחומרי ניקוי איכותיים המותאמים במיוחד למאפיינים הייחודים של שטיחי כרמל. בעת ניקוי השטיח יש להבחין בין שטיחי כרמל המיוצרים באריגת מכונה לבין שטיחים הארוגים באריגה ידנית, עדינה ויוקרתית.

ניקוי מקצועי יגרום לאורך חיים ממושך של השטיח. הוא יסלק את כל האבק, את הלכלוך ואת הכתמים גם מעומק השטיח, יעניק לו מראה זוהר ורענן וישמור על ערכו הכספי של השטיח. אחת לשנה או שנה וחצי רצוי למסור אותו לניקוי מקצועי.

ניקוי שטיחי כרמל – תחזוק נכון וקבוע ישמור על השטיח!

 לניקוי יום יומי כדאי להשתמש במברשת או במטאטא בעלי סיבים רכים. אפשר גם להשתמש בשואב אבק, אך בעוצמה נמוכה וללא שימוש במברשת מסתובבת כדי למנוע את האצת תהליך השחיקה. בעת ניקוי השטיח כדאי הימנע משאיבת הפרנזים. שאיבת הפרנזים גורמת לשטיח להיחלש ולהיקרע כעבור תקופה לא ארוכה.

יש לבצע את שאיבת השטיח לכיוון נטיית הסיבים. חשוב להקפיד על כיוון אחיד כדי לא לפצל את השיער או לתלוש ולדחוס אותו.

אחת לחודש מומלץ להפוך את השטיח ולדרוך עליו. הדריכה גורמת לאבק ולחות שהצטברו בין סיבי השטיח לצאת החוצה. זוהי דרך בטוחה לניקוי האבק בלי לפגוע בסיבי השטיח. בסוף היום רצוי לשאוב בעדינות את השטיח משני צדדיו.

 

אסור לחבוט את השטיח. החבטה גורמת לפיצוצים בשטיח, ליצירת קרעים ולפרימת סיבי השטיח. לא כדאי גם לחשוף את השטיח לקרני השמש, הצבעים עלולים לדהות. אם אתם רוצים לאוורר אותו באוויר הפתוח. הניחו אותו הפוך.

אם השטיח נרטב, אל תייבשו אותו באמצעות מכשיר עם חום גלוי כמו לדוגמה פן ועוד. אל תתלו את השטיח לייבוש. תליית השטיח מותחת את חוטי השתי וערב וגורמת ליצירת גלים בשטיח ולעיוותים נוספים.

כתמים קלים נסו להסיר באמצעות נייר סופג טבול במים מדוללים בחומץ לבן או סודה לשתייה. אל תשפשפו את הכתם, הניחו עליו את הנייר וספגו את הכתם, חזרו על הפעולה עם נייר סופג יבש. כתמים קשים, אל תנסו להסיר לבד, פנו מיד אל המומחים.

חברת “גל אור” מובילה בתחום ניקוי שטיח כרמל. החברה צברה ניסיון גם בניקוי שטיחי מכונה וגם הניקוי שטיחי יד עדינים.

 

 

                  מעונינים לנקות שטיחים ניידים מסוג אחר, רוצים עוד אינפורמציה? לחצו כאן.

                     ליעוץ שאלות והזמנות ללא התחייבות, אנא צרו קשר עמנו ונשמח לעזור!

                          גל אור החברה המובילה בארץ בניקוי שטיחים ספות וריפודים.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .