מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקיון שטיחים בזמן הקורונה

אני עובד עם הרבה אנשי מקצוע ונותני שירותים – שירות כזה עוד לא ראיתי.

שמי גל דניאלי ואני רוצה להמליץ בחום על חברת גל אור לניקוי שטיחים. אחרי שהחל הסגר הראשון בעקבות התפרצות הקורונה, החלטתי כי עלינו לשמור לא רק על היגיינה אישית לפי ההנחיות אלא גם על ניקיון יסודי של הבית שלנו.

אורגניזמים בשטיחים

בסגר נהגתי לצאת עם משפחתי לטיולים בשכונה, לנשום קצת אוויר. לאחר מכן אנחנו חוזרים הביתה ודורכים על השטיחים, יושבים על הספה, והכל עם הבגדים עמם היינו בחוץ. התחוור לי כי שטיחים וריפודים צוברים בעומק הסיבים אורגניזמים וחיידקים רבים. לכן קיבלתי החלטה לבצע בבית ניקוי יסודי של השטיחים והספות.

חברת ניקוי שטיחים מומלצת

על חברת אור קיבלתי המלצות חמות בפייסבוק ואני חייב להודות שההמלצות אפילו היו עדינות ביחס לשירות הנפלא לו זכיתי. אנשי החברה היו אדיבים ואינפורמטיביים מאוד כבר בשיחת הטלפון הראשונה איתם. הם הגיעו במהירות לביתנו, הקפידו על כל ההנחיות כולל עטיית מסכה, שמירה על ריחוק וביגוד מותאם לתקופה.

ניקוי שטיחים בחומרים ירוקים

הניקוי והטיפול האנטי בקטריאלי שבוצע בשטיחים כפי שהובטח לנו בחומרים ירוקים בלבד, ללא אלמנטים כימיים אשר פוגעים בסביבה, החזיר לנו את השטיחים לא רק עם חיסול של רוב רובם של האורגניזמים. השטיחים שלנו היו כל כך נקיים ונראו כמו חדשים לפתע. אפילו כתמים שמעולם לא ירדו בכביסה נעלמו.

מאז, אני מקפיד לבצע אחת לכמה זמן ניקוי של השטיחים והספות באמצעות חברת גל אור. השטיחים והספות נראים נהדר, נקיים יותר ומקנים לבית ולסלון מראה חדש וצעיר יותר.

אני רוצה להמליץ לכולם להיעזר בשירותי חברת גל אור. האדיבות והמקצועיות שלהם היא יוצאת דופן בנוף הישראלי. בתקופת קורונה היא אף הכרחית ומועילה במיוחד.

חברת ניקוי השטיחים הטובה בישראל

גל אור היא החברה המקצועית והטובה ביותר בארץ לחיטוי וניקוי שטיחים. אלפי לקוחות ברחבי הארץ משתמשים בשירותי גל אור לניקוי וחיטוי שטיחים. גל אור מקפידים על ביצוע הניקוי אך ורק בחומרים אורגניים ואקולוגיים, השומרים על הסביבה.

שמירה על ההנחיות בתקופת הקורונה

העובדים של גל אור מחויבים לשמור על נהלי משרד הבריאות ויגיעו לבית שלכם כשהם מאובזרים היטב, כולל מסכות וכפפות. בנוסף, ישנה הנחיה לשטוף ידיים באופן קבוע, לשמור על ריחוק חברתי ולצמצם ככל האפשר את האינטראקציה עם הלקוח. חברת גל אור תדאג שהשטיח שלכם יישאר הכי נקי ובטוח.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .