גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

כשמדברים על הברקה מוחלטת של הרצפה, בדרך כלל מדברים על פוליש קריסטל. זאת משום שמדובר בשיטה בעלת היתרונות הרבים ביותר על פני שיטות פוליש אחרות.

סוגי ההברקה הקיימים בנוגע לפוליש קריסטל

אמנם, יש שיטות נוספות להברקת רצפה, שהן זולות יותר מהשיטה של פוליש קריסטל, אולם רק שיטה זו תביא לתוצאות מבריקות באמת.
פוליש ווקס – השיטה הסטנדרטית של הברקת רצפות: קרצוף הרצפה מתבצע באמצעות סקוץ' ברייט לבן ולאחריו נמשחת הרצפה בווקס אשר נותן לרצפה הגנה ומראה מבריק ונקי. על מנת להבטיח את שימור המראה הנוצץ הזה יש לחזור על הפעולה פעם בשנה. החסרונות של השיטה הם שהרצפה לא מוגנת מפני שריטות וסימנים שמשאירים אחריהם רהיטים שנגררים עליה ולכן יש לבצע את ההברקה באופן תדיר יותר, והעובדה שהווקס אינו מונע החלקה, מה שמאוד מסוכן בעיקר עבור ילדים קטנים ואנשים מבוגרים.

הברקה אקרילית – יישום של חומרים אקריליים אנטי-סטטיים באמצעות מכונת ההברקה, אשר יוצרים שכבת הגנה עבה במיוחד ומראה מבריק ונוצץ, שעמידה לאורך זמן. אין צורך לבצע הברקה של הרצפה לאחר שהחומר מתייבש, מאחר שחומרי ההברקה כבר מצויים בו. זאת הסיבה שמדובר בשיטה היקרה ביותר וזהו חסרונה העיקרי.

פוליש קריסטל – השיטה שטומנת בחובה את כל היתרונות: במהלך העבודה מפעילים מכונת הברקה בעלת צמר פלדה העושה שימוש במגנזיום, הידוע בתכונותיו המבריקות. באמצעות תהליך של חימום, מחדירה המכונה את המגנזיום אל השכבה העליונה של המרצפות במספר שלבים, תהליך שמביא להברקה מושלמת שלהן. התוצאה היא רצפות נוצצות ובורקות, אשר לא נשרטות ולא נפגעות מגרירת רהיטים או צעצועים. מחירה של שיטה זו אמנם קצת יותר גבוה ממחיר השיטה הסטנדרטית, אולם אין ספק שהתוצאות המתקבלות מצדיקות את המחיר. הברק שעל המרצפות יישאר לאורך זמן, כך שהפעם הבאה שתצטרכו להזמין את המומחים לביצוע פוליש קריסטל תהיה רק לאחר שלוש שנים.

המומחים לביצוע פוליש קריסטל

גל-אור שירותי פוליש וניקיון מתמחה בביצוע כל סוגי הפוליש באמצעות המכשור המתקדם ביותר והחומרים האיכותיים ביותר. צוות העובדים של החברה עבר הכשרות מתאימות ויודע בדיוק איזה סוג עבודה מתאים לסוגי המרצפות השונות. נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי לגבי שירותי ניקוי שטיחים, ניקוי ספות וריפודים בכלל, ושירותי פוליש בפרט.

שביעות רצונו של הלקוח היא הפרמטר החשוב לנו בגל אור ביותר ולכן אנחנו מקפידים לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים נוחים במיוחד.

ואם יש לכם עוד שאלות.

שאלה: כמה סוגי הברקה יש?

תשובה: יש 3 סוגי הברקות שלכל אחת את המטרה שלה. הברקת ווקס הברקה אקרילית והברקת פוליש.

שאלה: מה היא מטרת ההברקה?

תשובה: מטרת ההברקה היא להחזיר לאבן את המראה הנקי והמבריק שרק על ליטוש והברקה ניתנת לעשייה.

שאלה: האם אתם מתמחים בפוליש?

תשובה: "גל-אור שירותי פוליש וניקיון מתמחה בביצוע כל סוגי הפוליש באמצעות המכשור המתקדם ביותר והחומרים האיכותיים ביותר"

מחירים ושירות ללא תחרות – צרו עמנו קשר ולא תתאכזבו! 1-700-555-202

ניקיון שטיחים

אם השטיחים שבביתכם או במשרד נראים דהויים, מרופטים, מאובקים או מלאי כתמים, הרי שהגיעה העת לנקותם באופן מקצועי. חשוב לדעת שמעבר לחזותם הבלתי אסטטית, שטיחים מלוכלכים שאינם מנוקים כראוי מפתחים עם הזמן גם ריח רע ואף מהווים מפגע בריאותי.

קרא עוד »

ניקוי ריפודים

עם השנים ניכרים אותות הזמן גם בריפודי הרהיטים השמורים ביותר, ומתבטאים בעיקר בכתמים, לכלוך, אבק וצבע דהוי. אנשים רבים סבורים כי כתמי מזון בלבד הם אלו המשפיעים על מצב הריפוד וניקיונו, אך למעשה גם זיעה או פיח משנים את גווניו וחזותו, ומובן שמעת לעת יש צורך לנקותו.

קרא עוד »

ניקוי מזרנים כל מה שרצית לדעת

האדם מבלה כמעט שליש מחייו בשכיבה על המיטה, אשר נחשבת לרהיט הנקי ביותר בבית. למעשה, מרבית האנשים נכנסים למיטה רק לאחר מקלחת, לבושים בבגדי לילה נקיים, ונשכבים על הסדין בין ציפיות נקיות וריחניות. ואולם, האם התעכבתם לרגע וחשבתם על ניקיון המזרן?

קרא עוד »
ניקוי שטיחים ניידים

ניקוי שטיחים ניידים

חברת גל אור מתמחה בניקוי כל סוגי השטיחים: שטיחים פרסים, אפגאנים, סינים, אוריינטלים, מרוקאים, טורקיים, הודים, מארצות הבלקן, ועוד. שטיחים שונים מצריכים דרכי ניקוי וחומרים שונים. לפיכך אנו ראשית מאבחנים את סוג השטיח ומרכיביו, אם זה צמר, כותנה, משי, עור, סינטטי, חבל, וכולי.

קרא עוד »
ניקוי מקצועי של שטיח

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

עובדינו יודעים לטפל בכל סוגי השטיחים ובכל סוגי הכתמים, במקצועיות וביעילות מירבית. כמובן שאנו דואגים לצייד אותם בציוד המתקדם והחדיש ביותר לניקוי שטיחים מקיר לקיר. אנו משתמשים בחומרי ניקוי המקצועיים והאיכותיים ביותר שיש לשוק להציע.

קרא עוד »

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה