גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים או למגזר הפרטי

עובדינו יודעים לטפל ולנקות את כל סוגי השטיחים ובכל סוגי הכתמים, במקצועיות וביעילות מירבית. כמובן שאנו דואגים לצייד אותם בציוד המתקדם והחדיש ביותר לניקוי שטיחים מקיר לקיר. אנו משתמשים בחומרי ניקוי המקצועיים והאיכותיים ביותר שיש לשוק להציע על מנת להשיג ניקוי שטיח מיטבי.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

חברת גל אור מחוייבת לשמירה על איכות הסביבה, ולמתן שירות מהמדרגה הראשונה. אנו מסוגלים להתאים את שעות עבודתינו בהתאם לצרכי הלקוח. ולפיכך אנו יכולים לתת שירות ללקוחות העסקיים 24 שעות ביממה. אתם בוודאי תופתעו לשמוע שביחד עם זאת מחירנו הינם מן האטרקטיביים בשוק.

שירותי ניקוי השטיחים מקיר לקיר הניתנים על ידי חברת גל אור , מתבצעים עד עומק בסיס הסיבים. מבחנים קלינים מוכיחים כי ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועי המנוקה בשיטה שבה אנו מנקים, מפחית את רמת המיקרואורגניזים ב- 92.5% בממוצע, וזאת על ידי השוואת רמת החידקים, השמרים והעובש הנותרים בשטיח לפני ואחרי הניקוי.

מכיוון שאנו שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו מבצעים בסיום כל עבודת ניקוי שטיחים בדיקה ופיקוח סופי ובמקרה הצורך לא נהסס לחזור על כל צעד בתהליך הניקוי. דבר שעשוי להיות נחוץ על מנת לספק לכם את השטיח הנקי ביותר שניתן. מניסיוננו הרב הגענו למסקנה שהפיקוח והמגע הסופי של כל עבודה הם אלו שעושים את ההבדל הגדול.

בעל עסק או משרד? בקרו אותנו במחלקה העסקית לניקוי שטיחים ספות וריפודים

למה כדאי לפנות לגל אור?

עמידה וגמישות בזמנים אנו חברה הדוגלת בעמידה בזמנים, ושירות המותאם לצרכי הלקוח.

ציוד וחומרי ניקוי חברת גל אור משתמשת בציוד וחומרי ניקוי מהמתקדמים היותר שיש בשוק. חומרי הניקוי שאנו משתמשים הם ירוקים וידידותיים לסביבה.

צוות העובדים כל עובדי החברה הינם אדיבים מקצועיים ומיומנים באומנות ניקוי והסרת כתמים וריחות משטיחים. כמו כן אנו דואגים ליידע ולהדריך את העובדים בכל החידושים שיש בענף. וכתוצאה מכך עובדינו תמיד נשארים בחזית הענף. צוות החברה יגיע עם בגדי עבודה וכל החומרים המתאימים על מנת להשיג ניקוי באיכות הגבוהה ביותר.

תהליך הניקוי חברת גל אור מנקה את השטיחים לעומקם ולבסיס סיבי השטיח. וביום העבודה שטיחכם יראה וירגיש נפלא, נעים ובריא. צבעו יחזור לקדמותו, והכתמים יעלמו.

שביעות רצון ואחריות בחברת גל אור שביעות רצון ואחריות מובטחת!

מחירים מחירנו הינם מהאטרקטיביים ביותר בשוק, וזאת מכיוון שאנו עובדים על לקוחות מפה לפה, ועל לקוחות חוזרים. הפרסום שלנו זוהי העבודה והמאמצים שאנו עושים לספק את מכלול צרכי לקוחותינו.

השרות שלנו אנחנו מגיעים מהר ובזמן ויודעים כיצד יש לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר. הוותק והניסיון של בעלי המקצוע שלנו עושה את כל ההבדל. עבודה אחראית ונקייה באחריות וכן שמירה על קשרים עם לקוחות ועזרה גם ע"י יעוץ ובדיקה תקופתית.

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים – עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

מעונינים בשירותים נוספים? חברת גל אור מתמחה בכל סוגי הניקוי לשטיחים ספות וריפודים. נשמח לעזור לכם בכל שאלה ובקשה. אין עבודה קטנה או גדולה מדי בשבילנו.

ניקיון שטיחים

אם השטיחים שבביתכם או במשרד נראים דהויים, מרופטים, מאובקים או מלאי כתמים, הרי שהגיעה העת לנקותם באופן מקצועי. חשוב לדעת שמעבר לחזותם הבלתי אסטטית, שטיחים מלוכלכים שאינם מנוקים כראוי מפתחים עם הזמן גם ריח רע ואף מהווים מפגע בריאותי.

קרא עוד »

ניקוי ריפודים

עם השנים ניכרים אותות הזמן גם בריפודי הרהיטים השמורים ביותר, ומתבטאים בעיקר בכתמים, לכלוך, אבק וצבע דהוי. אנשים רבים סבורים כי כתמי מזון בלבד הם אלו המשפיעים על מצב הריפוד וניקיונו, אך למעשה גם זיעה או פיח משנים את גווניו וחזותו, ומובן שמעת לעת יש צורך לנקותו.

קרא עוד »

ניקוי מזרנים כל מה שרצית לדעת

האדם מבלה כמעט שליש מחייו בשכיבה על המיטה, אשר נחשבת לרהיט הנקי ביותר בבית. למעשה, מרבית האנשים נכנסים למיטה רק לאחר מקלחת, לבושים בבגדי לילה נקיים, ונשכבים על הסדין בין ציפיות נקיות וריחניות. ואולם, האם התעכבתם לרגע וחשבתם על ניקיון המזרן?

קרא עוד »
ניקוי שטיחים ניידים

ניקוי שטיחים ניידים

חברת גל אור מתמחה בניקוי כל סוגי השטיחים: שטיחים פרסים, אפגאנים, סינים, אוריינטלים, מרוקאים, טורקיים, הודים, מארצות הבלקן, ועוד. שטיחים שונים מצריכים דרכי ניקוי וחומרים שונים. לפיכך אנו ראשית מאבחנים את סוג השטיח ומרכיביו, אם זה צמר, כותנה, משי, עור, סינטטי, חבל, וכולי.

קרא עוד »

ניקוי ריפודים לרכב

חשוב לשמור על ריפודי הרכב נקיים! אם הגעתם אלינו אזי סביר להניח שריפודי הרכב שלכם מלוכלכים ומוכתמים. ניקוי ריפודי רכב חשוב עקב בעות היגייניות, אסתטיות או אם הרכב מוצע למכירה.

קרא עוד »

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה