מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים או למגזר הפרטי

עובדינו יודעים לטפל בכל סוגי השטיחים ובכל סוגי הכתמים, במקצועיות וביעילות מירבית. כמובן שאנו דואגים לצייד אותם בציוד המתקדם והחדיש ביותר לניקוי שטיחים מקיר לקיר. אנו משתמשים בחומרי ניקוי המקצועיים והאיכותיים ביותר שיש לשוק להציע.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

חברת גל אור מחוייבת לשמירה על איכות הסביבה, ולמתן שירות מהמדרגה הראשונה. אנו מסוגלים להתאים את שעות עבודתינו בהתאם לצרכי הלקוח. ולפיכך אנו יכולים לתת שירות ללקוחות העסקיים 24 שעות ביממה. אתם בוודאי תופתעו לשמוע שביחד עם זאת מחירנו הינם מן האטרקטיביים בשוק.

שירותי ניקוי השטיחים מקיר לקיר הניתנים על ידי חברת גל אור , מתבצעים עד עומק בסיס הסיבים. מבחנים קלינים מוכיחים כי ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועי המנוקה בשיטה שבה אנו מנקים, מפחית את רמת המיקרואורגניזים ב- 92.5% בממוצע, וזאת על ידי השוואת רמת החידקים, השמרים והעובש הנותרים בשטיח לפני ואחרי הניקוי.

מכיוון שאנו שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, אנו מבצעים בסיום כל עבודה בדיקה ופיקוח סופי ובמקרה הצורך לא נהסס לחזור על כל צעד בתהליך הניקוי. דבר שעשוי להיות נחוץ על מנת לספק לכם את השטיח הנקי ביותר שניתן. מניסיוננו הרב הגענו למסקנה שהפיקוח והמגע הסופי של כל עבודה הם אלו שעושים את ההבדל הגדול.

בעל עסק או משרד? בקרו אותנו במחלקה העסקית לניקוי שטיחים ספות וריפודים

למה כדאי לפנות לגל אור?

עמידה וגמישות בזמנים אנו חברה הדוגלת בעמידה בזמנים, ושירות המותאם לצרכי הלקוח.

ציוד וחומרי ניקוי חברת גל אור משתמשת בציוד וחומרי ניקוי מהמתקדמים היותר שיש בשוק. חומרי הניקוי שאנו משתמשים הם ירוקים וידידותיים לסביבה.

צוות העובדים כל עובדי החברה הינם אדיבים מקצועיים ומיומנים באומנות ניקוי והסרת כתמים וריחות משטיחים. כמו כן אנו דואגים ליידע ולהדריך את העובדים בכל החידושים שיש בענף. וכתוצאה מכך עובדינו תמיד נשארים בחזית הענף.

תהליך הניקוי חברת גל אור מנקה את השטיחים לעומקם ולבסיס סיבי השטיח. וביום העבודה שטיחכם יראה וירגיש נפלא, נעים ובריא. צבעו יחזור לקדמותו, והכתמים יעלמו.

שביעות רצון ואחריות בחברת גל אור שביעות רצון ואחריות מובטחת!

מחירים מחירנו הינם מהאטרקטיביים ביותר בשוק, וזאת מכיוון שאנו עובדים על לקוחות מפה לפה, ועל לקוחות חוזרים. הפרסום שלנו זוהי העבודה והמאמצים שאנו עושים לספק את מכלול צרכי לקוחותינו.

השרות שלנו אנחנו מגיעים מהר ובזמן ויודעים כיצד יש לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר. הוותק והניסיון של בעלי המקצוע שלנו עושה את כל ההבדל. עבודה אחראית ונקייה באחריות וכן שמירה על קשרים עם לקוחות ועזרה גם ע”י יעוץ ובדיקה תקופתית.

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

מעונינים בשירותים נוספים? חברת גל אור מתמחה בכל סוגי הניקוי לשטיחים ספות וריפודים. נשמח לעזור לכם בכל שאלה ובקשה. אין עבודה קטנה או גדולה מדי בשבילנו.

 

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .