מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

שירותי ניקוי שטיחים

למה צריך שירות לניקוי שטיחים?

שטיחים הם אביזר ביתי בעל נוכחות בולטת בחלל המגורים או העבודה. עם הזמן, סיבי הבד הצפופים שמרכיבים את המרבד צוברים כמות אדירה של לכלוך ואבק. אפילו פירורי מזון זעירים וכתמי נוזלים מצטרפים ל”חגיגה”, ומהווים כר פורה להתפתחות של חיידקים, פטריות ומזיקים אחרים.

שירותי ניקוי שטיחים מקצועי מאפשרים ניקוי עומק יסודי של שערות האריג, תוך שימור איכות השטיח ושיפור מרקמו ומראהו.

למה להשתמש בניקוי מקצועי ולא ביתי?

תכשירי הניקוי הביתיים אמנם מאפשרים להסיר את הלכלוך והאבק ברמה השטחית בלבד, אך מבלי לחדור לשורש הסיבים. כיבוס השטיח במכונת הכביסה איננה אופציה מומלצת וגם איננה מתאפשרת לעיתים, באם השטיח גדול מדי או עשוי מבד שאיננו בר כיבוס.

לעומת שיטות הניקוי הביתיות, שירות ניקוי שטיחים מקצועי מאפשר רחצה וחיטוי מעמיק עד ממש לבסיס השערות. רק ניקוי בכלים מקצועיים יכול להביא להסרת הלכלוך שהשתקע לרבות הזמן ברווחים שבין סיבי האריג, ומבלי לפגוע בתקינות השטיח. כמו כן, עם ניקוי מקצועי לשטיחים אין כל מגבלת סוג או גודל.

יתרון נוסף של ניקוי מקצועי הוא עמידות התוצאות. מאחר וניקוי ביתי מוריד רק את השכבה העליונה של הלכלוך, נדרשת שאיבה וניקיון תכופים יותר. שירות לניקוי מקצועי לשטיח מרחיב את טווח הזמן שבין ניקיון לניקיון, וחוסך זמן יקר בפעולות ניקוי סיזיפיות ומעיקות.

התאמת שיטת הניקוי לסוג השטיח

שטיחים מגיעים במגוון גדלים, סוגי בד ושיטות אריגה. כל שטיח יזדקק לשיטת הניקוי המותאמת למאפייניו הספציפיים. התאמת החומרים, המכשור והאביזרים המתאימים לסוג האריג היא מיומנות מקצועית שאפשר למצוא רק אצל אנשי מקצוע שמתמחים בניקוי שטיחים.

איך מתבצע ניקוי שטיחים מקצועי?

חברות מקצועיות לניקוי שטיחים יתחילו בשלב הראשון מאבחון מקדים של מצב השטיח. הבדיקה תכלול פרמטרים כמו הערכת ותק השטיח, סוג הבד, איכות האריגה, צפיפות הסיבים, גודל המרבד, וכמובן סוג ומידת הלכלוך שהצטבר בו.

בשלב הבא, יחל תהליך הניקוי עצמו, שכאמור מותאם לכל מקרה לגופו. תהליך הניקוי המקצועי יכלול טכניקות כמו השריית השטיח בחומרי חיטוי מיוחדים, חפיפה יסודית ושימוש במכשירי קיטור לשאיבת הלכלוך ורחצה עמוקה של השטיח.

לאיזה תוצאות ניתן לצפות משירות ניקוי שטיחים?

לאחר הניקוי המקצועי, יתקבל שטיח נקי ומצוחצח לעילא ולעילא, ללא כתמים וחלקים דביקים ולא נעימים. הניקוי המקצועי יותיר את השטיח במראה מחודש, מבריק ומלא חיות, כאילו הוא זה עתה נקנה. לעיתים קרובות ניקוי העומק ישקם את השטיח ויחזיר את צבעו המקורי.

כל כמה זמן כדאי לנקות את השטיח?

התשובה נגזרת שוב מסוג השטיח ומידת השימוש בו, שכן הגורמים הללו משפיעים על הצטברות הלכלוך. כלל האצבע הוא שככל שמדובר בשטיח שממוקם באזור מרכזי בבית, שמאופיין בפעילות מרובה ושוקקת, כך נדרש ניקיון תכוף יותר.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .