מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

איך נפטרים מריחות חיות מחמד שלנו מהשטיחים והריפודים

כולנו אוהבים את חיות המחמד שלנו, אבל זה לא מונע מאיתנו להיות מוטרדים מהריחות של חית המחמד החיה במחיצתנו. בדרך כלל המשפחה מתרגלת עם הזמן לריחות החיה, אך לא כך הדבר עם חברים ומשפחה הבאים לבקר, ריח חיית המחמד נמצא באוויר בשטיחים ובריפודים. עקב בעיה נפוצה זאתי אספנו מספר עצות שימושיות לעזור לכם להיפטר מריח חית המחמד שלכם, ולשחזר את הניחוח הנעים לביתכם.

טיפול נכון בחית המחמד שלכם הינו צעד ראשון וחשוב בפתרון בעית הריח :

איך נפטרים מריחות חיות מחמד שלנו מהשטיחים והריפודיםלרחוץ ולייבש – סיבה נפוצה לבעית ריח חיית המחמד הנצמד לשטיחים והריפודים. היא עקב יבוש איטי של פרוות החיה לאחר שטיפה. יש להקפיד לייבש את חיית המחמד היטב. אם זה בעזרת השמש ביום קיצי חם, או בעזרת מייבש שיער בעוצמה נמוכה. בעת הרחיצה מומלץ להשתמש בשמפו ולאחר מכן בליסטרין לניקוי הפרווה.
יש לנקות ולהבריש את פרוותו באופן קבוע, יש לשים דגש על אזור פי הטבעת וכפות רגליו.
ריחות נוספים של חיית המחמד שלכם נובעים מבעית ריח רע מהפה. אפשר למגר בעיה זאת על ידי תכשירים הניתנים לרכישה בחנויות בעלי חיים. אך ראשית יש לדאוג לתזונה נכונה. ודאו שאינכם מאכילים את חיית המחמד שלכם אוכל לא טרי שפג תוקפו.

צעדים ראשונים אלו יעזרו במיוחד לשמור על השטיחים והריפודים נקיים ורעננים. ריחות חיות המחמד הנצמדים ביתר שאת לשטיחים והריפודים במיוחד אם קרתה לחיית המחמד “תאונה מצערת” עליהם. ולמעשה השטיחים והריפודים נהפכים להיות מפיצי ריח רע לשאר הבית. ולפיכך מומלץ מאד לשמור על ניקיון השטיחם והריפודים באמצעות אחזקה שוטפת כגון שאיבת אבק, וניקוי שטיחים וריפודים תקופתי.

במידה וחיית המחמד שלכם עשתה את צרכיה על השטיחים או הספות שלכם. מהירות התגובה חשובה במיוחד. ראשית אתרו את אזור התאונה המדויק בשטיח או בריפוד ממנו מופץ הריח. במקרה שאינכם בטוחים במיקום המדויק או שישנם מספר מקומות החשיכו את החדר ובעזרת נורת אור-שחור תוכלו לאתר את האזור יותר בקלות.
מנטרל הריחות הביתי היעיל ביותר הוא חומץ וסודה לשתיה. יש לפזר על האזור מפיץ הריח בשטיחים ובספות שלכם, לתת לו לשהות כ-8 שעות על האזור הנגוע ולאחר מכן לשטוף במים בעזרת מטלית לחה ולאחר מכן יבשה.
במקרה שהכתם או הריחות עקשנים במיוחד מומלץ להשתמש בשירותי חברת ניקוי שטיחים ספות וריפודים מיקצועית בעלת ניסיון בתחום של הסרת ריחות וכתמי שתן משטיחים וריפודים.
יש לזכור ששתן חיית המחמד הוא בעל חומציות גבוהה, ואי טיפול בבעיה יכול להשאיר כתם שבלתי ניתן להסרה. וזאת מעבר לבעיה הבקטריאלית שהשתן נושא בתוכו. ניקוי ספות מקצועי חשוב מאד עקב עובי הכריות המקשות על ניקוי עמוק ומסיר ריחות יעיל. אותו הדבר גם בהקשר לניקוי מזרנים.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .