מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

חומר דוחה כתמים

חומר הפלא דוחה הכתמים – NeverWet

המדריך המלא לשימוש והגנה על ספות, שטיחים, מיטות, ועוד.

חומר דוחה כתמים

חומר דוחה כתמים לספות, שטיחים ומזרונים

 

אצל כל אחד בבית, הריפודים, הספות, המזרנים והמיטות מאבדות מהקסם שיש להן כשהן חדשות – עם השימוש. בכל בית, נאספים עם הזמן כתמים וסימני שימוש על הריפודים. החדשות הטובות הן שאפשר למנוע את הכתמים האלה – ולשמור את מראה הספות והריפודים זוהר כביומם הראשון אצלכם – לאורך זמן.

איך עושים את זה? חומר חדש דוחה כתמים, מאפשר שכבה אטומה לחלוטין לנוזלים, המבטלת לגמרי את יכולת הספיגה של הריפודים, מבלי לפגוע ברכותם, בצבעם או באיכויות אחרות שלהם.

Never Wet – פועל כמו קסם!

חברת הניקוי גל-אור היא המשווקת הרשמית בישראל של החומר דוחה הכתמים Never Wet. מדובר בחומר פלא לניקוי, המאפשר בריסוס קל יצירה של שכבה אטומה לחלוטין שדוחה ספיגה או היקשרות עם כל נוזל של כל בד ריפוד (אגב, החומר הזה יעיל לא רק לשטיחים וריפודים – הוא ישמור גם על הבגדים, הנעליים, ואפילו הטלפון הנייד – לחלוטין עמיד בפני נוזלים).

Never Wet – והריפודים הם כבר לא גן עדן להצטברות בקטריות…

Never Wet הוא חומר מגן סופר-הידרופובי, כלומר, הוא הופך את פני השטח של כל חומר לדוחה נוזלים. חומר נותר יבש לחלוטין, והנוזלים מתגלגלים מעל שטח הפנים שלו. האטימה המוחלטת הופכת את הריפודים שלכם מאוד לא אטרקטיביים כלפי מיקרואורגניזמים (כמו בקטריות, שמעדיפות סביבה שהיא לפחות לחה), ולכן גם מאלה, יהיו לכם פחות בין קפלי הריפוד.

גם אבק, אגב, נוטה להתבסס באופן עמוק יותר בסביבה לחה. שמירת הריפודים שלכם יבשים לחלוטין, תאפשר ניקוי איכותי וקל יותר של כל לכלוך, כולל חול, אבק, רטבים, משקאות, כל נוזל, מוצרי מזון, ועוד.

נשפך לכם יין? קפה? לכלב ברח פיפי על השטיח? לא קרה כלום!

החומר עובד כמו קסם, והוא עובד בכל פעם מחדש. שכבת הציפוי הופכת יעילה בתוך רבע שעה מסיום הריסוס, והיא תהפוך כל משטח, כולל הריפודים והשטיחים שלכם, בלתי חדירים לנוזלים – בדומה לציפוי טפלון של מחבת. כלום לא נספג, כלום לא נרטב. למעשה, גם אם תטביעו חתיכה של בד בתוך כוס מלאה נוזלים (מים, קטשופ, קפה, או כל נוזל אחר) – היא תצא יבשה באופן מיידי. שום נוזל לא ייספג בה ולא יטפטף ממנה.

איך משתמשים בזה?

Never Wet מגיע כמארז של שני תרסיסים. הטיפול בריפודים שלכם מתחיל בריסוס חומר הבסיס מעל הריפוד. כ 15 דקות לאחר ריסוס חומר הבסיס, אנחנו מרססים את שכבת הציפוי, ממתינים 15 דקות ו… זהו! הריפודים, הספות, השטיחים, המזרונים – עמידים לחלוטין בפני נוזלים. כל נוזל פשוט יחליק מהם, ולא ייספג בסיבי הריפוד. אתם מוגנים בפני כתמים!

יעילות התרסיס משתנה, על פי הרגלי השימוש והניקוי שלכם את הבד. על פי רוב, ריסוס אחד משמש הגנה יעילה בפני כתמים למשך עד שנתיים.

שלחתם את הספות / שטיחים / מזרונים לניקוי מקצועי? שמרו על ניקיונם עם Never Wet!

אם הספות, השטיחים או המזרונים שלכם חזרו נקיים ומצוחצחים מניקוי אצל חברת ניקיון מקצועית, אנחנו ממליצים בחום לשמור עליהם ניקיון עם Never Wet. כך, תוכלו למנוע חשיפה של הריפודים שלכם ללכלוכים, הגנה על הריפודים מפני ספיגה של נוזלים, והפחתה בתכיפות שליחתם לניקוי הבא.

 

לפרטים שאלות או הזמנות צרו קשר עימנו ונשמח לעזור… המלאי מוגבל.

 

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

 

תמיד לשירותכם

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי ספות או ניקוי שטיחים שיהפכו גם את הספות והשטיחים שלכם לנקיים מאין כמוהם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .