מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיח שאגי

 

ניקוי ואחזקה שוטפת לשטיח שאגי מקצועי

 

שטיחי שאגי תופסים תאוצה בשוק והינם מהפופולריים ביותר בישראל, ואם זה בגלל מחירם הזול יחסית, נוחותם והמראה החמים והמפנק במיוחד בחודשי החורף הקרירים.

שטיחי השאגי נחלקים לשתי קבוצות עיקריות

הסרת כתמים משטיחים ספות וריפודים

שטיחי שאגי העשויים מסיבים סינטטיים
שטיחי שאגי עבודת יד.

צפיפות שטיחי השאגי

ככל שעולה רמת צפיפות סיבי השטיח, כך גם עולה רמת איכותו. ישנם שתי סיבות עיקריות לכך:
הראשונה היא ששטיח שאגי בעל סיבים צפופים יבליט ואף יחדד את את הצבעים והדוגמאות עליו. והשניה, ככל ששטיח השאגי צפוף יותר כך גם נשמרת עמידותו כנגד מפגעים ושימוש יומיומי כגון השתפשפות מרקם הסיבים ויתרה מכך, התקרחות השטיח (שטיחי שאגי רבים מיובאים לארץ מהודו והם נארגים בעבודת יד לא צפופה ולא מחוזקת).

לידיעתכם, צפיפות השטיח נמדדת ביחידות של קשרים למטר ובדרך כלל דבר זה מצויין על גב השטיח. שטיח בעל צפיפות של 500,000 קשר למטר נחשב כשטיח בעל איכות סבירה עד טובה. מעבר לכך אלו הם שטיחים בעלי איכות גבוהה. שטיחים העשויים מחומרים טבעיים ארוגים ברמת צפיפות גבוהה יותר עם אורך סיבים קצר
יותר, מבטיחים את חוזקו ועמידותו של השטיח.

החסרון העיקרי בניקוי שטיחי שאגי

ניקוי שטיח שאגי

מעבר לבעיית ההתקרחות בשטיחי השאגי הלא איכותיים ישנה הבעיה העיקרית והיא התחזוקה השוטפת שלו ודרך ניקויו. כל מי שיש ברשותו שטיח שאגי יודע שעקב סיביו הארוכים שואבי האבק הביתיים מתקשים לשאוב את הלכלוך הרב המצטבר בתוכו, במיוחד בשטיח איכותי וצפוף.

ניקוי ותחזוקה שוטפת לשטיח שאגי

  1. שאיבת השטיח – שאבו לעיתים תכופות ככל האפשר את השטיח בביתכם, שואב אבק רגיל לא יעשה את העבודה וזאת עקב שהוא ישאב את השכבה העליונה של השטיח ולא יחדור מספיק עמוק אל עומקו. ולכן מומלץ להשתמש בשואב אבק המותאם לשטיחי השאגי בנוסף למברשת יד לשטיחים.
  2. ניעור והפיכת השטיח – תלו את השטיח ונערו אותו היטב, כמות הגרגירים והפסולת שהצטברה בו גם לאחר השאיבה תפתיע אתכם. לאחר מכן פרסו את השטיח הפוך על הרצפה ודרכו עליו ביממה הקרובה.
  3. ניקוי כתמים משטיח שאגי – שטיחי שאגי העשויים מחומרים טבעיים קשים יותר לניקוי לעומת שטיחים העשויים מחומרים סינטטיים. במקרה שנשפך לכם אוכל או שתייה על השטיח מהירות התגובה חשובה ביותר במיוחד בשטיחים מחומרים טבעיים. יש למהול נוזל כלים עם מים ולהבריש היטב את האזור של הכתם. לאחר פעולה זאת יש להסיר את הסבון והקצף מהשטיח על ידי מטלית לבנה נקיה מהולה במים בלבד, ולאחר מכן לנגב טוב את האזור הרטוב. מומלץ לייבש את האזור על ידי מייבש לשער בעוצמה נמוכה, פעולה זאת חשובה במיוחד לשטיחי שאגי העשויים מחומרים טבעיים וכן לשטיחים בגוון בהיר.
  4. ניקוי שטיחים מקצועי – לכלוך מצבער על השטיח עקב שימוש יום יומי, איזורי הליכה, זיהום אוויר, וכולי. מצריך ניקוי שטיחים מקצועי. אנו בחברת גל אור מתמחים בניקוי כל סוגי שטיחי השאגי ומתאימים את אופי הניקוי בהתאם לסוג השטיח, חוזקו ועמידותו, צבעו, וכן סוג הכתמים. בנוסף אנו משתמשים בחומרי חיטוי ונטרול ריחות. כל החומרים שאנו בחברת גל אור משתמשים בהם עשויים מחומרים טבעיים, אורגניים ידידותיים לסביבה.

                      מעונינים לנקות שטיחים ניידים מסוג אחר, רוצים עוד אינפורמציה? לחצו כאן.

ליעוץ שאלות והזמנות, אנא צרו קשר עמנו ונשמח לעזור!

גל אור החברה המובילה בארץ בניקוי שטיחים ספות וריפודים.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .