מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

שירותי ניקוי שטיחים וספות בבאר שבע והדרום

מתגוררים באזור באר שבע או באחד מהישובים הרבים בדרום הארץ לרבות ערד, מצפה רמון ועין גדי? מחפשים בנרות כבר זמן רב חברה מקצועית שמתמחה בניקיון ספות, ריפודים ושטיחים בבאר שבע והדרום ללא הצלחה? אנחנו שמחים לבשר לכם חדשות טובות באופן מיוחד: חברת גל אור הרחיבה לאחרונה בעקבות הביקוש הרב את אזורי הפעילות שלה וכיום ניתן להזמין את אנשי המקצוע שלה גם לעבודות ניקיון מקצועיות בבאר שבע ודרום הארץ כולו.

אודותינו – חברת גל אור היא חברה מקצועית שמחזיקה בניסיון רב בתחום ניקוי השטיחים, המזרונים, הספות וכל סוגי הריפודים. העקרונות המנחים את החברה מיום היווסדה הם הקפדה על מקצועיות ללא פשרות, התאמה אישית של סוג השירות עבור כל לקוח ולקוח והתעדכנות בלתי פוסק במגוון החידושים בתחום. בתור חברה שנמצאת עם יד על הדופק ללא הרף, מקפידים אנשי המקצוע של חברת גל אור לייבא לארץ את החידושים הלוהטים ביותר בתחום ניקוי הריפודים, השטיחים, המזרונים, והספות. הדבר בא לידי ביטוי הן בתכשירי הניקיון, הן בציוד המתקדם והחדיש שאנשי המקצוע של גל אור עושים בו שימוש והן בטכניקות הניקיון העדכניות.

עקרון מנחה נוסף לפיו פועלת חברת גל אור הוא השמירה על איכות הסביבה. בכך חברת גל אור מיישרת קו עם מיטב החברות הבינלאומיות הפועלות היום בתחום ולמעשה מהווה את חוד החנית שלו. משמעות הדבר היא שכל סוגי החומרים בהם עושים שימוש המומחים של גל אור הינם חומרים ירוקים וידידותיים לסביבה. בזאת מהווה החברה אות ומופת לחברות אחרות שפועלות בתחום.

איזורי שירות:

באר שבע, ערד, דימונה, ירוחם, אופקים ועוד.

שירותי ניקוי ספות ושטיחים בבאר שבע והדרום

ניקוי שטיחים – חברת גל אור מתמחה בניקיון של כל סוגי השטיחים. ישנם בעלי שטיחים מיוחדים שמאמינים כי לא ניתן לנקות אותם בצורה מקצועית ולמעשה חוששים למסור את השטיחים שלהם לניקוי. החדשות הטובות הן שחברת גל אור מעניקה שירותי ניקוי שטיחים מקצועיים עבור כל סוגי השטיחים הקיימים לרבות שטיחים אפגאניים, פרסים, מרוקאים, בוכרים, אוריינטליים, שטיחים מארצות הבלקן ועוד. למעשה גם אם יש ברשותכם שטיחים שנטוו בעבודת יד, דעו כי הגעתם למקום הנכון. הציוד והידע המקצועי שברשות החברה מאפשרים לאנשי המקצוע הפועלים בה לנקות את כל סוגי השטיחים ולהשיב להם את הברק ואת הקסם שהיו מנת חלקם בתחילת הדרך.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – בין תחומי ההתמחות של חברת גל אור ניתן למנות ניקוי יסודי, מקיף ומקצועי של שטיחים מקיר לקיר הן עבור לקוחות מהמגזר העסקי והן עבור לקוחות מהמגזר העסקי. חברת אור מתחייבת לשירות האיכותי והיסודי ביותר ללא קשר לממדים של השטיח ומקבלת בהחלט גם הזמנות לניקיון שטיחים קטנים.

ניקוי ספות בד – כל מי שאי פעם נכווה מניקיון לא מוצלח של ספות בד יודע שמדובר בעבודה למומחים בלבד. עם וותק של למעלה משני עשורים, אנשי הצוות של גל אור ישמחו להגיע אליכם הביתה, לאבחן באופן מדויק את סוג הבד ואת סוגי הכתמים שדבקו בהם במהלך השנים ולהתאים עבורם את חומרי הניקוי ואת טכניקות הניקוי המתאימים ביותר בהתאם למצב בשטח.

ניקוי ספות עור – גם במקרה של ספות עור, אנשי המקצוע של גל אור מתחילים את העבודה מאבחון מקיף של סוג העור, עומק הנזקים, סוג הכתמים ועוד. בין אם מדובר בעור עגל, פרה או נאפה, המומחים של גל אור ישמחו להגיע אליכם הביתה, לתקן את הנזקים ולאחר מכן להעניק טיפול יסודי להגנה מפני נזקים עתידיים שכולל מריחת קרם מיוחד להגנה על עור שמיובא באופן אישי מאיטליה.

ניקוי מזרונים – ניקוי מזרונים מבית חברת גל אור כולל חיטוי יסודי נגד בקטריות וקרדית האבק, נטרול של ריחות דומיננטיים לא טבעיים שדבקו במזרון במרוצת השנים והסרת כתמים יסודית. בסיום התהליך המזרון הישן מקבל בחזרה את המראה המוכר שאבד לו לאחר שנים ארוכות של שימוש.

במידה ואתם זקוקים לשירותי ניקוי מקצועיים ומעוניינים להפקיד את הציוד שלכם אך ורק בידיים של מומחים אמיתיים לדבר, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של חברת גל אור בעזרת האפליקציה של החברה, בטלפון 1-700-555-202 או בעזרת טופס “צור קשר” באתר הבית של החברה. שיהיה לכם יום נקי ולהתראות בקרוב.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .