מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

איך להסיר כתמי שמן מהשטיח?

יש לכם כתם שמן על השטיח?

כל מה שצריכים לדעת על איך להסיר אותו

אין מה לעשות, השטיח שלנו תמיד יהיה חשוף לכתמי מזון ושתייה שיכולים להיות שמנוניים מאוד ולהפריע לנו מאוד.

מכיוון שלא תוכלו לזרוק את כל השטיח אל תוך מכונת הכביסה, רצינו לרכז עבורכם מספר טיפים לעזרה ראשונית להתמודדות עם כתמי שטיח על השטיח.

לפני שאנו נגישים להמלצות, זכרו תמיד לבצע בדיקה של השיטה על חלק נסתר של השטיח למקרה שתהיה תגובה לא רצויה.

איך להסיר כתמי שמן מהשטיח – שיטה ראשונה:

שלב ראשון, קחו נייר סופג ונסו לספוג את השמן כמה שיותר. ספגו עד שלא תראו יותר שמן שמופיע על הנייר הסופג.

קחו בד לבן שתוכלו לקרוע מחולצה ישנה וספגו אותה עם מעט איזופרופנול (אלכוהול 70% לחיטוי) והניחו אותו על סתם השמן שעל השטיח. וודאו שאתם מנסים לספוג את השמן, ולא לנגב אותו, מכיוון שהכתם יכול להתפשט על אזורים נוספים על השטיח.

בשלב הבא, ערבבו כפית של סבון כלים עם שתי כוסות מים קרים (וודאו כי סבון הכלים אינו מכיל אקנומיקה). קחו ספוג, ספגו אותו בתמיסה שהכנתם וספגו אותו בעדינות על מקום כתם השמן. בצעו פעולה זאת שוב ושוב על כל האזורים שיש עליהם את הכתם, עד שתראו שהוא נעלם.

איך להסיר כתמי שמן מהשטיח – שיטה שנייה:

ישנה עוד שיטה להסיר כתמי שמן מהשטיח במקרה ונשפך לכם קצת שמן בישול או אפילו אם נגעתם בשטיח עם ידיים שומניות לאחר שנגעתם בחלק מתכתי משומן.

בשלב הראשון זרעו אבקת סודה לשתייה על כתם השמן ותניחו לה לרבע שעה. לאחר שחלפה לה רבע שעה שאבו את אבקת הסודה מהשטיח. הערה: אם אין לכם אבקת סודה זמינה, ניתן לעשות את אותה הפעולה עם עמילן תירס (קורנפלור).

שפכו על חתיכת בד לבן כמה טיפות של נוזל ניקוי יבש, ולחצו על הכתם מספר פעמים. בצעו פעולה כאילו אתם אוספים את הכתם עם הידיים וקפצו את היד בכל פעם. ספגו את הכתם עם חתיכת בד יבשה.

אם הכתם עדיין שם, ערבבו שתי כוסות של מים חמים עם כפית אחת של חומץ לבן וכפית אחת של סבון כלים. ערבבו היטב את התמיסה על לקבלת מרקם אחיד. קחו ספוג והספיגו אותו בתמיסה שהכנתם ולאחר מכן נגבו בעדינות את הכתם.

לסיום, שטפו את הכל המים קרים ותנו לשטיח להתייבש.

הסרת כתמי שמן על ידי חברת ניקוי שטיחים מקצועית

השיטות הביתיות הן דבר נחמד ויכולות באמת להיות יעילות לשעת חירום. אולם, אין תחליף לנקיון יסודי של השטיח שלכם על ידי חברת נקיון מקצועית. אם אתם רוצים להעניק לשטיח שלכם מראה חדש, רענן וניחוח נפלא, צרו קשר עם המומחים של גל אור ואנחנו נדאג לשטיח שלכם על הצד הטוב ביותר.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.