מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים

 

ניקוי שטיחים – כי הגיע הזמן לטיפול מקצועי בשטיח שלכם!

הניסיון הרב שלנו בניקוי שטיחים מותאם במיוחד לצרכנים בארץ!

ניקוי שטיחיםאם יש לכם שטיחים בבית או במשרד, ושואב האבק כבר לא מצליח להתמודד עם הכתמים שעל השטיחים או המראה המיושן של השטיחים שלכם – הגיע הזמן לצוות מקצועי ומיומן של גל אור, שיחזיר את השטיח לחיים.

אנחנו מציעים לכם שירותי ניקוי שטיחים ספות וריפודים בהתאמה מלאה לצרכים שלכם, על פי סוג השטיח לניקוי, הצבעים שלו, החומרים מהם הוא עשוי, ואופי ועומק הכתמים שעל השטיח – עד לשביעות רצונכם המלאה.

 

ניקוי שטיחים – גם כאלה שניראה לכם שאין כבר סיכוי לנקות

ניקוי שטיחיםלא סתם הלקוחות שלנו מכנים אותנו הקוסמים של ניקוי השטיחים. מקצועני ניקוי השטיחים מבית גל אור לוקחים על עצמם אתגרים שנראים חסרי סיכוי – ונהנים להחזיר ללקוחות הנפעמים שטיחים מרהיבים, בעלי צבעים בוהקים, נקיים ללא רבב. יכול להיות שגם השטיח שלכם ייראה כמו חדש, אם יעבור תחת ידיהם המקצועיות של גל אור!

 

 

 

לניקוי שטיחים ללא רבב פנו אלינו: 1-700-555-202

 

ניקוי שטיחים ידידותי לסביבה

לאחר עשרות שנים של ניקוי שטיחים, למדנו שתהליכי הניקוי (לא רק של שטיחים – גם בניקוי ספות, מזרנים, מיטות ואחרים) – חשוב שנחשוב על העתיד בתהליך הניקוי. לכן, אנחנו מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים עבור השטיחים שלכם, כאלה שגם יאפשרו לשטיח שלכם בלאי מועט (זאת אומרת – הוא לא יתפורר חודש לאחר תום הניקוי!), וגם יפחיתו בנזקים שחומרים כימיים כאלה עלולים לגרום לסביבה.

כשאנחנו מנקים שטיחים אנחנו יודעים, שתהליך ניקוי השטיחים שאנחנו מציעים הוא מקצועי ואיכותי – ושכולם נהנים ממנו.

ניקוי שטיחים, ספות, וריפודים בשיטת גל אור

כ 92.5% פחות מיקרואורגניזמים! לאחר ניקוי השטיח שלכם בשיטה הייחודית מבית גל אור, יימצאו על השטיח שלכם 92.5% בקירוב פחות חיידקים, שמרים, פטריות, עובש, ושאר מרעין בישין.

אילו שטיחים אתם יודעים לנקות?

חברת גל אור ניקוי שטיחים מציעה ניקוי שטיחים שנעשה באהבה. אנחנו מתמקצעים בניקוי שטיחים מכל הסוגים: שטיחי שאגי, שטיחים תורכיים, שטיחי ארבל, שטיחים סינים, שטיחי חבל, שטיחי משי, שטיחים פרסים ועוד – אם זה שטיח – אנחנו יכולים להחזיר אותו לחיים, לנקות אותו במקצועיות ולהשיב אותו למקומו במראה שונה לגמרי.

ניקוי שטיחים בסטנדרטים שאין כדוגמתם בארץ

צוות המקצוענים מבית גל אור לניקוי שטיחים, לא מסתפק בניקוי השטיח באופן יסודי. צוות בקרת איכות קפדני מקפיד לבחון את מצב השטיח לאחר הניקוי – ואם נמצאים עדיין שרידי כתמים על השטיח – לא נהסס לשלוח את השטיח לתהליך ניקוי נוסף בטרם נשיבו אליכם – ואף לאפשר תהליכים מתקדמים של ניקוי השטיחים למראה סופי עוצר נשימה.

דרך אגב, תהליך מדוקדק של קבלת השטיח שייעשה אצלכם, יסביר לכם בפרוטרוט בנוגע לתהליכי הניקוי ואחוזי ההצלחה ביחס למאפייני השטיח שלכם, כך שאתם תדעו למה תוכלו לצפות.

מחירי ניקוי השטיחים – התקשרו ותופתעו!

אפשר להגיד עלינו, שאנחנו מנקים שטיחים בתהליך המקצועי והאמין ביותר בארץ, אבל בהחלט אי אפשר להגיד עלינו שמחירינו משקפים זאת. התקשרו, עוד היום, וקבלו הצעת מחיר לניקוי השטיחים שלכם, כמו גם הריפודים, המזרונים והמיטות – במחירים שיפתיעו אתכם!

לא כל החברות לניקוי שטיחים, ספות וריפודים דומות זו לזו

אורך חייו של השטיח או הריפוד שלך, יתארך ככל שחלקיקים שוחקים יוסרו באופן קבוע. שיטת ניקוי השטיחים של חברתנו מסירה יותר עפר וחלקיקים, הגורמים לשטיח או לריפוד להתבלות באופן מואץ, בטרם עת. בעזרת הציוד והחומרים המתקדמים ביותר, ביכולתנו לחסל אורגניזמים רבים ונושאי מחלות, המצויים בשטיח או בריפוד שלך.

תהליך ניקוי השטיחים בשיטת הקיטור ושאיבת המים החמים, הנהוג בחברתנו, מומלץ ביותר על-ידי יצרני השטיחים והריפודים. לאחר ניקוי מקצועי הנעשה על ידי חברתנו, יוכלו משפחותיכם, חבריכם, עובדים ולקוחות ליהנות מסביבה נקייה ובריאה.

שירות ניקוי השטיחים והריפודים, הניתן על-ידי חברת גל אור, מתבצע עד עומק בסיס-הסיבים. מבחנים קליניים מוכיחים כי ניקוי שטיחים ספות וריפודים בשיטת גל אור, מפחית את רמת המיקרואורגניזמים ב- 92.5% בממוצע. בדיקות אלו משוות את רמת החיידקים, השמרים והעובש הנותרים בשטיח ובריפוד – לפני ואחרי הניקוי.

חברתנו אינה משתמשת בחומרים כימיים חזקים. מעבר לשימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה בלבד, הפתרון שלנו הינו שימוש במים מחוממים ובקיטור, המאפשרים הסרה יעילה – לא רק של כתמים ולכלוך שהצטבר, אלא גם של שאריות חומרים כימיים הנמצאים בשטיח או בריפוד.

 

 

למידע נוסף על קרדית האבק בשטיחים ספות ומזרונים – לחצו כאן

 

« לתיקון שטיחים מקצועי לחצו כאן

ניקוי שטיח שאגי

ניקוי שטיח שאגי

  ניקוי ואחזקה שוטפת לשטיח שאגי מקצועי   שטיחי שאגי תופסים תאוצה בשוק והינם מהפופולריים ביותר בישראל, ואם זה בגלל מחירם הזול יחסית, נוחותם והמראה החמים והמפנק במיוחד בחודשי החורף הקרירים. שטיחי השאגי נחלקים לשתי קבוצות עיקריות שטיחי שאגי העשויים …

ניקוי שטיחי משי

ניקוי שטיח קלאסי

ניקוי שטיחי משי  – השטיח איבד מזוהרו, אנחנו נדע להשיב לו אותו! שטיח משי נחשב לשטיח יוקרתי, הוא מאופיין באריגה צפופה ואיכותית ויש לו מרקם רך וקטיפתי. שטיחי משי אלו שטיחים עדינים, רכים ויקרים ופעולת הניקוי שלהם דורשת ציוד מיוחד, …

ניקוי שטיח תורכי

ניקוי שטיח אפגני

ניקוי שטיח תורכי – ניקוי מקצועי ישמור על המראה, על האיכות ועל הערך הכספי שטיח תורכי אותנטי הוא שטיח המעוגן במסורת שעליה הוא נשען. מאחורי השטיחים התורכיים עומדות הנשים התורכיות שאורגות אותם במשך חודשים ארוכים ולפעמים גם שנים. שטיחים טורקיים …

ניקוי שטיח כרמל – קינג דיויד

ניקוי שטיח קלאסי

  ניקוי שטיח כרמל קינג דיויד– ניקוי מקצועי ויסודי ישמור על איכות השטיח! שטיחי כרמל הם בין השטיחים הנפוצים ביותר בישראל וגם בעולם הגדול. שטיח נקי ורענן משפיע על האווירה הטובה והנעימה בבית, שטיח מרופט ומלוכלך, פוגם באווירה ובעיצוב הבית. …

ניקוי שטיח ארבל

ניקוי שטיח ארבל

ניקוי  שטיח ארבל – סוד ההצלחה: בחירה נכונה של חומרי הניקוי ושיטות העבודה שטיחי ארבל נחשבים לשטיחים איכותיים ויפים. הם מיוצרים על ידי חברת "שטיחי איתמר"  בטכניקות מודרניות ובעיצובים מרהיבים. שטחי ארבל מיוצרים מחומרי גלם איכותיים, חלק  מהשטחים עשוי מחומרים …

ניקוי שטיח קילים

ניקוי שטיח

ניקוי שטיח קילים –  כשיוקרה, שיטת אריגה מיוחדת וניקיון מקצועי נפגשים! שטיחים קילים הם שטיחי יוקרה הדורשים יחס מיוחד בעת הניקוי. ניקוי נכון ומוצלח של השטיחים הוא אומנות מקצועית הנרכשת רק לאחר ניסיון רב בתחום. שטיחי קילים נחשבים לשטיחי יוקרה …

ניקוי שטיח פרסי

ניקוי שטיח

ניקוי שטיח פרסי – סודות הניקוי שאף אחד לא יגלה לכם! שטיח פרסי נחשב לשטיח יוקרתי ובעל עיצובים מרהיבים. השטיח נארג בצורה ידנית, עשוי מחומרי גלם יקרים ומשובחים ובצבעים חדים ובוהקים. כדי ליהנות מהשטיח שנים רבות חשוב לתחזק אותו היטב …

ניקוי שטיח אפגני

ניקוי שטיח אפגני

  ניקוי שטיח אפגני – צרו קשר כי ניקוי שטיחים זו האומנות שלנו!   שטיחים אפגניים הם שטיחים בעלי מראה מיוחד ומרהיב. אריגת השטיחים היא אחת המסורות העתיקות והמפותחות באפגניסטן, כל השטיחים עשויים מצמר טהור ומשובח המעניק להם עמידות. כדי …

ניקוי שטיח חבל

ניקוי שטיח חבל

ניקוי שטיח חבל – שיטות מתקדמות ובחירה נכונה של חומרי הניקוי יעשו את העבודה שטיחי חבל מעניקים לכל בית אווירה חמימה וכפרית, הם מיוצרים בגוונים טבעיים כמו חול, חמרה וצבע חום בשלל גוונים, ומיוצרים מסיבי הקוקוס והבמבוק. שטיחי חבל נחשבים …

ניקוי שטיח סיני אוריינטלי

ניקוי שטיח סיני אוריינטלי

ניקוי שטיח סיני אוריינטלי – כללי הזהב לניקוי מקצועי ויסודי שטיחים סינים או שטיחים אוריינטליים הם משאת הנפש של כל מי שחובב שטיחים ומבין בשטיחים. השטיחים הסיניים מיוצרים מצמר או ממשי והם שזורים במוטיבים הלקוחים מהאומנות הסינית כמו פרחים, עלים …

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

המפתחות לניקוי שטיחים ולהסרה של כתמי שתן וריחות

חברת גל אור ניקוי שטיחים עוזרת זה זמן רב לבעלי חיות-מחמד לנקות ולרענן את בתיהם, וכן לנטרל את הריחות הנדבקים בשטיחים ובריפוד בשל קיומו של בעל-חיים בבית. הנה הסבר קצר לגבי התהליך שהטכנאים המיומנים שלנו יבצעו בביתך, לטיפול בריחות ובכתמים הנוצרים על-ידי חיית המחמד:

  • איתור האזורים בהם מופיעים כתמי שתן. חברתנו עושה שימוש במספר כלי בדיקה כדי לתחום אזורים אלו.
  • כתמי השתן יטופלו על-ידי הצוותים המקצועיים שלנו באמצעות תרסיס המותז ישירות על אזור הכתם. חומר זה שובר את ההרכב המולקולרי של כתם השתן, ועל-ידי כך מאפשר לשאוב מהשטיח או מהריפוד את השתן ברובו המוחלט.
  • השטיח או הריפוד מטופל בחומר אנזימי, המתקיף את הכתם ברמה המולקולרית וכתוצאה מכך מחסל, למעשה, את שאריות השתן הנותרות.

כאשר תהליך זה מבוצע אפשר להגיע לתוצאות מעולות. תהליך הניקוי שלנו מכיל אנזימים, המייצרים בקטריות שלמעשה "אוכלות" את השתן ומנטרלות את הריחות המתלווים אליו. בנוסף, חומר אנזימי זה עמיד אף בטמפרטורה גבוהה, ואינו מאבד מעוצמתו גם כאשר הוא חשוף למים הרותחים במכונת הניקוי.

 

 הצעדים הננקטים לניקוי שטיחים במומחיות ובמקצועיות ע"י חברת גל אור

  • בדיקה ראשונית: מצב השטיח – חיפוש אחר דהייה או גלישת צבעים, כתמים, בלאי, נזקים קיימים, ריחות נלווים ויציבות הצבע. לפי חישוב כל הנתונים הנ"ל, אנו קובעים את סוג הניקוי ואת עוצמתו, הנדרשים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
  • שאיבת אבק – אבק חלקיקי הנח עמוק בתוך השטיח מוסר בעזרת אוויר דחוס, במכשיר שתוכנן במיוחד למטרה זו. תנועת הולכי-רגל וקרקע יבשה, יכולים לפעול על סיבי השטיח כמו נייר זכוכית (דבר המכונה לעתים קרובות "שטיפת אוויר" או "אבק" של השטיח). שאיבת אבק, טלטולים או מכות אינם יעילים לניקוי השטיח מסוג כזה של לכלוך.
  • טיפול מקדים – אנו משתמשים בטכניקות המתקדמות ביותר לאיתור ולזיהוי של סוגי הכתמים, ושימוש בחומרים היעילים ביותר להסרתם. דגש רב ניתן לאזורי תנועה או ישיבה, במקרה של ספות בעלות כתמים קשים (שינוי צבע עקב בלאי, דהייה, או תגובה כימית בלתי הפיכה).
  • הניקוי – שיטת הניקוי ומחירה נקבעים על פי תוצאות הבדיקה הראשונית, סוג הניקוי המתאים לשטיח ועוצמת הניקוי הנדרשת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
  • הפיקוח הסופי – אנו מקפידים על ניקוי שטיחים בסטנדרטים גבוהים, ולכן תהליך הבדיקה שלנו הוא יסודי ביותר. אנחנו לא מהססים לחזור על כל צעד, שעשוי להיות נחוץ כדי לספק לך את השטיח הנקי ביותר האפשרי; כי המגע הסופי והפיקוח על העבודה הם שעושים את כל ההבדל.

תיקון שטיחים – (אופציונלי), תיקון קנטים, פרנזים וקרעים, הפרדה ושחזור צבעים, ביטנה ואשפרה, מתיחת שטיח, ועוד – לפרטים נוספים אודות תיקון שטיחים לחצו כאן

 

תהליך ניקוי שטיחים מקצועי

ניקיון שטיחים מקצועי הינו תהליך מווסת ומבוקר המשתנה בהתאם לסוג השטיח, מצבו  וגילו, ולכן מתחיל באבחון הקובע את תהליך הניקוי הנדרש. במרבית המקרים ניקיון שטיחים מקצועי מורכב ממספר שלבים המבוצעים בעדינות וקפדנות, וכוללים השרייה של השטיח באמבט מים עם חומרי ניקוי מיוחדים, שטיפה בלחץ, הברשה עם שמפו שטיחים ייחודי באופן יסודי, שטיפה במים עם חומרי ריכוך, ולבסוף סחיטה וייבוש.

ייבוש השטיחים נעשה בחללים ייחודים בעלי טמפרטורה מבוקרת באופן ממוחשב, ובסיומו מבוצעת בדיקת איכות המובילה לתיקונים ופעולות ניקוי נוספות במידת הצורך. חשוב לדעת כי חברת גל אור ניקוי שטיחים, מהחברות המקצועיות בארץ בניקוי שטיחים, משתמשת רק בחומרי ניקוי נושאי תו תקן וידידותיים לסביבה, אשר אינם מכילים כימיקלים העלולים להזיק לסיבי השטיח.

כמו כן, חומרים אלו אינם פוגמים בגווני השטיח או באיכותו, ואינם עלולים לגרום לתגובות אלרגיות אצל אנשים בעלי רגישויות. כאשר מדובר בשטיחים יקירם ועתיקים תהליך הניקוי מבוצע רק באופן ידני וייבושם נעשה באופן טבעי, ואילו שטיחים שאינם יציבים מבחינת צבעיהם עוברים תהליך ניקוי יבש בלבד.

 

ניקוי שטיחים עבודת יד

ענף השטיחים הינו עתיק יומין ומעמיק, ומורכב ממוצרים ברמות וסוגים שונים, החל בשטיחים תעשייתיים פשוטים וכלה בשטיחי יוקרה אומנותיים העשויים בעבודת יד אשר מחיריהם יכולים להאמיר לעשרות אלפי שקלים. על פי רוב מדובר בשטיחים קלאסיים כמו הפרסיים, האפגאניים והסיניים, אך גם בשטיחים מודרניים בעבודת יד העשויים מחומרים שונים ואף משילוב של מספר סוגי סיבים.

כמו כן, קיימים שטיחים העשויים מעורות או פרוות של חיות שונות, כמו פרה או כבש. לכל סוג של שטיח יש להתאים שיטות וחומרי ניקוי שונים בהתאם לגילו, מצבו, סוג סיביו, טכניקת אריגתו, גודלו וגובהו. חברת ניקוי מקצועית תדע כיצד להחזיר לשטיח את רעננותו וגווניו המקוריים, וכן את שמנוניותו הטבעית השומרת עליו מפני נזקים, להשיב לו את רכותו וגמישותו, ולהגן עליו, לבל יימעך או ייפרם.

 

חשיבות הניקוי המקצועי של שטיחי שאגי

לאחרונה ניכרת בשוק הפרטי והעסקי מגמת חזרה אל שטיחי שאגי המאופיינים בסיבים ארוכים, רכים, מפנקים וצבעוניים, המגיעים במגוון גדלים, צורות, מרקמים ודגמים. סיביהם הגבוהים של שטיחי שאגי נוטים לצבור הרבה אבק ולכלוך המעמעמים את חזותם ואף הופכים למפגע בריאותי.

לכן שטיחים אלו נדרשים לפעולות ניקוי יסודיות ומקצועיות בתדירות גבוהה יותר משטיחים אחרים. כמו כן, מדובר בשטיחים רגישים מאוד אשר פעולות ניקיון בלתי מקצועיות עלולות לפגום בהם ולהותירם עם קרחות או חלקים פרומים. ניתן למנוע תופעות כגון אלו באמצעות ניקיון השטיח על ידי חברה מיומנת ומקצועית.

 

ניקוי מקצועי לשטיחים גדולים ושטיחים מקיר לקיר

שטיחים גדולים ושטיחים מקיר לקיר המצויים בבתים, משרדים ובתי מלון, נחשבים לקשים במיוחד לניקיון. זאת מאחר ושטיחים גדולים הינם כבדים להרמה ואילו שטיחים מקיר אל קיר אי אפשר בכלל להזיז. על מנת לנקותם באופן יסודי יש צורך בשואבי אבק מקצועיים ורבי עוצמה, וכן בחומרי ניקוי מיוחדים ובלתי מזיקים לשטיח ולסביבה, אשר יוציאו את האבק והחול המצטברים בסיבי השטיח.

ציוד זה מצוי בידיהן של חברות ניקיון שטיחים מקצועיות, אשר יעבירו שטיחים גדולים לניקוי יסודי במתחמן, בעוד שטיחים מקיר לקיר יזכו לניקוי יסודי הכולל בין היתר קרצוף יבש או רטוב, וניקוי באדים להוצאת כתמים.

מאמרים שונים בנושא ניקוי שטיחים מקצועי

 

ניקוי שטיח שאגי

ניקוי שטיח שאגי

  ניקוי ואחזקה שוטפת לשטיח שאגי מקצועי   שטיחי שאגי תופסים תאוצה בשוק והינם מהפופולריים ביותר בישראל, ואם זה בגלל מחירם הזול יחסית, נוחותם והמראה החמים והמפנק במיוחד בחודשי החורף הקרירים. שטיחי השאגי נחלקים לשתי קבוצות עיקריות שטיחי שאגי העשויים …
סוגי שטיחים ואיכותם

סוגי שטיחים ואיכותם

על סוגי שטיחים והאיכות השונה של כל אחד מהם במאמר הבא סוג הסיבים מהם עשוי השטיח – סוג הסיבים הינו הבולט מבין המרכיבים המשפיעים על איכות השטיח, מחירו, עמידותו במשך הזמן למפגעים שונים, אופן הניקוי, מגעו, ומראהו הכללי. ניקוי שטיחים …
איך מנקים שטיח באופן מיומן ומקצועי

איך מנקים שטיח באופן מיומן ומקצועי

איך מנקים שטיח עצות שימושיות אם הגעתם להחלטה לנקות את השטיח שלנו שרוצה להיות נקי. יתכן ואינכם מודעים שישנם מספר צעדים חשובים שיש לנקוט כדי להבטיח ניקוי שטיחים מוצלח. מאמר מקורי זה מפרט צעדים אלו. כמו בכל הליך כל שהוא, …
ניקוי מקצועי להסרת עובש משטיחים ספות ומזרונים

ניקוי מקצועי להסרת עובש משטיחים ספות ומזרונים

במדינה חמה ולחה כמו שלנו זה לא נדיר למצוא עובש בשטיחים ובריפודים שלנו.   האם השטיחים או הריפודים שלכם מריחים מוזר, ריח של טחב ועובש? האם יש עליהם כתמים שחורים ולחים? אם כן, אז יודעים אתם שנבגי העובש והחיידקים החלו …
ניקוי שטיחים ניידים – טיפים

ניקוי שטיחים ניידים – טיפים

אם יש בביתכם שטיחים ותהיתם מהי הדרך הטובה לטפל ולנקות את השטיח, אז אספנו למענכם מספר טיפים שימושיים לאחזקה שוטפת, ניקוי והסרת כתמים בשיטת עשה זאת בעצמך. שאיבת השטיח – הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא שאיבת השטיח באופן …
ניקוי ספות

ניקוי שטיחים ספות ומזרונים בחיפה ובצפון

גרים בחיפה ובצפון הארץ? לא מצילחים למצוא חברה מקצועית ואמינה המספקת שירותי ניקוי שטיחים ספות וריפודים בחיפה ובצפון? אנו שמחים לבשר לכם שחברת גל אור מרחיבה את אזורי השירות שלה גם לצפון הארץ. אודותינו – חברת גל אור שירותי ניקוי …
איך נפטרים מריחות חיות מחמד שלנו מהשטיחים והריפודים

איך נפטרים מריחות חיות מחמד שלנו מהשטיחים והריפודים

כולנו אוהבים את חיות המחמד שלנו, אבל זה לא מונע מאיתנו להיות מוטרדים מהריחות של חית המחמד החיה במחיצתנו. בדרך כלל המשפחה מתרגלת עם הזמן לריחות החיה, אך לא כך הדבר עם חברים ומשפחה הבאים לבקר, ריח חיית המחמד נמצא …
שירותי ניקוי שטיחים וספות בבאר שבע והדרום

שירותי ניקוי שטיחים וספות בבאר שבע והדרום

מתגוררים באזור באר שבע או באחד מהישובים הרבים בדרום הארץ לרבות ערד, מצפה רמון ועין גדי? מחפשים בנרות כבר זמן רב חברה מקצועית שמתמחה בניקיון ספות, ריפודים ושטיחים בבאר שבע והדרום ללא הצלחה? אנחנו שמחים לבשר לכם חדשות טובות באופן …
ניקוי שטיחים בכל הארץ

ניקוי שטיחים בכל הארץ

מחפשים חברת ניקוי שטיחים ברחבי הארץ? הגעתם אל המקום הנכון! עריכת ניקיון יסודי לשטיחים בבית, על ידי חברה מקצועית, אחת לכמה חודשים עד שנה, משמרת את איכותה ודואגת לניקיונה ולמראה השטיח. ניקיון של חברה מנוסה ואמינה, שירות בכל הארץ.  
ניקוי שטיחים בחדרה

ניקוי שטיחים לפני ואחרי – עצות שימושיות

אם הגעתם להחלטה לנקות את שטיחכם, יתכן ואינכם מודעים שישנם מספר צעדים חשובים שיש לנקוט כדי להבטיח ניקוי שטיחים מוצלח. מאמר זה מפרט צעדים אלו. כמו בכל הליך כל שהוא, הכנה בדרך כלל היא מרכיב מרכזי על מנת שדברים יקלחו …
הצפה ונזקי עשן משטיחים וספות

הצפה ונזקי עשן משטיחים וספות

ניקוי שטיחים וספות לאחר הצפה או נזקי עשן חברת גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים מתמחה בשיקום ובשחזור שטיחים ספות וריפודים שניזוקו ממים. שאיבת מים מהשטיחים לאחר הצפה חייבת להתבצע בהקדם האפשרי ככל האפשר, וזאת על מנת למנוע נזק בלתי …

 

«לניקוי שטיחים ללא רבב פנו אלינו : 1-700-555-202

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.