מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים – מבצעים לניקוי שטיחים החל מ- 160 ש"ח - מחירון מלא באתר!

הניסיון הרב שלנו בניקוי שטיחים מותאם במיוחד לצרכנים בארץ!
ניקוי שטיחים מקצועי - גל אור חברה לניקוי שטיחים

אם יש לכם שטיחים בבית או במשרד, ושואב האבק כבר לא מצליח להתמודד עם הכתמים שעל השטיחים או המראה המיושן של השטיחים שלכם – הגיע הזמן לצוות מקצועי ומיומן של גל אור, שיחזיר את השטיח לחיים.
אנחנו מציעים לכם שירותי ניקוי שטיחים ספות וריפודים בהתאמה מלאה לצרכים שלכם, על פי סוג השטיח לניקוי, הצבעים שלו, החומרים מהם הוא עשוי, ואופי ועומק הכתמים שעל השטיח – עד לשביעות רצונכם המלאה.

ניקוי שטיחים – גם כאלה שניראה לכם שאין כבר סיכוי לנקות
ניקוי שטיחים

לא סתם הלקוחות שלנו מכנים אותנו הקוסמים של ניקוי השטיחים. מקצועני ניקוי השטיחים מבית גל אור לוקחים על עצמם אתגרים שנראים חסרי סיכוי – ונהנים להחזיר ללקוחות הנפעמים שטיחים מרהיבים, בעלי צבעים בוהקים, נקיים ללא רבב. יכול להיות שגם השטיח שלכם ייראה כמו חדש, אם יעבור תחת ידיהם המקצועיות של גל אור!

לניקוי שטיחים ללא רבב פנו אלינו: 1-700-555-202

ניקוי שטיחים ידידותי לסביבה

לאחר עשרות שנים של ניקוי שטיחים, למדנו שתהליכי הניקוי (לא רק של שטיחים – גם בניקוי ספות, מזרנים, מיטות ואחרים) – חשוב שנחשוב על העתיד בתהליך הניקוי. לכן, אנחנו מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים עבור השטיחים שלכם, כאלה שגם יאפשרו לשטיח שלכם בלאי מועט (זאת אומרת – הוא לא יתפורר חודש לאחר תום הניקוי!), וגם יפחיתו בנזקים שחומרים כימיים כאלה עלולים לגרום לסביבה.
כשאנחנו מנקים שטיחים אנחנו יודעים, שתהליך ניקוי השטיחים שאנחנו מציעים הוא מקצועי ואיכותי – ושכולם נהנים ממנו. לאחר ניקוי השטיחים בגל אור תוכלו לראות את השטיח מחודש ויפה. מחירי חידוש השטיחים הינם אטרקטיביים מאוד ביחס לשוק. כמו כן, ניתן לקבל פגישת ייעוץ בביתכם ללא תשלום וללא התחייבות.

ניקוי שטיחים, ספות, וריפודים בשיטת גל אור

כ 92.5% פחות מיקרואורגניזמים! לאחר ניקוי השטיח שלכם בשיטה הייחודית מבית גל אור, יימצאו על השטיח שלכם 92.5% בקירוב פחות חיידקים, שמרים, פטריות, עובש, ושאר מרעין בישין.

אילו שטיחים אתם יודעים לנקות?

חברת גל אור ניקוי שטיחים מציעה ניקוי שטיחים שנעשה באהבה. אנחנו מתמקצעים בניקוי שטיחים מכל הסוגים: שטיחי שאגי, שטיחים תורכיים, שטיחי ארבל, שטיחים סינים, שטיחי חבל, שטיחי משי, שטיחים פרסים ועוד – אם זה שטיח – אנחנו יכולים להחזיר אותו לחיים, לנקות אותו במקצועיות ולהשיב אותו למקומו במראה שונה לגמרי.

ניקוי שטיחים בסטנדרטים שאין כדוגמתם בארץ

צוות המקצוענים מבית גל אור לניקוי שטיחים, לא מסתפק בניקוי השטיח באופן יסודי. צוות בקרת איכות קפדני מקפיד לבחון את מצב השטיח לאחר הניקוי – ואם נמצאים עדיין שרידי כתמים על השטיח – לא נהסס לשלוח את השטיח לתהליך ניקוי נוסף בטרם נשיבו אליכם – ואף לאפשר תהליכים מתקדמים של ניקוי השטיחים למראה סופי עוצר נשימה.
דרך אגב, תהליך מדוקדק של קבלת השטיח שייעשה אצלכם, יסביר לכם בפרוטרוט בנוגע לתהליכי הניקוי ואחוזי ההצלחה ביחס למאפייני השטיח שלכם, כך שאתם תדעו למה תוכלו לצפות.

 

חברת גל אוור

חברות אחרות

מחיר

מחיר מאוד אטרקטיבים, אין ספק שמנצחים באיכות

ישנם מגוון של מחירים

שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה

חברת גל אור עושה שימוש בחומרים טבעיים בלבד ולא בחומרים כימיים

ישנם חברות שכן עושות שימוש בחומרים כימיים

איכות השירות

פגישת ייעוץ ללא תשלום, לעיתים עושים ניקוי חוזר על מנת להחזיר את השטיח מושלם.

לא כל חברה מאפשרת פגישת ייעוץ חינם.

מחירי ניקוי השטיחים – התקשרו ותופתעו!

אפשר להגיד עלינו, שאנחנו מנקים שטיחים בתהליך המקצועי והאמין ביותר בארץ, אבל בהחלט אי אפשר להגיד עלינו שמחירינו משקפים זאת. התקשרו, עוד היום, וקבלו הצעת מחיר לניקוי השטיחים שלכם, כמו גם הריפודים, המזרונים והמיטות – במחירים שיפתיעו אתכם!

לא כל החברות לניקוי שטיחים, ספות וריפודים דומות זו לזו

אורך חייו של השטיח או הריפוד שלך, יתארך ככל שחלקיקים שוחקים יוסרו באופן קבוע. שיטת ניקוי השטיחים של חברתנו מסירה יותר עפר וחלקיקים, הגורמים לשטיח או לריפוד להתבלות באופן מואץ, בטרם עת. בעזרת הציוד והחומרים המתקדמים ביותר, ביכולתנו לחסל אורגניזמים רבים ונושאי מחלות, המצויים בשטיח או בריפוד שלך.
תהליך ניקוי השטיחים בשיטת הקיטור ושאיבת המים החמים, הנהוג בחברתנו, מומלץ ביותר על-ידי יצרני השטיחים והריפודים. לאחר ניקוי מקצועי הנעשה על ידי חברתנו, יוכלו משפחותיכם, חבריכם, עובדים ולקוחות ליהנות מסביבה נקייה ובריאה.
שירות ניקוי השטיחים והריפודים, הניתן על-ידי חברת גל אור, מתבצע עד עומק בסיס-הסיבים. מבחנים קליניים מוכיחים כי ניקוי שטיחים ספות וריפודים בשיטת גל אור, מפחית את רמת המיקרואורגניזמים ב- 92.5% בממוצע. בדיקות אלו משוות את רמת החיידקים, השמרים והעובש הנותרים בשטיח ובריפוד – לפני ואחרי הניקוי.
חברתנו אינה משתמשת בחומרים כימיים חזקים. מעבר לשימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה בלבד, הפתרון שלנו הינו שימוש במים מחוממים ובקיטור, המאפשרים הסרה יעילה – לא רק של כתמים ולכלוך שהצטבר, אלא גם של שאריות חומרים כימיים הנמצאים בשטיח או בריפוד.

6 סיבות לניקוי מקצועי מול ניקוי ביתי של שטיחים

הרבה מאיתנו בוודאי אוהבים לנקות את ביתם עם מגוון תכשירי הניקוי הקיימים בסופרים ובמרכולים, האמת היא שאפשר להבין, ניקוי ביתי לפעמים מגיע למקומות שניקוי מקצועי לא וההפך.

יחד עם זאת, בכל האמור לניקוי שטיחים, ניקוי ביתי הוא חשוב לתחזוקת השטיח, אבל מול ניקוי מקצועי הוא מינורי, מכיוון שניקוי ביתי של שטיח מטפל בנזקי אבק וכתמים נקודתיים בלבד מול ניקוי מקצועי של שטיחים שהופך את השטיח לשטיח מחודש ממש, חזר, ללא סיבים מיותרים וחולים, ניקוי מקצועי הרבה יותר עמוק ולהרבה יותר זמן מול ניקוי ביתי של שטיחים.

הלכלוך שהשטיח הביתי רוצה שתראו

ישנם שטיחים שניתן לראות בקלות את מצבם, ולקוחותינו מקבלים החלטות על פי נראות לא פעם, הם מחליטים אם יש צורך בניקוי ביתי מול ניקוי מקצועי לאותם שטיחים, לכלוכים כמו שלעיתים ניתן לראות אותם עדיין מגיעים לניקוי מקצועי אחרי ניסיונות ניקוי ביתי נואשים, שלא פעם גורמים ליותר נזק ומעמיקים כתמים כמו, מזון או שאריות לכלוך אחרות.

כל מי שחי עם ילדים או בעלי חיים או אפילו סתם זוג ידיים שמאליות יודע היטב את מראה השטיח המדובר.

לעומתם ישנם שטיחים שנראים נקיים וניקוי ביתי אמור להספיק, אבל מה אם היינו יכולים לראות מה יש שם ממש בפנים?

חוץ מכל השאריות שכל מה שדרכנו עליו במהלך היום או בכלל בא במגע עם השטיח, חשוב לדעת ששטיחים הם בית גידול נהדר לחיידקים שונים ואבק שרק ניקוי מקצועי יודע להסיר מול ניקוי ביתי שלא תמיד מגיע לעומק הסיבים וגם אם כן זה יהיה נקודתית בלבד.

ניקוי מקצועי וקבוע של השטיחים מהווה דרך נוספת למנוע מחלות ותגובות אלרגיות שונות.

לנקות שטיח בבית זה כזה...

אמצעי בהישג ידינו בעיקר הם שואבי אבק למיניהם ותכשירים בחנויות ניקוי למיניהן.

שואב אבק מספק הוא מענה מצוין ללכלוך שבשגרה כמו פירורים שזה עתה התפזרו וכן, מסייע בתחזוקה שוטפת. מבחינת עלות תועלת הוא מספק ניקוי בסיסי בעלות בסיסית באופן יחסי ומשתלם.

מכונות השטיפה הביתיות המוצעות כיום בשוק הינן יקרות באופן יחסי ומעבר לכך לא פעם מי שרכשו ואתן מוצאים עצמם נעזרים באנשי מקצוע כדי להפעיל מכונות אלו בצורה המיטבית.

ניקוי מקצועי של שטיח זה כזה אבל יותר...

ניקוי שטיחים מקצועי מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתפעול מכונות מקצועיות.

הלקוח לרוב לא נדרש לבצע כל הכנה מלבד פינוי השטיח מרהיטים.

בחברה לניקוי שטיחים, אנשי המקצוע בוחרים ומתאימים את חומרי הניקוי בהתאמה לסיב השטיח.

לאחר מכן מתבצע שימוש במכונה שמחדירה את המים ומפזרת חומר ניקוי מותאם ממש מכבסת את השטיח מול הניקוי הביתי שלא ניתן לכבס שטיח בקלות.

הניקוי המקצועי חודר אל עומק סיבי השטיח ובהמשך התהליך המים נשאבים מהשטיח ומשאירים את השטיח נקי באופן יסודי ועמוק.

מעבר לניקוי סטרילי והשמדת חיידקים שהשטיח שלנו צריך הוא גם יחזיר לכם את השטיח עם ריח ייחודי נהדר ורענן מול הניקוי הביתי הוא נשאר להרבה יותר זמן.

אוויר לנשימה - בימים של בריאות

מקורן של בעיות נשימה רבות הינו בתגובות אלרגיות שונות ומחלות נשימה כמו אסטמה.

ניקוי ביתי של השטיח מספק מניעה מוגבל בעוד שניקוי מקצועי של השטיחים יכול לסייע במניעת תגובות אלרגיות ובהפחתת בעיות נשימה שונות בשל ניקוי עמוק שלא כמו הניקוי הביתי.

לייעוץ מקצועי אמיתי

צרו קשר עם חברת גל אורמומחים לניקוי שטיחים!

סוגי שטיחים ואיכותם

ניקוי שטיחים בראש העין בשביל היופי והבריאות

במהלך העשור האחרון עיצוב פנים מודרני הפך מטרנד חם לעיצוב פופולרי מאוד והוא כאן כדי להישאר.  מראה עיניים משפיע רבות על התחושה הפנימית שלנו. גם אם אתם מתחברים לעיצוב מינימליסטי, קווים פשוטים ואלגנטיים ושימוש בצבעים מונוכרומטיים וחומרים טבעיים, חלקכם זקוקים…
ניקוי מקצועי של שטיח

8 עובדות על ניקוי שטיחים למשרדים בתל אביב

זוכרים את העיצוב של משרדכם בפעם הראשונה? איך השקעתם ברהיטים, בתמונות, בנוחות המבקרים, פרסתם שטיח ועכשיו הכל נקי וחדש. אך הזמן עושה את שלו, רוב הדברים האמת נשמרים אך מה לגבי השטיח? כן, כן, השטיח, זה שכולם דורכים עליו יום…
ניקוי שטיח קלאסי

ניקוי שטיחים בתל אביב מחיר או איכות, למה בכלל לבחור?

ניקוי שטיחים בתל אביב הוא עיקר המקצועיות של חברת “גל-אור”, ניקוי שטיחים בתל אביב לא חייב להיות סיפור יקר או מסובך, חברת גל אור פיתחה עם השנים טכניקות ואסטרטגיית שירות יוצאים מן הכלל לניקוי שטיחים בתל אביב ומחיר שפשוט מכריח…
ניקוי שטיחים בכל הארץ

100% מקצוענות בניקוי שטיחים למשרדים

השטיח שלכם נרמס יום יום תחת משא כבד של מבקרים במשרדכם, השטיח הוא הקרקע עבור לקוחות אשר מתרשמים בכל רגע ובבחינה קפדנית ביותר על ניקיון, סדר וארגון העסק או סביבת העבודה. אחרי 3 דקות של קריאה גם לכם יהיו הידע,…
ניקוי שטיחים בחולון

ניקוי שטיחים בירושלים

גם בירושלים כבר יודעים שבחברת גל תוכלו לקבל ניקוי שטיחים מקצועי ואמין. בזכות הניסיון הרב של החברה והשימוש בחומרים אקולגיים שאינם מזיקים לסביבה. חברת גל אור מצליחה פעם אחר פעם לבצע ניקוי שטיחים בהצלחה יתרה. החברה פועלת בירושלים וכל שארץ.…
ניקיון שטיחים באריאל

שירותי ניקוי שטיחים

למה צריך שירות לניקוי שטיחים? שטיחים הם אביזר ביתי בעל נוכחות בולטת בחלל המגורים או העבודה. עם הזמן, סיבי הבד הצפופים שמרכיבים את המרבד צוברים כמות אדירה של לכלוך ואבק. אפילו פירורי מזון זעירים וכתמי נוזלים מצטרפים ל”חגיגה”, ומהווים כר…
ניקיון שטיחים באריאל

ניקוי שטיחים מומלץ הרצליה

ניקוי שטיחים הוא תהליך שבו מנקים באופן מקצועי שטיחים במטרה להיפטר מכתמים טורדניים, כמויות גדולות של אבק, ואף שאריות מזון שהצטברו בו לאורך השנים. ניקוי שטיחים בהרצליה מומלץ למי שמעוניינים בשמירה על מראה, איכות ומרקם השטיח לאורך זמן. למה צריך…
ניקוי ספות בפתח תקוה

ניקוי שטיחים וספות

  סוגי הלכלוך שמוצאים דרכם לשטיח או הספה לרוב דומים וכוללים בין היתר, כתמי נוזלים ומזון, אבק, כתמי שומן והפרשות, לכלוך שנוצר מטושים ועטים, דבק, דם ועוד.  בנוסף לאלה, השטיח צובר את כל הלכלוך הרב מהרחוב שדבק בנעלינו והוא נספג…

המפתחות לניקוי שטיחים ולהסרה של כתמי שתן וריחות

חברת גל אור ניקוי שטיחים עוזרת זה זמן רב לבעלי חיות-מחמד לנקות ולרענן את בתיהם, וכן לנטרל את הריחות הנדבקים בשטיחים ובריפוד בשל קיומו של בעל-חיים בבית. הנה הסבר קצר לגבי התהליך שהטכנאים המיומנים שלנו יבצעו בביתך, לטיפול בריחות ובכתמים הנוצרים על-ידי חיית המחמד:

 • איתור האזורים בהם מופיעים כתמי שתן. חברתנו עושה שימוש במספר כלי בדיקה כדי לתחום אזורים אלו.
 • כתמי השתן יטופלו על-ידי הצוותים המקצועיים שלנו באמצעות תרסיס המותז ישירות על אזור הכתם. חומר זה שובר את ההרכב המולקולרי של כתם השתן, ועל-ידי כך מאפשר לשאוב מהשטיח או מהריפוד את השתן ברובו המוחלט.
 • השטיח או הריפוד מטופל בחומר אנזימי, המתקיף את הכתם ברמה המולקולרית וכתוצאה מכך מחסל, למעשה, את שאריות השתן הנותרות.

כאשר תהליך זה מבוצע אפשר להגיע לתוצאות מעולות. תהליך הניקוי שלנו מכיל אנזימים, המייצרים בקטריות שלמעשה “אוכלות” את השתן ומנטרלות את הריחות המתלווים אליו. בנוסף, חומר אנזימי זה עמיד אף בטמפרטורה גבוהה, ואינו מאבד מעוצמתו גם כאשר הוא חשוף למים הרותחים במכונת הניקוי.

הצעדים הננקטים לניקוי שטיחים במומחיות ובמקצועיות ע”י חברת גל אור

 • בדיקה ראשונית: מצב השטיח – חיפוש אחר דהייה או גלישת צבעים, כתמים, בלאי, נזקים קיימים, ריחות נלווים ויציבות הצבע. לפי חישוב כל הנתונים הנ”ל, אנו קובעים את סוג הניקוי ואת עוצמתו, הנדרשים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
 • שאיבת אבק – אבק חלקיקי הנח עמוק בתוך השטיח מוסר בעזרת אוויר דחוס, במכשיר שתוכנן במיוחד למטרה זו. תנועת הולכי-רגל וקרקע יבשה, יכולים לפעול על סיבי השטיח כמו נייר זכוכית (דבר המכונה לעתים קרובות “שטיפת אוויר” או “אבק” של השטיח). שאיבת אבק, טלטולים או מכות אינם יעילים לניקוי השטיח מסוג כזה של לכלוך.
 • טיפול מקדים – אנו משתמשים בטכניקות המתקדמות ביותר לאיתור ולזיהוי של סוגי הכתמים, ושימוש בחומרים היעילים ביותר להסרתם. דגש רב ניתן לאזורי תנועה או ישיבה, במקרה של ספות בעלות כתמים קשים (שינוי צבע עקב בלאי, דהייה, או תגובה כימית בלתי הפיכה).
 • הניקוי – שיטת הניקוי ומחירה נקבעים על פי תוצאות הבדיקה הראשונית, סוג הניקוי המתאים לשטיח ועוצמת הניקוי הנדרשת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
 • הפיקוח הסופי – אנו מקפידים על ניקוי שטיחים בסטנדרטים גבוהים, ולכן תהליך הבדיקה שלנו הוא יסודי ביותר. אנחנו לא מהססים לחזור על כל צעד, שעשוי להיות נחוץ כדי לספק לך את השטיח הנקי ביותר האפשרי; כי המגע הסופי והפיקוח על העבודה הם שעושים את כל ההבדל.

תיקון שטיחים – (אופציונלי), תיקון קנטים, פרנזים וקרעים, הפרדה ושחזור צבעים, ביטנה ואשפרה, מתיחת שטיח, ועוד – לפרטים נוספים אודות תיקון שטיחים לחצו כאן

תהליך ניקוי שטיחים מקצועי

ניקיון שטיחים מקצועי הינו תהליך מווסת ומבוקר המשתנה בהתאם לסוג השטיח, מצבו  וגילו, ולכן מתחיל באבחון הקובע את תהליך הניקוי הנדרש. במרבית המקרים ניקיון שטיחים מקצועי מורכב ממספר שלבים המבוצעים בעדינות וקפדנות, וכוללים השרייה של השטיח באמבט מים עם חומרי ניקוי מיוחדים, שטיפה בלחץ, הברשה עם שמפו שטיחים ייחודי באופן יסודי, שטיפה במים עם חומרי ריכוך, ולבסוף סחיטה וייבוש.
ייבוש השטיחים נעשה בחללים ייחודים בעלי טמפרטורה מבוקרת באופן ממוחשב, ובסיומו מבוצעת בדיקת איכות המובילה לתיקונים ופעולות ניקוי נוספות במידת הצורך. חשוב לדעת כי חברת גל אור ניקוי שטיחים, מהחברות המקצועיות בארץ בניקוי שטיחים, משתמשת רק בחומרי ניקוי נושאי תו תקן וידידותיים לסביבה, אשר אינם מכילים כימיקלים העלולים להזיק לסיבי השטיח.
כמו כן, חומרים אלו אינם פוגמים בגווני השטיח או באיכותו, ואינם עלולים לגרום לתגובות אלרגיות אצל אנשים בעלי רגישויות. כאשר מדובר בשטיחים יקירם ועתיקים תהליך הניקוי מבוצע רק באופן ידני וייבושם נעשה באופן טבעי, ואילו שטיחים שאינם יציבים מבחינת צבעיהם עוברים תהליך ניקוי יבש בלבד.

ניקוי שטיחים בעבודת יד

ענף השטיחים הינו עתיק יומין ומעמיק, ומורכב ממוצרים ברמות וסוגים שונים, החל בשטיחים תעשייתיים פשוטים וכלה בשטיחי יוקרה אומנותיים העשויים בעבודת יד אשר מחיריהם יכולים להאמיר לעשרות אלפי שקלים. על פי רוב מדובר בשטיחים קלאסיים כמו הפרסיים, האפגאניים והסיניים, אך גם בשטיחים מודרניים בעבודת יד העשויים מחומרים שונים ואף משילוב של מספר סוגי סיבים.
כמו כן, קיימים שטיחים העשויים מעורות או פרוות של חיות שונות, כמו פרה או כבש. לכל סוג של שטיח יש להתאים שיטות וחומרי ניקוי שונים בהתאם לגילו, מצבו, סוג סיביו, טכניקת אריגתו, גודלו וגובהו. חברת ניקוי מקצועית תדע כיצד להחזיר לשטיח את רעננותו וגווניו המקוריים, וכן את שמנוניותו הטבעית השומרת עליו מפני נזקים, להשיב לו את רכותו וגמישותו, ולהגן עליו, לבל יימעך או ייפרם.

חשיבות הניקוי המקצועי של שטיחי שאגי

לאחרונה ניכרת בשוק הפרטי והעסקי מגמת חזרה אל שטיחי שאגי המאופיינים בסיבים ארוכים, רכים, מפנקים וצבעוניים, המגיעים במגוון גדלים, צורות, מרקמים ודגמים. סיביהם הגבוהים של שטיחי שאגי נוטים לצבור הרבה אבק ולכלוך המעמעמים את חזותם ואף הופכים למפגע בריאותי.
לכן שטיחים אלו נדרשים לפעולות ניקוי יסודיות ומקצועיות בתדירות גבוהה יותר משטיחים אחרים. כמו כן, מדובר בשטיחים רגישים מאוד אשר פעולות ניקיון בלתי מקצועיות עלולות לפגום בהם ולהותירם עם קרחות או חלקים פרומים. ניתן למנוע תופעות כגון אלו באמצעות ניקיון השטיח על ידי חברה מיומנת ומקצועית.

ניקוי מקצועי לשטיחים גדולים ושטיחים מקיר לקיר

שטיחים גדולים ושטיחים מקיר לקיר המצויים בבתים, משרדים ובתי מלון, נחשבים לקשים במיוחד לניקיון. זאת מאחר ושטיחים גדולים הינם כבדים להרמה ואילו שטיחים מקיר אל קיר אי אפשר בכלל להזיז. על מנת לנקותם באופן יסודי יש צורך בשואבי אבק מקצועיים ורבי עוצמה, וכן בחומרי ניקוי מיוחדים ובלתי מזיקים לשטיח ולסביבה, אשר יוציאו את האבק והחול המצטברים בסיבי השטיח.
ציוד זה מצוי בידיהן של חברות ניקיון שטיחים מקצועיות, אשר יעבירו שטיחים גדולים לניקוי יסודי במתחמן, בעוד שטיחים מקיר לקיר יזכו לניקוי יסודי הכולל בין היתר קרצוף יבש או רטוב, וניקוי באדים להוצאת כתמים.

מאמרים שונים בנושא ניקוי שטיחים מקצועי

גרים בחיפה ובצפון הארץ? לא מצילחים למצוא חברה מקצועית ואמינה המספקת שירותי ניקוי שטיחים ספות וריפודים בחיפה ובצפון? אנו שמחים לבשר לכם שחברת גל אור מרחיבה את אזורי השירות שלה גם לצפון הארץ.
אודותינו – חברת גל אור שירותי ניקוי …

כולנו אוהבים את חיות המחמד שלנו, אבל זה לא מונע מאיתנו להיות מוטרדים מהריחות של חית המחמד החיה במחיצתנו. בדרך כלל המשפחה מתרגלת עם הזמן לריחות החיה, אך לא כך הדבר עם חברים ומשפחה הבאים לבקר, ריח חיית המחמד נמצא …

מתגוררים באזור באר שבע או באחד מהישובים הרבים בדרום הארץ לרבות ערד, מצפה רמון ועין גדי? מחפשים בנרות כבר זמן רב חברה מקצועית שמתמחה בניקיון ספות, ריפודים ושטיחים בבאר שבע והדרום ללא הצלחה? אנחנו שמחים לבשר לכם חדשות טובות באופן …

ניקוי ואחזקה שוטפת לשטיח שאגי מקצועי שטיחי שאגי תופסים תאוצה בשוק והינם מהפופולריים ביותר בישראל, ואם זה בגלל מחירם הזול יחסית, נוחותם והמראה החמים והמפנק במיוחד בחודשי החורף הקרירים. שטיחי השאגי נחלקים לשתי קבוצות עיקריות שטיחי שאגי העשויים …

על סוגי שטיחים והאיכות השונה של כל אחד מהם במאמר הבא סוג הסיבים מהם עשוי השטיח – סוג הסיבים הינו הבולט מבין המרכיבים המשפיעים על איכות השטיח, מחירו, עמידותו במשך הזמן למפגעים שונים, אופן הניקוי, מגעו, ומראהו הכללי. ניקוי שטיחים …

איך מנקים שטיח עצות שימושיות אם הגעתם להחלטה לנקות את השטיח שלנו שרוצה להיות נקי. יתכן ואינכם מודעים שישנם מספר צעדים חשובים שיש לנקוט כדי להבטיח ניקוי שטיחים מוצלח. מאמר מקורי זה מפרט צעדים אלו. כמו בכל הליך כל שהוא, …

מחפשים חברת ניקוי שטיחים ברחבי הארץ? הגעתם אל המקום הנכון! עריכת ניקיון יסודי לשטיחים בבית, על ידי חברה מקצועית, אחת לכמה חודשים עד שנה, משמרת את איכותה ודואגת לניקיונה ולמראה השטיח. ניקיון של חברה מנוסה ואמינה, שירות בכל הארץ.

במדינה חמה ולחה כמו שלנו זה לא נדיר למצוא עובש בשטיחים ובריפודים שלנו. האם השטיחים או הריפודים שלכם מריחים מוזר, ריח של טחב ועובש? האם יש עליהם כתמים שחורים ולחים? אם כן, אז יודעים אתם שנבגי העובש והחיידקים החלו …

אם יש בביתכם שטיחים ותהיתם מהי הדרך הטובה לטפל ולנקות את השטיח, אז אספנו למענכם מספר טיפים שימושיים לאחזקה שוטפת, ניקוי והסרת כתמים בשיטת עשה זאת בעצמך. שאיבת השטיח – הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא שאיבת השטיח באופן …

אם הגעתם להחלטה לנקות את שטיחכם, יתכן ואינכם מודעים שישנם מספר צעדים חשובים שיש לנקוט כדי להבטיח ניקוי שטיחים מוצלח. מאמר זה מפרט צעדים אלו. כמו בכל הליך כל שהוא, הכנה בדרך כלל היא מרכיב מרכזי על מנת שדברים יקלחו …

ניקוי שטיחים וספות לאחר הצפה או נזקי עשן חברת גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים מתמחה בשיקום ובשחזור שטיחים ספות וריפודים שניזוקו ממים. שאיבת מים מהשטיחים לאחר הצפה חייבת להתבצע בהקדם האפשרי ככל האפשר, וזאת על מנת למנוע נזק בלתי …

«לניקוי שטיחים ללא רבב פנו אלינו : 1-700-555-202
«למחירון ניקוי ספות וניקוי שטיחים
האם ניתן להסיר כתמי שטיחים?

התשובה כן, ניתן להסיר את רוב המוחלט של הכתמים

האם ניתן לקבוע פגישת ייעוץ?

התשובה בהחלט כן, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות.

האם חומרי הניקוי שאתם משתמשים מזיקים או מסוכנים?

לא, אנחנו משתמשים רק בחומרים ידידותיים לסביבה

מהו משך זמן ניקוי השטיח?

ניקוי שטיח בבית הלקוח לוקח כשעה, ניתן כמובן שאנו ננקה את השטיח במפעל שלנו. משך זמן ניקוי זה לוקח בין 4 – 5 ימי עסקים.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה  פנייה בנושא:

  מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


  .