מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

איך לתחזק את השטיח הביתי שלכם?

שטיח איכותי דורש ניקיון יסודי

 ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לשמור על השטיח שלכם כמו חדש

קראו את המאמר הבא ותלמדו כיצד לשמור על השטיח שלכם כמו חדש. כאשר הדבר נוגע בניקוי שטיחים, אנו חייבים מספר דברים על נושא תחזוקת השטיח בבית. לרוב האנשים ישנה ההבנה הבסיסית ביותר כיצד לשמור על השטיח נקי ולא בקיאים בסכנות הטמונות בשטיח מלוכלך.

שימוש בשפשלים

מומלץ לעשות שימוש בשפשלים (doormats) – שפשל הינו מעין תחתית שעליו יש להניח את השטיח הביתי. השפשל מונע החלקה וגם שומר שלא יצטבר הרבה אבק בתחתית השטיח. השקעה בשפשל הינה השקעה משתלמת ובתמורה לכך הרווח שתקבלו הוא עצום.

שאיבה יומיומית של השטיח

מומלץ לשאוב את השטיח באופן יומיומי – כן, קראתם נכון מאוד! ההמלצה היא לשאוב פעם ביום לפחות. ישנם רובוטים המסוגלים לשאוב שטיחים ושיהפכו את המשימה הזאת לנוחה ביותר. לבעלי שטיחים עם שערות ארוכות כמו שטיחי שאגי למשל, תידרש שאיבה בעוצמה מרבית, מכיוון שהאבק תקוע עמוק מאוד בתוך השטיח. השאיבה היומיומית למעשה מונעת את שקיעתו של האבק בתוך השטיח ובכך אתם שומרים על השטיח שלכם רענן ונקי לאורך זמן.

אל תחכו בניקוי הכתמים

ניקוי מיידי של כתמים לא רק עוזר לכתם לרדת יותר מהר, אלא עוזר בנוסף להפחתת הסיכויים שיפתחו בקטריות על השטיח.

אל תסחפו אחר פרסומות של כל מיני חומרי ניקוי

כל הזמן אני עדים לפרסומת של כל מיני מוצרי ניקוי שיעשו לנו פליים לשטיח. ישנם הרבה מוצרים שטוענים שהם מסירים כתמים ומנטרלים ריחות רעים, אך למעשה הם עושים נזק גדול יותר לכתם וגורמים להראות אף גרוע יותר. אל תבזבזו את כספכם לחינם על חומרים מסוכנים ולא אמינים שלבסוף רק ירעו את המצב. לשם כך קיימות חברות מקצועיות לניקוי שטיחים ומומלץ להזמין אותן אחת לתקופה. חברת גל אור ממליצה לכם לבצע ניקוי שטיחים יסודי לפחות אחת לשנה ובכך לתחזק ולשמור על השטיח לאורך זמן. מי המקפיד על הניקוי המקצועי על ידי חברה, יעניק לשטיח שלו שנים ארוכות וישמור שהשטיח יהיה נקי מחיידקים.

חפשו חברה לניקוי שטיחים המשתמשת בחומרים ירוקים בלבד

הבריאות זה הדבר החשוב ביותר. מומלץ לא להשתמש בחומרים כימיים המסוכנים לבריאות האדם ולאיכות הסביבה. בנוסף לכך, חומרים כימיים שכאלה יכולים ליצור ראקציה לא רצויה, להזיק ולהכתים את השטיח שלכם. חברת גל אור הינה החברה המובילה בישראל לניקוי שטיחים, ספות ומזרנים. חברת גל אור עושה שימוש בחומרים ירוקים בלבד אשר ידידותיים לסביבה ולבריאות האדם ואינם מסכנים את הבריאות שלכם. החומרים האורגניים של חברת גל אור, מסוגלים לנקות את השטיח שלכם ביעילות רבה ולהשמיד את החיידקים שיש לכם על השטיח, ובנוסף למנוע את חזרתם העתידית. בשפה המקצועית חיטוי השטיח נקרא “ניקוי אנזימנטי” שגם מעניק ריח ורעננות לשטיח.

דאגו להחזיר את הצבע ולתקן קרעים בשטיח שלכם

בנוסף לניקוי וחיטוי השטיח, חברת גל אור מתמקצעת בחידוש שטיחים. הודות לשנים של ניסיון, יש לנו את השיטות הייחודיות שפיתחנו להחייאת צבעים שדהו בשטיח ותיקון קרעים ופרמים.

צרו קשר עם חברת גל אור ותקבלו שירות אדיב, מקצועי ובמחירים הנוחים ביותר.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.