מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

היתרונות של ניקוי השטיח בחורף

אם אתם חושבים שלחכות עם ניקוי השטיח עד לאביב, כדי שתחשבו בשנית. יש מספר סיבות הגיוניות לכך שלהזמין ניקוי שטיחים מקצועי דווקא בעונת החורף זו הבחירה הנכונה. אחת הסיבות העיקריות היא מתוך ההבנה כי ככל שאתם מחכים זמן רב יותר עם הלכלוכים, כך הסיכוי שהם יהפכו לכתמים הולך וגובר. כתמים קטנים מכך שהילדים שיחקו על השטיח יכולים להפוך לעקשנים ביותר אם לא מנקים את סיבי השטיח ביעילות. יש עוד הסברים לטענה שכדאי יותר לנקות את השטיח שלכם בחורף, ועל זה נרחיב בהמשך הכתבה הזו.

ניקוי שטיחים בחורף – קל יותר לקבוע תור

בזמן האביב, בעלי מקצוע לניקוי שטיחים מתחילים להיות עמוסים מאוד בעבודה והלוז שלהם צפוף ביותר. למען האמת, בחודשי החורף הקרים הלוז של החברות המקצועיות לניקיון שטיחים יכול להיות מרווח יותר והסיכוי שתקבלו תור בהקדם גבוה בהרבה. לחכות עד לדקה האחרונה זו היא לא הבחירה הכי חכמה כי יכול להיות שתגיעו למצב שבאביב או בקיץ תצטרכו להמתין אף שבועות, בזמן שהכתמים בשטיח הולכים ונהיים עקשניים יותר. כאשר אתם שוכרים חברה מקצועית לניקיון השטיחים בחורף, אתם חוסכים כאב ראש מיותר וגם מרעננים את מראה הבית.

ניקיון השטיחים בחורף מונע אלרגיות

בחודשים החמים של השנה, הרבה יותר אבק ויצורים מזהמים נכנסים לבית ונמצאים על השטיח שלכם, ואם לא דאגתם לנקות את השטיח בסתיו או בחורף, הדבר יכול להתבטא באלרגיות חמורות בהחלט. המחשבה של אנשים נוטה לכך שבקיץ החיידקים מתים בגלל בחום, אבל ההפך הוא הנכון. חברת גל אור היא החברה המקצועית ביותר בישראל לנקיון שטיחים. חברת גל אור פיתחה שיטה ייחודית לניקוי שטיחים הכוללת את שלב החיטוי היסודי. תוך תהליך החיטוי, מתבצעת השמדה של מעל ל-90% מהחיידקים שעל השטיח, כך שאתם תוכלו להעביר את החורף בבטחה ללא חשש לפתח אלרגיות. הדבר נכון גם לספות ומזרנים ויש לבצע נקיון יסודי גם להם.

שימוש בחומרים ירוקים גם בזמן נקיון שטיחים בחורף

לא משנה מהי עונת השנה, חורף, קיץ, סתיו או אביב, חברת גל אור משתמשת בחומרים ירוקים שלא מזיקים לסביבה ולבריאות האדם. בנוסף, כאשר משתמשים בחומרים ירוקים שכאלה, לא מסתכנים בכך שתיווצר תגובה כימית בין החומרים לשטיח, מה שיכול לגרום לכתם בלתי רצוי.

אם אתם רוצים שטיח נקי לחורף, עם ריח ניחוח ונקי מחיידקים, זהו בדיוק הזמן שלכם ליצור קשר עם המומחים של גל אור ולקבוע מועד לנקיון השטיח. חברת גל אור מבטיחה לכם לקבל את השירות המקצועי והאדיב ביותר עם מחירים נוחים לכל כיס. אנו נחסוך לכם לקנות שטיח חדש, ובמקום זאת נעניק לשטיח שלכם מראה מרענן בדיוק כמו שקניתם אותו.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.