מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

חיטוי שטיחים בזמן הקורונה

כמה טוב שיש שטיחים בבית או במשרד. ראשית, הם מוסיפים צבע וחן. בנוסף, נעים יותר לדרוך עליהם יחפים כשהולכים בבית, במיוחד בימי החורף הקרים. אולם שטיחים יכולים גם להוות מדגרה רצינית של אורגניזמים וחשוב אחת לכמה חודשים לבצע ניקוי וחיטוי שלהם. על אחת כמה וכמה כאשר אנחנו נמצאים בתקופת קורונה, בה שמירה על הבריאות שלנו נמצאת בראש סדר העדיפויות.

שאיבת אבק אינה חיטוי!

חשוב להבהיר כי שואב אבק אמנם מנקה לכלוכים הנגלים לעין, אך ממש אינו יעיל בכל הקשור לחיסול חיידקים. גם אם השטיח נראה נקי למראית עין סביר להניח שהוא מלא בבקטריות. על השטיח דורכים לעתים קרובות עם נעליים שהגיעו מהרחוב ונושאות על הסוליות סוגים רבים של מזהמים ולכלוכים. אלה חודרים עמוק אל הסיבים ואפילו כביסה רגילה לא תהרוג אותם.

הדרך היחידה לחיסול אורגניזמים הנכנסים אל סיבי השטיח הוא חיטוי יסודי הנעשה על ידי חברה מקצועית שיודעת לטפל בשטיחים ועושה זאת מבלי לפגוע במרקם של השטיח, בבד ובמראה שלו.

השרייה באמבט, שטיפה והברשה

חיטוי שטיחים מקצועי הוא תהליך שמשתנה בהתאם לסוג השטיח, מצבו וגילו. קודם כל יש לאבחן את אופן החיטוי. במרבית המקרים החיטוי מורכב ממספר שלבים אותם מבצעים בעדינות ובקפדנות, כולל השרייה של השטיח באמבט מים עם חומרי ניקוי מיוחדים, שטיפה בלחץ, הברשה עם שמפו שטיחים ייחודי, שטיפה במים עם חומרי ריכוך, ולבסוף סחיטה וייבוש.

ייבוש השטיחים נעשה בחללים ייחודים בעלי טמפרטורה המבוקרת באופן ממוחשב, ובסיומו מבוצעת בדיקת איכות המובילה לתיקונים ופעולות חיטוי נוספות במידת הצורך.

חיטוי בחומרים אורגניים

בתקופת הקורונה וגם בימי שגרה, החברה המקצועית והטובה ביותר בארץ לחיטוי וניקוי שטיחים היא חברת גל אור. אלפי לקוחות ברחבי הארץ, באזור המרכז, הדרום והצפון משתמשים בשירותי גל אור לחיטוי וניקוי שטיחים. גל אור מקפידים על ביצוע החיטוי אך ורק בחומרים אורגניים ואקולוגיים, השומרים על הסביבה. להיות חברה ירוקה זהו ערך עבור החברה שדוגלת כאמור לא רק בשמירה על בריאות הציבור אלא גם על כדור הארץ.

שמירה על ההנחיות בתקופת הקורונה

העובדים של גל אור מחויבים לשמור על נהלי משרד הבריאות ויגיעו לבית שלכם כשהם מאובזרים היטב, כולל מסכות וכפפות. בנוסף, ישנה הנחיה לשטוף ידיים באופן קבוע, לשמור על ריחוק חברתי ולצמצם ככל האפשר את האינטראקציה עם הלקוח. חברת גל אור תדאג שהשטיח שלכם יישאר הכי נקי ובטוח.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .