מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

הסרת כתמי שתן משטיחים

כתמי שתן על שטיחים נגרמים לרוב מחיות מחמד שאנו מאמצים לחיקנו באהבה רבה ומסירות, ובכללי גידול חיות מחמד זה דבר נפלא לכל אוהבי החיות ומאפשר לנו לתת ולקבל בחזרה, חלק מעניין הגידול הוא גם לנקות אחר חיות המחמד שלעיתים עושות את צרכיהם בבית, בין אם אינם עוד מחונכות או בשוגג, והבעיה האמתית כאשר זה קורה על שטיחים או על כל רהיט אחר שסופג את השתן ומקשה מאוד על הניקוי.

למה קשה להסיר שתן של בעלי חיים משטיחים?

ובכן ראשית חשוב להדגיש שאם עושים תהליך ניקוי שטיחים בצורה נכונה, ניתן להתגבר מהר מאוד על הקושי, אחד מהמרכיבים העיקריים של נוזל השתן של הכלב או החתול הוא חומצת השתן, חומצה זו עם הזמן מתגבשת לגבישים שנקראים מלחים בשתן וזו בדיוק הקשר לריח המאוד לא נעים והחריף שיוצא מהשטיח שלכם, הבעיה אף מחריפה כאשר לא מנקים באופן מידי את נוזל השתן ועם הזמן הגבישים שנוצרו סופגים את הלחות מהאוויר ופולטים ריח רע באוויר.

הסרת כתמי שתן משטיחים

איך מתמודדים עם ניקוי השתן?

תחילה חשוב לפעול מהר, ברגע שנוזל השתן על השטיח נגלה זה הזמן לנקות, כל דחייה עשויה להחמיר את הבעיה בכך שהנוזל התייבש ויחדור לעומק הסיבים ובכך יקשה עוד יותר על תהליך הניקוי, אז מה עושים? סופגים, קחו נייר סופג ונסו לספוג נקודתית כמה שיותר מהנוזל מבלי למרוח אותו לאזורים נקיים או לשפשף, ניתן גם ללחוץ מעט בכדי לגרום לנוזל לצאת ולהיספג בנייר, לאחר הספיגה השלב הבא הוא שימוש בחומרי ניקוי מתאימים ובעניין הזה רוב מוצרי ניקוי השטיחים יכולים לעשות את העבודה.

הערה חשובה בנוגע לנוזל הניקוי מסוג אמוניה, נוזל מסוג זה אינו מומלץ לשימוש בתהליך זה מהסיבה שזה עשוי לגרום לחיית המחמד שלכם לחזור ולעשות את צריחיה שוב על השטיח, לאחר השימוש בחומרי הניקוי יש למנוע מחיית המחמד להגיע לאזור הניקוי את שריח השתן יפוג לגמרי, ניתן אף לכסות את האזור בנייר כסף או להעביר את השטיח לתליה, נקודה חשובה נוספת היא שכדי ומומלץ לקרוא את הוראות היצרן של השטיח, היצרן יודע בדיוק מאיזה חומרי ניקוי כדי להימנע וימליץ עבורכם על השיטה הטובה ביותר לניקוי.

 

 

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

הכתם לא הוסר? ריח השתן עדיין באוויר?

זה הזמן לפנות לאנשי המקצוע בתחום, חשוב לדעת שלא תמיד נמצאים בבית או במדפי הסופר החומרים היעילים ביותר להתמודד עם מקרים מהסוג הזה ולחברות ניקוי מקצועיות יש גם מכשור מתקדם וגם חומרים על בסיס אנזימי שיודעים להתמודד ולפרק את הכתמים לחלוטין ומכאן שלא רק הכתם יעלם אלא תקבלו שטיח מחודש ונקי לגמרי.

בנוסף על תהליך הניקוי חברות הניקוי המקצועיות מציעות גם שרותי חיטוי ועיקור של שטיחים מזרנים וספות, ניקוי לבדו לא יסיר את החיידקים הרבים הנמצאים בין הסבים שהם כשלעצמם מהווים סכנות בריאותיות ולשם כך אנו זקוקים לחיטוי ועיקור שיעשו את העבודה.

תהליך החיטוי משטיחים וריפודים מתבצע על ידי חומרים כימים  או אורגניים, בתהליך זה יחד עם הניקוי ההסרה של החיידקים במקום היא משמעותית ומונעת את התרבותם בהמשך, תהליך העיקור מתבצע לאחר החיטוי והניקוי ובעצם משמיד את החיידקים לחלוטין.

לסיכום 

בכדי להבטיח סביבה נעימה ומריחה טוב בביתנו על אף שאנו גרים עם בעלי חיים שאנו אוהבים צריך לדעת בדיוק מה עושים כאשר יש צורך לנקות אחריהם, תחזוקה נכונה תבטיח לכם גם אריכות ימים של השטיח וגם איכות חיים טובה.

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .