מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

כל כתם והסיפור שלו

בחירת ספות לבית היא החלטה חשובה, מדובר בריהוט המרכזי בסלון, שהוא לב הבית. בחירה שנעשית לפי היופי והאופי. התאמת ריהוט וכל פריט עיצובי בבית נעשית על פי טעם אישי ומושפעת מהאישיות של האדם. הדבר נכון, גם בבחירת שטיחים, שמגיעים במגוון סגנונות ועשויים חומרי גלם שונים.

נכנסתם לחנות רהיטים און ליין ובחרתם את הסלון המושלם עבור הבית, עכשיו צריך לשמור עליו נקי. 

כדי לבחור את שיטת הניקוי המתאימה יש להתאים אותה לסוג הכתם וחומר הגלם של הספה או שטיח. יש מגוון שיטות ביתיות לניקוי כתמי משקאות ואוכל, כתמי שמן, כתמי צבעים, עטים וכתמים אחרים למיניהם. אפילו בקטגוריות המשקאות יש הפרדה, כתם של תה או קפה קשה יותר להסיר ממשקה קל. 

 

סודה לשתייה לא רק להכנת עוגה

יש מספר שיטות ביתיות לניקוי שטיחים וניקוי ספות להסרת כתמים קשים. יש סיכוי שניקוי בשיטה ביתית או בחומר ניקוי לא מתאים לחומר ממנו עשויים הספה או השטיח יגרום ליותר נזק, אם אתם לא רוצים לקחת את הסיכון, תפנו לחברת ניקוי שטיחים וניקוי ספות מקצועית. 

לא משנה באיזה סוג כתם מדובר או החומר ממנו עשויה הספה או השטיח, אל תשפשפו את האזור המוכתם, נקו בעדינות.

כתמים שקשים יותר להסרה מאחרים הם כתמי שמן, כתמים שנוצרו מהפרשה של תינוקות, קפה או תה וכתמי דיו.

לפני ניקוי כל כתם נוזלי, ראשית, יש לשים מטלית יבשה לספיגה. 

במקרה שנשפך קפה ויש לכם ספת בד, מפזרים אבקת סודה הסופחת נוזלים ולהמתין כשעה. ללא האבקה הניקוי יהיה שטחי והנוזלים יחדרו לעומק.

לאחר מכן מנקים באמצעות קצת סבון ומים או מים מעורבבים עם חומץ ביחס של 1:1. 

אם הספה עשויה עור, קודם כל יש לשאוב עם שואב אבק, אבל אסור להשתמש בחומץ רק במים עם סבון.

 

בדומה לקפה גם כתם שמן הוא נפוץ. אחת השיטות הקלות היא למרוח ממיס שומנים טבעי, להמתין כרבע שעה ולספוג עם מטלית יבשה. שיטה נוספת היא שימוש בקצף גילוח: מורחים את הקצף, מחכים ולאחר כחצי שעה מנקים מטלית לחה ומייבשים.

 

ילדים זה שמחה

ילדים אוהבים לצייר ולקשקש, לא תמיד רק על דפים. לפעמים הם מקשקשים על קירות, שטיחים וספות. אם נוצר כתם דיו כי הילד קשקש על הספה או כי ישבתם על עיתונים מודפסים (אם אתם אנשים של פעם), מה עושים? סופגים מטלית בתמיסת אלכוהול 70%-90% ומנקים את אזור המוכתם בלבד ולאחר מכן מייבשים עם מייבש שיער.

בכל השיטות הניקוי, מומלץ לייבש עם מייבש שיער גם את הספה וגם את השטיח כדי שלא ישארו ריחות לא נעימים.

 

כתם עיקש

הכתם עיקש ולא רוצה להיעלם? תפנו לחברה מקצועית לניקוי ספות וניקוי שטיחים הם כבר ידאגו להחזיר לכם את הספה כמו חדשה. הם יודעים מה הם עושים ויש להם ציוד מתקדם להסיר כל כתם.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .