מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי כתמי שתן ממזרנים

כידוע שליש מחיינו אנו מבלים בשינה, וזאת על פי רוב, זה אומר שאנו דבוקים למזרן שעות רבות ואיכות התחזוקה שלו הוא נושא שאפשר להתעכב עליו, אף אחד לא רוצה לישון על מזרון מלוכלך בייחוד לא כזה שהוכתם בשתן שהצהיב והפיץ ריח חריף שאינו נעים במיוחד, האומנם אנו שמים מצעים שהם סוג של שכבת הגנה מהכתם אבל ההרגשה היא בפירוש לא אותה הרגשה, וזכרו שכתמים רבים מביאים איתם חיידקים וזיהומים שמזיקים לבני האדם כך שעלינו להימנע מכך ולהסיר את הכתם מהר ככול האפשר.

הקושי שבניקוי מזרן

ובכן למי שכבר התנשא בתחום, יודע שלא קל לנקות מזרנים, המזרן הוא כבד וגדול, סופח כתמים שלעתים קשים במיוחד לכן ההמלצה היא קודם להימנע מלהחתים את המזרן בעזרת מספר פעולות פשוטות, תחילה ניקוי ותחזוקה שבועית הכוללת ניעור והסרת האבק, השתמשו במגן מזרן עבה ואטום המכסה את המזרן לפני המצעים, הקפידו לאוורר את המזרן מדי פעם, המצעים המכסים את המזרן לא נותנים לו אוויר ואת הרענון שלו הוא זקוק, דבר נוסף הוא שיש להקפיד לנקות את בסיסי המיטה שצוברים אבק וזולגים על המזרן בקלות.

הסרת כתמי שתן ממזרנים

מה עושים כאשר מופיעים כתמים?

תחילה חשוב לדעת שברגע שמתגלה כתם יש לפעול בזמן הקצר ביותר, ככול שהזמן עובר והכתם מתייבש ונטמע בין סיבי המזרן הסיכוי להסירו הולך ופוחת ואף יכול להגיע למצב של בלתי אפשרי להסרה, החומר הביתי המומלץ ביותר לשימוש קל הוא אבקת כביסה או נוזל בתוספת חומץ לבן והכל בתוך מים חמימים, המים גם עוזרים מעט לדלדל את החומץ, יש לערבב את המרכיבים היטב ולשפשף קליל על אזור הכתם הנקודתי, חשוב להיזהר לא להגיע לאזורים נקיים, אם יש לכם ילדים הסובלים מאלרגיות אפשר להשתמש באבקת כביסה היפו אלרגית.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ניקוי כתמי שתן ממזרנים

כתמי השתן נוצרים לרוב מבריחת שתן של תינוקות או אנשים מבוגרים, בשתי המקרים הדבר לא נעים ומצריך ניקוי בהקדם, במידה ועדיין הכתמים לא התבססו והתייבשו מצבכם טוב ויהיה קל יותר לעבוד ולהסיר אותם, לרוב התמיסה הביתית שאותה ניתן להרכיב תוכל לעשות עבורכם את העבודה באופן משמעותי, השתדלו תחילה לספוג עד כמה שניתן את הנוזל ואז השתמשו בתמיסה, במידה ונותרו עוד שאריות כתמים השתמשו מעט במי חמצן אך חשוב להשתמש במעט מאוד מים  ונוזל לצורך הניקוי בכדי שלא יכלכל לעומק במזרן.

דרך נוספת להסרת הכתם היא בתערובת הבאה קחו 6 גרם של מי חמצן יחד עם כוס מים וחצי כוס סודה, ערבבו ביחד ושפכו  מעט על גבי הכתמים הקשים, המתינו בהמשך חצי שעה לפחות ולאחר מכן נגבו ודאגו לייבש את המקום בעזר אוורור של המזרן.

חשוב לזכור שלפני כל שימוש חשוב לקרוא את הוראות היצרן שמסבירות בדיוק את הדרך האידיאלית לניקוי ותחזוקה נכונה של המזרן ואף מתריעה על שימושי בחומרים אסורים.


 

אל תתפשרו על ניקוי מקצועי אחת לתקופה

ניקוי מזרנים ע”י חברה מקצועית אחת לתקופה יסייע משמעותית הן בניקוי המזרון והן באיכותו שתשמר לאורך זמן, חברות המתעסקות בתחום משתמשות במכשור מתקדם ובחומרים מיוחדים שלרוב אינם ניתנים להשגה על מדי הסופר, חומרים אלו הם על בסיס אנזימי שיודעים לפרק לחלוטין א הכתמים ולהסירם.

מעבר לניקוי מקצועי ניתן גם להזמין שרות חיטוי ועיקור של מזרנים, כתמים רבים הנמצאים במזרנים מביאים איתם חיידקים שמתרבים עם הזמן ויכולים לגרום לזיהומים, בדיוק בדבר זה מגיע השירות של חיטוי ועיקור לטפל, הטיפול כולל השמדת מרבית החיידקים לאורך זמן.

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .