מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרונים בהרצליה

מיטה נוחה עם מזרון איכותי מאפשרת לנו לישון שינה נעימה וטובה יותר. כדי שנוכל ליהנות מהמזרון שלנו לאורך זמן, ומבלי שנצטרך להחליף אותו בתדירות גבוהה, חשוב שנשמור עליו, לצד פנייה אל חברת ניקוי מזרונים בהרצליה והסביבה, שתאפשר זאת.

הנה כמה טיפים לניקיון מזרונים בהרצליה, טיפים שכל אחד יכול ליישם אותם ובקלות רבה:

 • כיסוי המזרון בבד המגן עליו – כדי לשמור על המזרון למשך שנים חשוב גם לשמור על ניקיונו. כדי להשיג זאת מומלץ לכסות את המזרון בכיסוי בד או ניילון, כיסוי מיוחד המותאם למזרונים בגדלים שונים, כיסוי המגן עליו לתקופה ארוכה. את הכיסוי ניתן להשיג בחנויות השונות ובמידה והתלכלך, ניתן גם לכבסו.
 • פנייה אל חברת לניקוי מזרונים בזמן המתאים – אחת לתקופה מומלץ לשלוח את המזרון לניקוי מקצועי, ניקוי המוצע על ידי חברה המתמחה בכך. שירות ניקוי מזרונים בהרצליה יכול להיות הפתרון המתאים והכתובת שאליה כדאי לפנות. שירות ניקוי זה מותאם לסוגי המזרון השונים ועושה שימוש בחומרים שאינם פוגמים בבד המזרון או במידת גמישותו.
 • איוורור המזרון – בימים שמשיים ונעימים מומלץ לאוורר את המזרון בחוץ, אך להקפיד שלא יהיה ישירות מול השמש. אוורור המזרון מאפשר לסלק ממנו אבק ומזיקים אחרים שיכולים להידבק אליו. כדאי לעשות זאת מספר פעמים בשנה ומומלץ שזה יהיה בחצר הביתית, במקום פתוח לגמרי.
 • הפיכת המזרון מצד לצד – דרך נוספת לשמור על המזרון לאורך זמן היא להפוך מדי פעם לצד השני, לצד שלא ישנים עליו. כדאי להשאיר את זה למשך מספר חודשים ולאחר מכן להפוך לצד השני שוב. הפיכת המזרון מונעת את שחיקתו ומאפשרת את חלוקת המשקל באופן אחיד עליו, ומבלי ליצור בו שקעים.
 • ניקוי המזרון באמצעות שואב אבק – מי שאיננו יכול לאוורר את המזרון במקום פתוח בחוץ, חשוב שיקפיד לשאוב מהמזרון אבק בכל מספר חודשים. את שאיבת האבק כדאי לעשות באמצעות שואב קטן ביתי ולא שואב גדול יותר, שאיתו שואבים שטיחים. שואב זה עשוי לפגום בסיבי הבד של המזרון וליצור בו גם חורים שאינם רצויים.

 

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי מזרנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי מזרנים שיהפכו גם את המזרן שלכם לנקי מאין כמוהו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

לניקוי שטיחים בהרצליה

לניקוי ספות בהרצליה

לעמוד ניקוי מזרנים ראשי

בחזרה לעמוד ראשי

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה  פנייה בנושא:

  מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


  .