מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטחים לאחר מעבר דירה

אתם עוברים לדירה חדשה. תתחדשו. אולם לפני שחברת ההובלות מגיעה כדי להוביל את הרכוש שלכם לדירה החדשה, רצוי מאוד לטפל בפריט אחד אשר נמצא כמעט בכל בית – השטיח.

יתכן שגם נגיף הקורונה הגביר את המודעת לכך כי שטיחים ושאר משטחים גולמיים מכילים סכנות בריאותיות. זאת מאחר שהם צוברים לכלוך, אבק, שאריות מזון, שערות של חיות מחמד ובני אדם, וכתמי משקאות. זוהי סביבה מצוינת להתפתחות אורגניזמים נושאי מחלות בין הסיבים בשטיח ולכן ישנה חשיבות גדולה בניקוי שלהם.

הדבר נכון שבעתיים כאשר מתכוננים למעבר דירה. האריזות המרובות, סידור הבית והוצאת פריטים שצברו אבק ולכלוך רק מגדילים את זיהום השטיח הביתי. זו הסיבה שלפני שאתם מבצעים את המעבר לדירה החדשה, כדאי לשלוח את השטיח או השטיחים שברשותכם לניקוי יסודי.

להסיר חיידקים מהשטיח מבלי לפגוע בבד

ניקוי שטיחים אינו הורג בהכרח את החיידקים אלא מסיר אותם. שאיבה עוצמתית של המים וחומרי הניקוי תוריד את מספר החיידקים ואת הסיכון להפצתם. כך תוכלו להכניס את השטיח לדירה החדשה שלכם כשהוא נקי ועם הרבה פחות סיכונים בריאותיים לגיל הרך, לאוכלוסייה מבוגרת ולבעלי רגישויות.

העניין הוא שניקוי לא מקצועי עלול לפגוע באיכות השטיח ובבד שלו. רק חברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים יודעת באילו טכניקות וחומרי ניקוי להשתמש כדי ליצור סביבה נקיה ובריאה תוך שמירה על השטיח.

גל אור – המומחים בניקוי שטחים

גל אור הינה חברה מיומנת העוסקת בניקוי שטחים, ספות וריפודים ללקוחות פרטיים ועסקיים. הטיפול מתבצע בעזרת חומרים ידידותיים לסביבה ולא בעזרת כימיקלים אגרסיביים (שתוקפים את הלכלוך אך גם מפוררים ומחלישים את הריפוד והשטיח). בגל אור מנקים שטיחים תוך שימוש בקיטור ובשאיבת מים חמים, המבצעים הסרה מקיפה ובטוחה של שאריות כתמים, חומרים כימיים ולכלוך. כך ניתן להפחית כ-92 אחוזים מרמות החיידקים, העובש ושאר האורגניזמים המצטברים בשטיח.

ניקוי, חיטוי ונטרול ריחות משטיחים של גל אור כולל איסוף והחזרה החל מ-280 שקלים. הכל נעשה בסטנדרט שאין כדוגמתו בארץ. צרו קשר בטלפון 03-6044066 ו-ודאו שהבית החדש שלכם יקבל שטיח נקי, מבריק וללא חיידקים.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .