מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

זוג מדרום הארץ: הסיפור שלנו על חברת ניקוי השטיחים ששידרגה לנו את הבית

איך חברת ניקוי שטיחים מסוגלת להכניס רוח חיים וצבע לבית ביישוב בדרום

אנחנו זוג בני 40 עם שלוש בנות חמודות וכלב קטן, המתגוררים במושב בדרום. המשפחה שלנו אוהבת לשבת כל יום בערב בסלון ולצפות בתכניות טלויזיה, לדבר ולצחוק ביחד. הסלון למעשה מהווה את מרכז הבית שלנו ואנו מבלים בו חלק ניכר מן הזמן. לאחרונה שמנו לב כי הבית מרגיש מאובק מתמיד ושישנה פתאום אווירה מעט שונה מאשר בדרך כלל. ניסינו להבין מה גורם לנו להרגשה הזו ומהר מאוד הבנו כי זה השטיח שבמרכז הסלון. הסתכלנו על השטיח והבחנו כי הוא מלא בכתמים, חלקם של שתן מכיוון שהגור שלנו נגמל לא מזמן ועשה את צרכיו לא מעט פעמים על השטיח. היו גם ריחות מוזרים שנדפו ויצרו תחושה לא נעימה והפריעו להרמוניה בבית.

מי צריך בכלל שטיח חדש כשיש ניקוי שטיחים עד הבית?

בנקודה הזו שקלנו לקנות שטיח חדש כי באמת המראה והניחוחות הרעים של השטיח שלנו בבית הפריעו לנו כל כך. האמת שהייתה קשה המחשבה שצריך להיפרד מהשטיח הזו כי זה שטיח פרסי בעבודת יד שעבר אלינו אחרי ששימש שני דורות קודמים במשפחה. השטיח הזה כל כך סנטימנטלי עבורנו שהיינו ברגשות מעורבים. בעודנו מחפשים שטיח חדש ונדהמים מהמחירים הגבוהים של השטיחים ועל ההוצאה הבלתי מתוכננת שבאה עלינו, נתקלנו בשכן מהקומה למטה שסיפר לנו משהו מדהים. שיתפנו את השכן בלבטים שלנו לגבי השטיח ולמה קשה לנו כל כך להיפרד ממנו, אבל מצד שני למה אנחנו חייבים והוא סיפר לנו שבדיוק שלח את השטיח הישן שלו לניקוי שטיחים מקצועי והוא קיבל שטיח חדש, כאילו יצא זה הרגע משערי המפעל. לפתע פתאום פנינו האירו והבנו כי אנחנו לא חייבים לרכוש שטיח שטח ושניתן להציל את השטיח שלנו שאנחנו כל כך אוהבים. למעשה, בזכות השכן שלנו הבנו כי אנחנו הולכים לחסוך הוצאה לא קטנה ובנוסף לכך לשמור על השטיח בעל הערך הרגשי החזק. באותו הרגע התחלנו בחיפושים אחר בעל המקצוע שיקח את השטיח שלנו ויעשה בו את השינוי.

החברה שעשתה מהפך בשטיח שלנו

לאחר בירורים רבים ושוטטות ברחבי הרשת, הגענו למסקנה כי אנחנו הולכים לבחור בחרת גל אור לבעלי המקצוע שינקו את השטיח שלנו. היה חשוב לנו כך כך לבחור בחברה הנכונה מכיוון שחששנו שבאם נבחר בבעל מקצוע לא מיומן עלול להיגרם נזק לשטיח שלנו. מהרגע הראשון שחברת גל אור הגיעה לאסוף את השטיח מביתנו בדרום הבנו שמדובר כאן בבעלי מקצוע. הם בחנו את השטיח שלנו כדי להבין בדיוק מאיזה סוג הוא ובאיזה שיטת ייצור עשוי על מנת שיוכלו לנקות אותו בצורה המיטבית. הם הסבירו לנו שממש חשוב לדעת איזה סוג שטיח זה כי ישנן שיטות ניקוי רבות שלא כל אחת מתאימה לכל סוג שטיח. בנוסף לכתמים ולריח, השטיח שלנו היה מעט דהוי וביקשנו כי ינסו לטפל גם בזה. לאחר מספר ימים חברת גל אור החזירה את השטיח לביתנו והיינו בתדהמה, השטיח שלנו חזר להיות חדש, נקי, ריח נינוח והצבעים שלו בהקו כל כך. הודנו מאוד לבעלי המקצוע של חברת גל אור על השירות המהיר, המקצועיות ואף על המחיר ההוגן שגבו על אותו שירות חידוש שטיחים. אם יש לכם שטיח ישן שאתם אוהבים, אנו ממליצים לכם בחום לקחת את חברת גל אור שינקו לכם את השטיח ברמה שלא תכירו אותו לאחר מכן.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .