מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בקריות

עמליה תושבת הקריות מספרת איך חברת גל אור חסכו לה קניית שטיח חדש

שמי עמליה, אם לשני זעטוטים קטנים וגם יש לנו כלב גולדן מדהים בשם צ’ארלי. הבית שלי תמיד מתוקתק ותמיד נקי ומריח טוב אבל יש משהו אחד שמפריע לי מאוד וזה השטיח שבסלון. את השטיח הפרסי שיש לי בסלון קיבלתי בירושה מסבתא שלי והוא נעשה בעבודת יד ושוויו כמה אלפי שקלים. כמה שאני לא אשמור על נקיון השטיח אני לא אוכל למנוע את הלכלוכים והריחות שיש עליו מכיוון שיש לי שני ילדים קטנים שמסתובבים בבית וכלב שעשה את צרכיו כמעט בכל פינה בשטיח כאשר היה גור, שלמזלי היום הוא כבר גמול. בנוסף ללכלוכים ולריחות הלא נעימים, השטיח נעשה קצת בלוי עם הזמן ואפילו כמה חוטים נפרמו.

כמה טוב שגל אור מגיעים עד לקריות

חשבתי עם בעלי מה לעשות והאם כדאי להחליף את השטיח כי באמת הוא מרכז הבית והוא גורר את כל הבית להרגיש חנוק ולא נקי. בעלי אמר ששמע מחבר לעבודה על חברת גל אור שמנקה שטיחים בבית הלקוח ואפילו מגיעה עד הקריות. לא האמנתי שמישהו יכול להציל את השטיח הזה אבל הבטחתי שאנסה. שוחחתי בטלפון עם הנציג של גל אור ושלחתי לו תמונה של השטיח. הוא אמר לי שהם מכירים היטב את סוג השטיחים הפרסיים האלה ויודעים איך לנקות אותם בשיטה ייחודית ואפילו להחזיר את הצבע של השטיח לחיים. שלחו לי כמה תמונות של שטיחים לפני ואחרי ניקוי ובאמת השתכנעתי שהם יכולים להציל את המצב. קיבלתי הצעת מחיר הוגנת מאוד וקבעתי איתם מועד להגיע לאסוף את השטיח. באותו רגע הרגשתי אנחה גדולה כי ידעתי שאחסוך קניית שטיח חדש שעלותו גבוהה מאוד, ויהיה לנו יותר כסף פנוי לחופשה המשפחתית.

שטיח נקי ומחודש במחיר נוח של ממש

כמה ימים לאחר מכן חברת גל אור הגיע לאסוף את השטיח מביתנו בקריות וחיכינו בקוצר רוח לראות את התוצאה שתתקבל. הגיע היום שחברת גל אור התחייבה להחזיר את השטיח והייתי כולי בהתרגשות כאשר הם הגיעו, ולתדהמתי ראיתי שטיח חדש נכנס לביתי. לא האמנתי באותו רגע שזה השטיח הבלוי, המלוכלכך עם הריח הלא נעים שהיה לפני כן ושמחתי מאוד. בעלי המקצוע של גל אור היו אדיבים מאוד ועמדו בלוחות הזמנים שהבטיחו ובוודאי שבתוצאה שיצאה. למעשה שילמתי סכום קטן יחסית וקיבלתי שטיח חדש בשווי אלפי שקלים, איזו עסקה טובה. מעבר לחסכון במחיר היה לי מאוד חשוב להישאר עם השטיח הזה כי הוא בעל ערך סנטימנטלי גדול מאוד עבורי וארצה להעביר אותו הלאה גם לנכדים שלי.

גם חיטוי וגם ניקוי? שתי ציפורים במכה

בנוסף ליופי החדש של השטיח הבנתי שגל אור עשו פעולת חיטוי רצינית מאוד לשטיח שהשמידה מעל ל-90 אחוזים מהחיידקים שנצברו במשך שנים על השטיח שלי. ממש שתי ציפורים במכה אחת. עכשיו סוף סוף אהיה שקטה שהתינוקות שלי ישכבו מרוחים על השטיח.

לסיכום, החוויה שלי מחברת גל אור הייתה מעולה ואמליץ ללא ספק לחברים ולבני המשפחה שלי לעשות את אותו הדבר אם אי פעם חשבו לנקות את השטיח שלהם.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .