מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בראש העין בשביל היופי והבריאות

במהלך העשור האחרון עיצוב פנים מודרני הפך מטרנד חם לעיצוב פופולרי מאוד והוא כאן כדי להישאר. 

מראה עיניים משפיע רבות על התחושה הפנימית שלנו. גם אם אתם מתחברים לעיצוב מינימליסטי, קווים פשוטים ואלגנטיים ושימוש בצבעים מונוכרומטיים וחומרים טבעיים, חלקכם זקוקים לגורם שיוסיף חמימות מעבר לאלמנטיים הצבעוניים שמשמשים אותנו לחיי היום יום.

ניתן לייצר תחושת חמימות בעזרת טקסטורה, כמו צמר למשל או בעזרת צבעים חמים. שטיחים יכולים לשמש גם כיצירת אומנות לכל דבר ולשדרג כל חלל. 

לא משנה איזה סוג שטיח בחרתם ובאיזה חלל מדובר, שטיחים צוברים לכלוך. ראשית הם צוברים אבק ואת הלכלוך שעובר אליהם מהנעליים שלנו. בנוסף, אם מדובר בשטיח בפינת אוכל או בסלון או בחדר שינה של בני נוער, יכולים להצטבר עליו גם כתמי אוכל ומשקאות, הפרשות של תינוקות ובעלי חיים וכתמים אחרים.

אם יש ילדים קטנים בבית ובעלי חיים מומלץ לבצע ניקוי שטיחים בראש העין אצל חברה בעלת ניסיון עשיר אשר מציעים מחירים אטרקטיביים אחת לחצי שנה. אם מדובר בבית סטרילי יותר מומלץ לשלוח את השטיחים לניקוי אחת לשנה כדי לשמור על מראה רענן ואוויר נקי.

נפטרים מלכלוך וחיידקים על ידי ניקוי שטיחים יסודי גם בראש העין

זיהום האוויר במרכז הארץ וכך גם בראש העין יחסית גבוה וזה רק הולך ומחמיר בגלל כמות המכוניות הגדלה על הכביש והפיח שהן מייצרות. בנוסף לזיהום אוויר, נישאים בו וירוסים וחיידקים למיניהם ולכן חשוב להקפיד על ניקוי שטיחים מקצועי בראש העין לא רק בשביל היופי אלא גם בשביל הבריאות.

החיידקים הבלתי נראים שוקעים לתוך סיב השטיח ושאיבת אבק אינה מספיקה כדי להיפטר מהם. קרדית האבק היא יצור נוסף שאוהב לחיות במקומות מאובקים וחמימים והוא גורם לאלרגיות בקרב בני אדם.

ניקוי שטיחים מקצועי החודר לעומק הסיבים והשימוש בחומרי ניקוי חזקים וייחודים שאינם מזיקים לשטיח ירחיקו את הסיכון הבריאותי וישמרו על בריאות בני הבית או העובדים. בלי קשר לניקוי השטיח מומלץ לעיתים גם להיעזר בשירותים של חברת ניקיון להבטחת ניקוי יסודי. 

כל שטיח ועמידותו בפני לכלוך

שטיחים סינטטיים המיוצרים על ידי מכונות עמידים יותר בפני לכלוך ועשויים חומרים שמקשים על הלכלוך לחדור פנימה, זאת בעזרת ציפוי השטיחים בחומרים דוחי לכלוך ולחות. השטיחים העשויים רכיבים טבעיים, אם מיוצרים באופן ידני או על ידי מכונה, עדינים יותר ורגישים יותר ללכלוך בגלל שהם סופגים כתמים בקלות יתרה.

ניקוי שטיחים בראש העין נעשה על פי סוג השטיח והחומר ממנו הוא עשוי, מגילו ועל פי סוגי הכתמים שעליו. 

ניקוי שטיחים בראש העין עושים אצל מקצוענים

חברת גל אור היא חברה מקצועית לניקוי שטיחים, ספות ומזרונים ברחבי הארץ לרבות ראש העין.

החברה סיפקה שירות ללא דופי לאלפי לקוחות פרטיים ועסקיים שהפכו ללקוחות חוזרים.

אנחנו משתמשים בשיטות ניקוי ייחודיות החודרות לעומק בסיס הסיבים, המסירות כל כתם עקשן ונפטרות מחיידקים ומזיקים. בעזרת חומרים אקולוגיים אנחנו דואגים להחזיר לכם את השטיח נקי ומבריק, כמו חדש.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .