מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

שטיח נקי בשביל השנה החדשה

תמיד בשנה החדשה אנחנו אוהבים להתחיל דף חדש בנושאים שונים הקשורים לחיינו. אנחנו יכולים להתחיל דף חדש עם הנפש שלנו, עם הרגלים שאנו רוצים לאמץ לעצמנו, עם מטרות שאנו מציבים לנו להשגה או עם כל דבר אחר שנרצה לעשות השנה. ומה בנוגע לבריאות שלנו? נושא הבריאות תופס כותרות במיוחד בתקופה שאנו נמצאים ווירוס הקורונה משתולל בעולם. אנחנו נמצאים הרבה מאוד זמן בבית שלנו, במיוחד בתקופה האחרונה ואנו צריכים לדאוג לבריאות שלנו יותר מהרגיל. הידעתם ששטיח מאובק ומלא בחיידקים יכול לגרום לאלרגיות ורגישויות שונות? אז כן, מחקרים רבים מצאו כי אנשים החיים בבית לא נקי אשר השטיח בו מלא באבק ולא מתוחזק, נטו לפתח סימנים שונים של אלרגיות בצורת התעטשויות, אדמומיות בעיניים, קשיי נשימה וכו’. בנוסף, שטיחים לא מטופחים צוברים כמויות אדירות של חיידקים אשר יכולים להזיק לילדים קטנים ולחיות מחמד, אשר מסת גופם נמוכה ושבאים במגע ישיר עם השטיח.

איך אפשר להבטיח שהשטיח יהיה נקי וללא חיידקים?

מעבר לפן הבריאותי ישנו הפן האסטתי, ואסור להקל בו ראש. שטיח מלוכלכך באמצע הבית זה בהחלט לא מראה מלבב. מכיוון שהשטיח נמצא באמצע הבית ולמעשה מכתיב את הטון בסלון, אם הוא יהיה מלוכלך ומלא בכתמים אז נקבל הרגשה מלוכלכת לכלל הבית. אז מה ניתן לעשות כדי להתגבר על הבעיה האסטתית והבריאותית יחדיו? הפתרון הוא ניקוי שטיחים מקצועי על ידי חברה מומחית. חברת גל אור היא החברה המובילה בישראל לניקיון שטיחים מכל הסוגים ויכולה להפוך כל שטיח מוזנח ומוכתם לשטיח חדש למשעי. לא צריך יותר להחליף את השטיח כאשר השטיח הקיים נראה רע, ובמקום זאת שוכרים חברת נקיון מקצועית שתתן לשטיח הקיים שלכם מראה חדשני עם ריח ניחוח.

היתרון של חברת גל אור על פני חברות ניקוי שטיחים אחרות הוא הייחודיות בשיטה שהיא פיתחה. חברת גל אור פיתחה את שיטת גל אור לניקוי שטיחים אשר מעניק ערך מוסף מעבר לניקיון. הערך המוסף והכל כך חשוב הוא ביצוע פעולה להשמדת חיידקים אשר מבטיחה שתוכלו לנשום אוויר נקי בביתכם וללא חשש שילדים קטנים ישחקו וישכבו על השטיח.

מנקים שטיחים רק עם חומרים ירוקים

לפני שאתם קוראים לחברת נקיון שטיחים לביתכם, בררו היטב באם היא משתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה ולבריאות האדם. שימוש בחומרים מסוכנים יכול להוות סיכון הן לאדם הבא במגע איתם או נושם אותם, הן לאיכות הסביבה והן לשטיח עצמו שיכול להגיב בצורה לא טובה לחומר ולייצר כתמים.

חברת גל אור משתמשת בחומרים ירוקים וייחודים לניקוי שטיחים אשר מותאמים לסוג השטיח עליו מתבצע הניקוי.

בתחילת השנה החדשה זה בדיוק הזמן הנכון להעניק לשטיח שלכם מראה רענן ונקי. צרו קשר עם המומחים של גל אור ותהנו משירות מהיר, אדיב ומקצועי.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .