מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

100% מקצוענות בניקוי שטיחים למשרדים

השטיח שלכם נרמס יום יום תחת משא כבד של מבקרים במשרדכם, השטיח הוא הקרקע עבור לקוחות אשר מתרשמים בכל רגע ובבחינה קפדנית ביותר על ניקיון, סדר וארגון העסק או סביבת העבודה. אחרי 3 דקות של קריאה גם לכם יהיו הידע, הכלים והכתובת של החברה מספר 1 בניקוי שטיחים למשרדים.

למה צריך חברה לניקוי שטיחים מקצועית למשרדים?

על מנת לענות על שאלה זו בצורה אובייקטיבית יש צורך לבצעה השוואת נתונים ספציפיים בניקוי שטיחים למשרדים, קריטריונים כגון:

 • מצב השטיח
 • סוג השטיח ניתן להזזה או קבוע
 • הציוד הקיים לרבות חומרי ניקוי מתאימים
 • מיומנות וטכניקות
 • זמני ביצוע
 • תוצאות הצלחה

ניקוי שטיחים למשרדים מתבצע כיום על ידי חברות אחזקה, עובדי ניקיון, ניקיון עצמאי, וחברות ניקיון מקצועיות.

טיפול על ידי גורם מקצועי מבטיח ברוב המקרים ניקוי מקסימלי, מזעור שחיקת השטיח, דהייתו, נסיגת סיבים, השמדת מזיקים וריחות נעימים הנמשכים לאורך זמן.

חברת גל-אור ניקוי שטיחים למשרדים עם 100% מקצועיות

ניסיון רב שנים, מיומנות בקרה ומחקר, לצד ציוד מתקדם, מאגר חומרים וצוות מקצועי ואדיב, הם המודל המדויק והנכון ביותר עבור ניקוי שטיחים למשרדים בכל הגדלים ולכלל הצרכים:

סוג העסק סוג השירות טיפים מקצועיים
עסק ביתי, קליניקות, מטפלים, חנויות, צימרים ועוד ניקוי במקום או בבית העסק על פי דיאגנוזה של מומחה לניקוי שטיחים משרדיים השתדלו ליצור קשר בסמוך להכתמת השטיחים וממומלץ לבצע ניקוי מקצועי ותדיר
עסקים בינוניים עם 2 משרדים ומעלה ניקוי במשרד או בגל אור על פי מצב השטיח, ניקוי חזק ועוצמתי שישאיר שטיח נקי ומחוטא בעל ריחות נפלאים לא פעם שמענו לקוחות בסדר גודל זה משבחים על תוצאות ניקוי השטיחים, הזמן הפנוי והתחושה הרעננה שנמשכת למשך זמן. הקושי של הלקוחות לרוב הוא התאמת החומרים הנכונים וציוד מקצועי שאינו זמין באותם משרדים בינוניים
משרדים גדולים ניקוי במקום ולקיחת שטיחים לגל-אור על פי איבחון, לניקוי מעמיק בעת הצורך, התאמת צוות וחומרים אחידים לתהליך נכון ומעמיק למספר רב של שטיחים תוך תזמון מדויק ושירות יוצא מגדר הרגיל משרדים גדולים לרוב שוכרים חברות אחזקה, עובדי הניקיון מסורים ככל שיהיו, אינם בעלי ידע ומומחיות ממוקדים ומוסמכים לניקוי שטיחים למשרדים, לכן מומלץ לשלב חברת ניקוי שטיחים למשרדים מקצועית ואמינה לתוצאות מרביות שישמרו את כלל השטיחים לזמן ממושך יותר בזכות מגוון שירותים רחב ודינאמי שיש לחברה כמו גל-אור

 

הקורונה וניקוי שטיחים למשרדים

ניקוי שטיחים בקורונה

 

בהשוואה מהירה תוכלו להיווכח אילו פעולות כדי לבצע בעצמכם ובאילו מקרים מומלץ לפנות לחברת ניקוי שטיחים למשרדים.

אמצו לכם את המסלול והמודל הנוח והיעיל ביותר עבורכם ושמרו על בריאותכם ונראות פסטורלית המזמינה לקוחות להנות בזמן שהותם בבית העסק שלכם.

עיקר היתרון שלנו נובע מטכניקות ומיומנויות ייחודיות שצברנו עם השנים הכוללות:

 • שירות דינאמי בסטנדרט גבוה
 • איתור צרכים מעמיק וקולע לכלל לקוחותינו
 • שירות מדויק מקצועי ומתוזמן לאורך כל תהליך ניקוי שטיחים למשרדים
 • מדדים, סקירה ובקרה הנעשים באופן שוטף
 • נהלי עבודה וריענון הסמכות והשתלמויות לצוות מקצועי ומנוסה

 

תצפו לניקוי שטיחים למשרדים ברמה בינלאומית

 

תרשים ניקוי שטיחים

בתרשים זה תוכלו לראות כי חברת גל-אור, שמה דגש רב על ציוד מתאים, מאגר ידע והתאמת חומרים, משובים ובקרה על כל עבודת ניקוי שטיחים למשרדים שאנו נקראים לבצעה.

חברת גל-אור היא חברת ניקוי שטיחים בעלת תודעת שירות רגישה ואדיבה, לא פעם אנו נאלצים לשמור על אבטחת מידע, דיסקרטיות ורמות ביצוע גבוהות עבור ניקוי שטיחים למשרדים על ידי ניסיון ותוצאות מוכחות.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה  פנייה בנושא:

  מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


  .