מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

הסרת כתמי דם משטיחים

כתמי דם הם אחד מהכתמים הנפוצים שקיימים, זה יכול להיות דם בשטיחים, מזרונים, ספות, בגדים ועוד וחשוב לדעת איך להתמודד אתו בעת הצורך הרי ברור שהוא אינו חלק מהנוף ואין לנו צורך בו.

אם ראיתם כתם דם על השטיח חשוב לדעת תחילה מה לא לעשות, דם בהחלט יכול להחתים ולהגיע לעומק הסיבים אם לא מטפלים בצורה נכונה.

טיפים להסרת כתמי דף משטיחים

  • אין להשתמש בחומרים שאינכם מכירים או אינכם בטוחים ביכולתם להתמודד עם כתמי הדם
  • חומרי ניקוי המכילים חמצן פעיל מעל 5% עשויים לגרום נזק
  • אין להשתמש בחומרי אקונומיקה למיניהם
  • אין לייבש את הכתם

איך לנקות את כתמי הבד?

לפני שנסביר תחילה נאמר שיש המון סוגי שטיחים העשויים במגוון רחב של סיבים, אנו נתמקד בשיטה המתאימה לרובם ועם זאת חובה לקרוא את הוראות היצרן המסבירים על החומרים שניתן איתם לנקות את השטיח, הוראות אלו גם יסבירו מאילו חומרים כדי להימנע כך שתוכלו לחסוך לעצמכם הרבה כאב ראש.

בעת ניקוי שטיחים עם כתם דם תחילה יש לספוג היטב את הדם באמצעות נייר סופג או מטלית נקיה ורכה, ספגו עד כמה שניתן מבלי לשפשף או למרוח את הדם לאזורים נקיים בשטיח, לאחר שספגתם קחו מים חמים וחומץ לבן (1.1) או תמיסת אלכוהול 70% עם צמר גפן וספגו בעדינות את הכתם, בצורה זו הכתם אמור לעבור מהשטיח ישירות לצמר הגפן שאתו אתם סופגים.

ניקוי כתמים משטיחים

מה עושים כאשר הכתם לא הוסר?

כאמור יש לא מעט סוגי שטיחים העשויים סיבים שונים ולהם תכונות שונות וכל כתם יכול להשפיע בצורה שונה, במידה והכתם יתייבש וחלחל עמוק יהיה קשה יותר להתמודד ובמקרה הזה על מנת לא להסב נזק נוסף מומלץ להתייעץ עם נותני שירות מקצועיים על דרך פעולה.

חברות ניקוי מקצועיות אשר עובדות בתחום יש את היכולת להתמודד עם כתמים רבים וקשים במיוחד עם אחוזי הצלחה גבוהים, השוני הוא בניסיון, במכשור המתקדם ובחומרי הניקוי שאת רובם לא תוכלו למצוא על מדי הסופר.

 

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

שטיחים לא רק מנקים אלא גם מחטים!

הניקוי שלעצמו מצוין ועוזר לנקות ולחדש את השטיח אך דבר אחד הוא לא עושה, לא פותר את בעיית החיידקים שחיים בין הסיבים ומתרבים ככול שהמקום מאפשר, חיטוי של השטיחים מתבצע בשתי אופנים: חיטוי ועיקור, החיטוי יעיל מאוד ומשמיד את רוב סוג החיידקים והעיקור משמיד את כולם לאורך זמן גם מספות ומזרנים.

תחזוקה נכונה של השטיח

לאחר שניקיתם וחיטתם השלב הבא הוא למור על תחזוקה נכונה כך שהשטיח לא יאבד מהמראה ומהמגע הרך שלו לאורך זמן, כידוע כל שטיח שמונח על הרצפה אוסף לכלוך, זה לא משנה עם אתם משתדלים להיות נקיים מאוד, לאורך הזמן תמיד מצטבר שאריות של חול, אבק, לכלוך ועוד, אל תתעצלו והשתמשו בשואב אבק, מטאטא זה לא פתרון לאלו שמשתמשים בו ומרגישים שעשו משהו, המטאטא עושה את ההפך ובמקום לאסוף את הלכלוך הוא מחדיר אותו פנימה ואף משאיר עוד לכלוך שהיה בו משימושים קודמים.

שואב אבק הוא ולא אחר

הוא לפעמים מסורבל ועושה קצת רעש אבל את העבודה הוא יודע לעשות זהו שואב האבק שחד משמעתית מתאים בצורה מלאה לניקוי שטיחים ושואב לתוכו אבק, חול וגל לכלוך ללט נדבק, ניתן גם אחת לתקופה לנער היטב את השטיח ולהוציא אותו אל האוויר הפתח בכדי שהתאוורר, וכאשר אתם מזהים כתם שאינו יורד יש לטפל בו מהר ככול האפשר עם החומרים המתאימים לכך.

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .