מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי עובש משטיחים

פעמים רבות אנשים פותחים שטיח שהיה מאפוסן ומגולגל תקופה מסוימת במחסן ומגלים עליו כתמי עובש. זאת בעיה לא נעימה, מסכנת את הבריאות ודורשת ניקוי עובש משטיחים בהקדם. שטיח טוב הוא פריט יקר. כאשר מגלים עובש על שטיח יקר יש נטייה לרצות לנקות אותו ולא להשליך שטיח כזה טוב ויקר. ניקוי עובש משטיח דורש עבודה רבה יש דרכים לנקות עובש משטיחים איך הן מורכבות ולא פשוטות ולכן יש דרכים טובות למנוע מראש היווצרות של עובש בשטיח.

טיפול בשטיח מכוסה בעובש

לעתים ניקוי שטיחים מתבטא גם בהסרת עובש, ניתן לטפל בשטיח מכוסה עובש באלכוהול ומים חמים וליבש אותו בשמש. זה טיפול טוב אבל מעט סיזיפי ומעייף. השלב הבא הוא לשמור על השטיח כדי שהעובש בשטיח לא יחזור. אין ברירה אלא לעשות טיפול כזה בשטיח שיש בו עובש כי אם לא תעשו טיפול בשטיח שיש בו אפילו מעט עובש, העובש יתפשט ויגיע לכל חלקי השטיח ואולי אפילו לריפודים נוספים בבית.

ניקוי יסודי של עובש משטיח

למה זה כל כך מסוכן כאשר יש עובש בבית?

זה מאוד לא בריא שיש עובש בבית, זה יכול לעשות מחלות נשימה ועוד בעיות בריאותיות. אחרי שניקיתם שטיח מעובש יש לעשות פעולות מנע שימנעו מהשטיח לפתח עובש מחדש. אחרת העובש עלול בהחלט לחזור לשטיח שכבר היה בו עובש.יש דרכים שונות להימנע מעובש בשטיחים שלכם ובבדי הריפוד כולם, ניתן קודם כל לרכוש מונע לחות זה מכשיר שסופג את הלחות מהבית, משתמשים בו למטרות שונות והוא גם מצליח למנוע עובש בשטיחים ובבדי ריפוד בבתים באזורים לחים.

הפעלת מסנן אוויר

עוד שיטה היא להפעיל בחדרים בו נמצא השטיח מסנן אוויר. זה מכשיר שמנקה את האוויר בחדר, הוא טוב לבריאותכם וגם מונע מנבגים של עובש להיות באוויר כך שהם לא מפתחים עובש בשטיחים ובבדי ריפוד נוספים. מכשיר זה גם עושה ערבול סירקולציה של אויר מה שמוריד את רמת הנבגים של העובש בחדרים שלכם. כך העובש לא יחזור לחדרים שלכם ולא יתפשט על השטיחים.

שימוש חכם במזגן

למזגן יש יתרונות רבים. ביניהם ייבוש האוויר מלחות. הפעלת מזגן מיבשת את האוויר ומונעת מרטיבות להתפתח בשטיחים וכך מונעת למעשה מעובש להתפתח. כדאי להשקיע במזגן גם למטרה הזאת. כמו כן, כדאי שתהיה תנועת אויר טובה בשני צידי השטיח. יש אנשים שכאשר הם מנקים את השטיח תולים אותו לאוורור וייבוש בשמש ישירה. זה מועיל מאוד להריגת העובש ולמניעת חזרתו של עובש מחדש לשטיח.

 

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .