מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי עובש ממזרנים

אם יש לכם מזרנים טובים שאתם מעוניינים להשתמש בהם אך יש בהם עובש, ייתכן ולא תהיו חייבים להפטר מהם ולזרוק אותם. עובש הוא מטרד לא פשוט, אי אפשר לישון על מזרנים שיש בהם עובש, ולעובש יש גם נטייה להתפשט מהר ולכסות אזורים נוספים בכל בד ריפוד למשל במזרנים.

איך לנקות עובש ממזרנים?

ניקוי עובש ממזרן אינו דומה תהליך לניקוי מזרנים רגיל שאנו מבצעים אז איך לבצע בחכמה ניקוי עובש ממזרנים? ואיך בכלל מגיע עובש למזרנים שלנו? באוויר יש חלקיקים רבים שלא ניתן לראות. חלק מחלקיקים אלה הם גם נבגים של עובש. נבגים אלה של עובש נמצאים באוויר בכל מקום בבית. אין בית שבו אין באוויר נבגים של עובש. כדי שנבגי העובש יהפכו לעובש ממש הם צריכים סביבה חמימה ולחה.

ניקוי עובש ממזרן

לחות רבה באוויר שמובילה לעובש

במזג האוויר בארצנו יש לחות רבה. לחות זאת שיש באוויר גורמת לעובש להתפתח במזרנים בקלות .אנו גם מזיעים על מזרנים והמזרנים לא תמיד נמצאים באזור מאוורר מספיק. לא תמיד חדר השינה מאוורר מספיק לכן זה די נפוץ שמגלים שמתפתח עובש במזרנים שלכם. אם המזרנים נרטבו ממש מנוזל כלשהו יש סיכוי גדול שיתפתח עליהם עובש רב. את העובש לרוב בהתחלה לא רואים. בהמשך רואים מעין כתמים בצבעים שחור או וורוד על המזרן. אם אתם כבר רואים ממש כתמים כאלה על המזרן זה סימן שהעובש כבר ממש התפשט וחדר אל המזרן.

מתי מגלים עובש במזרן

באזורים חמים ולחים יש בעיות רבות של עובש באזורי החוף אצלנו בארץ יש רוב השנה לחות גבוהה וחום גבוה וזה מצע אידיאלי להתפשטות של עובש בבדי ריפוד, בלילות חמים ולחים מזיעים הרבה ובבתים רבים לכן נוצרת תופעה של עובש במזרנים. יש אנשים שקמים בבוקר ומגלים ממש אזורים לחים במזרן בשל הזעה רבה וזה  גורם פעמים רבות להופעה של עובש במזרנים. רובנו מחליפים מצעים אחת לכמה ימים ולכן אנו לא עוקבים באופן יום יומי אחר מצב המזרן, ולכן תוך כמה ימים ספורים עלול להיווצר עובש במזרן.

יש מי שחושב שאם ישמור את הבית נקי מאוד זה ימנע מעובש להיווצר אבל אין קשר בין ניקיון לבין עובש. יש עובש גם בבתים נקיים מאוד. מומלץ וכדאי לפנות אל חברת ניקיון מקצועית שמתמחה בניקוי עובש ממזרנים. עובש הוא דבר לא בריא ועלול לגרום לבעיות במיוחד לבעיות נשימה ובעיות נוספות. בתהליכים יסודיים של ניקיון ובשימוש בחומרים איכותיים ניתן לטפל בצורה יעילה וחזקה בבעיות של עובש במזרנים.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .