גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים מקצועי – ניקוי, חיטוי, והסרת כתמים וריחות

כולנו מבלים כשליש מחיינו בשינה, ובמדינת ישראל, תודה לאל, כולנו ישנים על מזרון. אם המזרון שלכם מלוכלך, מוכתם, אם המזרון שלכם ספג אבק או אם בין הקפלים שלו חיה בנינוחות קרדית אבק הבית – איכות החיים שלכם יורדת. השינה על מזרון שאינו נקי פוגעת באיכות השינה, פוגעת בתפקוד מערכות הגוף, גורמת לנו להרגיש ישנוניים במהלך היום, ולא פחות חשוב – היא פחות נעימה, בעיקר למי שסדר וניקיון חשובים לו במיוחד.

הסרת קרדית האבק

לקריאת טיפים לנטרול והסרת ריחות – לחצו כאן

חברת גל אור מתמחה בניקוי מזרונים (אבל לא רק!), ומבטיחה ניקוי עמוק ויסודי של המזרון שלכם – כולל חיטוי יסודי והפחתה בממוצע של 92.5% מהמיקרואורגניזמים (עובש, פטריות, חיידקים) שאתם ישנים בתוכם – בכל לילה.

אז למה שלא תאפשרו לעצמכם שנת לילה טובה באמת (עם הימים העמוסים שלנו – זה פשוט מגיע לנו), ותצרו איתנו קשר, לחידוש וניקוי יסודי של המזרון שלכם ולשינה בסביבה נקייה, שתאפשר לנשום טוב, לנוח מנוחה עמוקה, לחדש כוחות ולהתעורר אל יום חדש ונפלא?

איך ננקה את המזרון שלכם?

חברת גל אור עוסקת בניקוי ספות, מזרונים, שטיחים ומיטות מזה שנים רבות, ופיתחה תהליכי אבחון וניקוי יסודיים המאפשרים ניקוי עמוק למזרון שלכם. תהליך ניקוי כזה יעזור להיפטר לחלוטין מהאבק, הבקטריות, והמיקרואורגניזמים שהתמקמו בנוחות בתוך המזרון. כמובן שגם נטפל בכתמים שהצטברו במזרונים, אם זה כתמי דם, כתמי שתן, וכולי.  התוצאה? מזרון שניראה חדש, ומאפשר שינה עמוקה וטובה באמת.

ניקוי מזרונים

שלבי ניקוי המזרון

תחילת תהליך ניקוי המזרון בחומרים המחלישים ומפרידים חלקיקי אבק ולכלוך מן המזרון. שואבי אבק ומים עוצמתיים בעלי שלושה מנועי שאיבה יסירו לכלוך זה מן המזרון.
בשלב השני, עובר המזרון תהליך של חיטוי שמחסל בקטריות ומיקרואורגניזמים אחרים על המזרון
בשלב השלישי עובר המזרון טיפול בחומרים אורגניים שהם דוחי חרקים ובקטריות, להגנה על המזרון מפניהם לאורך זמן

חשוב לנו להגיד לכם- ניקוי מזרונים עם חומרים ידידותיים לסביבה

בתהליך ניקוי המזרונים של חברת גל אור אנחנו משמשים רק בחומרים ידידותיים לסביבה. בעבודתנו, אנחנו מקפידים על שימוש בחומרים אורגניים, אקולוגיים, שאינם מהווים סיכון לבני אדם או בעלי חיים, ואינם גורמים נזק לסיבי המזרון, מחלישים אותו או מקצרים את חייו!

הזמינו ניקוי יסודי למזרון שלכם – וגם אתם תרגישו בהבדל!

אנחנו ממליצים לאפשר תהליכי ניקוי יסודי של מזרנים פעמיים בשנה, על מנת להבטיח שינה איכותית על מזרן נקי מלכלוך וממיקרואורגניזמים.

זהירות! קרדית האבק במזרונים- נקו בצורה נכונה את המזרון שלכם!

אם התעוררתם בבוקר מצוננים, עם כאב ראש או גירוד, ייתכן מאוד שקרדית האבק עברה לשכון במזרני ביתכם. זהו יצור זעיר ומיקרוסקופי המתגורר במקומות שאין נוטים לנקותם וצוברים אבק, כדוגמת מזרנים המהווים מצע אידיאלי בהיותם מורכבים מחלקים פנימיים שאינם ניתנים לניקוי באופן עצמאי. קרדית האבק חיה כחודשיים וחצי ומתרבה בקצב מהיר, וחשוב לדעת כי פגריה וכן הפרשות מושבותיה הינם אחד מגורמי האלרגיות הראשיים. למעשה, כל אדם חמישי בממוצע רגיש ליצורים זעירים אלו ולהפרשותיהם, כאשר חלק מתגובות האלרגיה עלולות להיות ממושכות וקשות, ולהתבטא בקשיי נשימה ופריחות. הדרך היחידה להיפטר ממזיק זה הינה באמצעות ניקוי מזרנים מקצועי, ובנוסף לכך מומלץ שלא לרכוש מזרנים משומשים אלא להשקיע במזרנים חדשים ונקיים.

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים – עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

התקשרו אלינו – אנחנו כבר בדרך לנקות את המזרון שלכם!

צרו איתנו קשר עוד היום, ונפתיע אתכם בהצעת מחיר שווה לכל כיס, עבור תהליך ניקוי יסודי, עמוק, איכותי, ומקצועי – המזרון שלכם יכול להיות מוכן ונקי כבר מחר!

איכויות שונות של ניקוי מזרנים

יש איכויות שונות של ניקוי מזרנים. כאשר אתם פונים אל חברה איכותית של ניקוי מזרנים אתם מקבלים לא רק ניקוי שטחי של המזרנים, אלא ניקוי מעמיק ויסודי הורדת כתמים יסודית וחיטוי, כמעט מושלם של המזרנים שלכם.

ניקוי יסודי בשני שלבים

ניקוי מזרנים על ידי חברת ניקיון מורכב משני שלבים עיקריים. בשלב הראשון עושים שימוש בחומרים מיוחדים שמפרידים בין חומרי אבק ולכלוך לבין סיבי המזרון ומוציאים ממנו את הלכלוך. בשלב השני משתמשים בחומרים מסוג אחר אשר מחטאים בצורה יסודית את המזרן, מחסלים את קרדית האבק וכמעט מאה אחוז מהחיידקים אשר קיימים במזרנים שלכם. ניקוי כזה עם חומרים מיוחדים הוא לא רק ניקוי מיידי, חומרים איכותיים של חברת ניקוי שומרים את המזרנים שלכם נקיים ומחוטאים לאורך זמן גם לאחר שתהליך הניקוי עצמו הסתיים.

ניקוי מזרונים

הקפדה על חומרים בריאים ואקולוגיים

אנו בחברת גל אור מקפידים על בריאותכם ועל איכות הסביבה. אנו עושים זאת בעזרת שימוש בחומרים אקולוגיים ידידותיים לסביבה שאינם מזיקים לבריאות שלכם ושל בני המשפחה שלכם החומרים שבהם אנו מנקים בטוחים גם לילדים ולחיות מחמד. חומרים אלה טובים ואיכותיים כי הם גם לא הורסים או יוצרים בלאי במזרנים אותם אנו מנקים. אם איכות הסביבה חשובה לכם חשוב שתדעו כי החומרים שבהם אנו משתמשים מבוססים על חומרים טבעיים, שלא מזהמים, לא מרעילים ולא פוגעים בסביבת המחייה שלכם.

ניקוי מזרנים מקצועי

 

איך להיפטר מקרדית האבק?

רובינו שמענו על קרדית האבק. זה יצור מקרוסקופי שחי בתוך האבק אשר מצטבר בתוך המזרנים. לא רבים יודעים כי כל אדם חמישי אלרגי בדרך זו או אחרת לקרדית האבק. אלרגיה לקרדית האבק יכולה להתבטא בגרד או בצינון אך יכולה גם לגרום ממש לקשיי נשימה ולפריחות. אלרגיה ורגישות לקרדית האבק יכולה להיווצר גם באמצע החיים פתאום גם אם קודם לא הייתם רגישים לקרדית האבק.

ניקוי מזרונים על יד טיפול בכתמים שונים

יש מצבים שונים שלפתע המזרן מתלכלך בכתמים שונים. כל כתם עשוי מחומרים שונים ולכן דורש חומרי ניקוי שונים כדי להסירו נשאלת השאלה איך ניתן באמצעים ביתיים לנקות מזרן מכתמים ולכלוך. יש הרבה תשובות לשאלה זאת ניתן לנקות מזרנים באופן ביתי עם מגוון חומרים ביתיים כמעט לכל אחד יש חומרים שונים בבית שניתן לנקות בהם מזרנים באופן שוטף בין ניקיונות יסודיים כל תקופה נתונה. הם לא באים להחליף ניקוי יסודי אלא רק לתמוך ולסייע בשמירה על ניקיון המזרנים בין ניקוי יסודי אחד למשנהו.

שימוש בחומרים ביתיים

כך למשל ניתן לנקות לכלוך וכתמים ממזרנים בעזרת נוזל כלים מעורב בסודה לשתיה אלה חומרים טבעיים ויעילים שמנקים בצורה טובה את המזרן. תוכלו ליצור מעין תמיסה של נוזל כלים עם סודה לשתיה מדוללת במעט מים ולרסס בעזרת בקבוק. מרססים את המזרן בחומרים אלה חשוב לא להרטיב יותר מידי את המזרן כדי שלא ייווצר עובש במזרן בשל רטיבות רבה מידי. יש לרסס את המזרן בעדינות ולתת לחומרים להיספג במזרן. לאחר שריססתם את המזרן יש לקחת מברשת עם סיבים בעלי קושי בינוני ולהבריש היטב בתנועות סיבוביות את המזרן אחרי הברשה עמוקה כזאת. כמו גם מזרונים גם ניקיון שטיחים מומלץ לבצע בעזרת חומרים טבעיים בריאים ואקולוגים.

ניגוב יסודי של המזרן

כדאי לקחת מטלית מיקרופייבר ולנגב היטב וביסודיות את המזרן. זה יעלה את הלכלוך והאבק על פני המזרן ואתם תנגבו את הלכלוך והאבק והכתמים שהצטברו. ניתן להחליף את נוזל הכלים באבקת כביסה טובה אפילו מלבינה אבל גם אבקת כביסה רגילה יכולה להתאים. בניקוי עדין יותר ניתן להשתמש אפילו במיץ לימון ומלח כדי לרענן ולנקות את המזרן בצורה קלה ועדינה יותר.

ניקוי והסרת ריחות שתן משטיחים ספות ומזרונים

ניקוי והסרת ריחות שתן משטיחים ספות ומזרונים

כיצד להסיר ריח שתן של כלבים או חתולים מהשטיח או הספות שלכם אין זו שאלה, חית הבית שלכם יכולה להיות כל כך חמודה, חוץ מריחות שתן העולים מהשטיחים או הספות שלכם ומציפים את ביתכם בריחות לא נעימים. בין אם זה בכוונה תחילה או תאונה מצערת, ללא הסרה משמעותית של השתן והריחות מהשטיח או הריפוד זוהי […]
ניקוי יסודי של כתמי שתן ממזרון, שטיחים וספות

ניקוי מזרונים בכל הארץ

מחפשים חברת ניקוי מזרונים ברחבי הארץ? הגעתם אל המקום הנכון! ניקוי יסודי למזרונים מכל הסוגים על ידי חברה מקצועית, אחת לכמה חודשים עד שנה, משמרת את איכותה ודואגת לניקיונה ולמראה שלה. ניקיון של חברה מנוסה ואמינה, שירות בכל הארץ. ניקוי מזרונים בתל אביב משפחות רבות מנצלות את הימים המקדימים את חג הפסח לניקיון יסודי בבית, […]
ניקוי מזרן

הסרת כתמי דם ממזרנים

חלק מהכתמים שאנו מתמודדים איתם בניקיון מזרנים, ספות, שטיחים ואפילו בגדים אלו הם כתמי דם, הם נחשבים לנפוצים ומכתמים במיוחד, ואכן הם נמצאים בשורה אחת עם הכתמים הקשים ביותר אבל גם איתם אפשר וצריך לדעת להתמודד ולהסיר, כתמים אלו כמובן אינם נוצרים במכוון, זה יכול לקרות עקב מכה או חתך קטן בזמן שאנו על המזרן […]
הסרת כתמי שתן ממזרנים

ניקוי כתמי שתן ממזרנים

כידוע שליש מחיינו אנו מבלים בשינה, וזאת על פי רוב, זה אומר שאנו דבוקים למזרן שעות רבות ואיכות התחזוקה שלו הוא נושא שאפשר להתעכב עליו, אף אחד לא רוצה לישון על מזרון מלוכלך בייחוד לא כזה שהוכתם בשתן שהצהיב והפיץ ריח חריף שאינו נעים במיוחד, האומנם אנו שמים מצעים שהם סוג של שכבת הגנה מהכתם […]
הסרת כתם שתן על מזרן

הסרת ריחות רעים ושתן ממזרנים

מחקרים מוכיחים ששליש מחיינו אנו מעבירים בשינה, שינה על מזרון נוח ומתאים מסייע משמעותית גם לשינה טובה שצוברת כוחות מחודשים וגם לבריאות הגוף, עם זאת חשוב שלא רק נשכב על מזרון מתאים אלא גם על מזרון נקי ומתוחזק היטב, שני הכללים הללו יחד הם מתכון לחיים בריאים עבורנו ועבור ילדנו. מה גורם לכתמים וריחות רעים […]
המדריך המלא לניקוי מזרנים

המדריך המלא לניקוי מזרנים

כאשר אתם מתחזקים מזרן חשוב לדעת איך לנקות אותו בצורה חכמה ונכונה. זה המדריך המלא לניקוי מזרנים. אנשים לא חושבים על כך אבל כל אדם מזיע בלילה ממוצע כמות זיעה שיכולה למלא כוס! זה די מגעיל לחשוב על כך אבל גורם לכם להבין כמה לכלוך אבק וחיידקים נספגים כל יום ביומו בתוך המזרנים שלנו. מדוע […]

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי מזרנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי מזרנים שיהפכו גם את המזרן שלכם לנקי מאין כמוהו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

לפרטים, שאלות או הזמנות – הקליקו עכשיו לחיוג! 1-700-555-202

המחיר נא בין 300 ל 380 למזרון זוגי

לוקח עד שעה , 8-10 שעות ליבוש לאחר סיום עבודה.

עדיף לשלוח תמונה של המזרון אלינו וקח נוכל לקבוע באם ניתן להסיר לחלוטין את הכתם

התשובה כן, ניתן לנטרל ריחות ועובש עד 100 אחוז

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה