מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי קפה מריפודי רכב

טיפים לניקוי ריפודי הרכב

קפה הוא אחד המשקאות הפופולאריים ביותר לשתיה בזמן נהיגה. זהו משקה מעורר אשר מסייע לריכוז רב יותר, מחמם בימי החורף הקרים ונוח לרכישה בכל חנות נוחות או תחנת דלק. לכן, כתמי קפה על ריפודי הרכב אינם זרים, וריפודי רכב רבים סובלים מהם.

אז איך מתמודדים עם הכתמים הללו? איך שומרים על הרכב נקי לאורך זמן וללא כתמים על הריפודים? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

רכשו כיסויי מושבים

היום ניתן למצוא כיסויים מוכנים למגוון רחב של רכבים, ואפשרות להזמין כיסויים בתפירה אישית על פי סוג הרכב שלכם. כיסויים כאלו מעניקים את ההגנה הטובה ביותר לריפודי הרכב. במקרה בו נשפך קפה על הריפוד, או כל לכלוך וכתם אחר, אתם יכולים להסיר את הכיסויים ולכבס אותם בנוחות במכונת הכביסה שלכם.

מדובר בתוספת חשובה לכל רכב שתסייע לכם לשמור על רכב נקי ונעים יותר, ובמידה ותרצו למכור את הרכב בעתיד – רכב נקי ואסתטי מושך את העין והוא בעל ערך הרבה יותר גבוה.

הספיגו את הנוזל

נכון, אתם באמצע נהיגה, ממהרים ולא מתחשק לכם לעצור בצד, אך עצירה של דקה או שתיים יכולה להציל אתכם מעבודות ניקיון מסיביות והרבה יותר קשות מאוחר יותר. אם נשפך לכם הקפה ברכב, ממש באותו הרגע עצרו את הרכב בצד והספיגו את הנוזל למטלית יבשה. בכל רכב כדאי להחזיק מטלית כזו או גליל של נייר סופג אשר יסייעו לכם לבצע ניקיון מהסוג הזה בנוחות ובמהירות ברכב.

כאשר תספגו את הנוזל תמנעו מצב בו הוא יחלחל אל תוך הריפוד של הרכב, יגרום לריח לא נעים והצטברות של עובש ונזק אשר רק חברת ניקיון מקצועית תוכל לנקות אותו היטב.

ניקוי של הכתם

אם נשאר לכם כתם על המושבים, נסו לנקות אותו באמצעות סודה לשתיה. פזרו סודה לשתיה על הכתם, השרו לכ10 דקות ולאחר מכן התיזו מים באמצעות ספריי וקרצפו עם מברשת עדינה. חשוב לא לשפוך מים בכמות גדולה שכן המים יחלחלו אל תוך המושב ויצרו עובש וכתמים נוספים. בנוסף, הקפידו להשתמש במברשת עדינה בלבד ולא במברשת קשה אשר עלולה לפגוע בבד ובמרקם שלו ולגרום לנזק לריפודים.

ניקוי מושבי רכב מבד

לא הצלחתם לנקות בעצמכם? פנו למומחים!

אם אתם לא מצליחים לנקות את הכתם בעצמכם, ובכלל – אם ריפודי הרכב שלכם מוכתמים ואתם רוצים לחדש אותם וליהנות מרכב נקי ומרשים, אנו כאן לשירותכם. חברת גל אור משתמשת בכלים מיוחדים וחומרים מקצועיים אשר מיועדים לניקיון של ריפודי הרכב ומעניקים לכם חידוש מלא של הריפודים ורכב במראה חדש, נקי ונוח במיוחד. זהו ניקוי יסודי אשר לא רק ינקה את הכתמים החיצוניים והגלויים לעין אלא גם את הרטיבות או הבקטריות בשכבות הפנימיות של הריפודים שלכם.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .