מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים מקצועי ע”י חברת גל אור

כמה פעמים יצא לכם לשאוב אבק כמעט מידי יום מהשטיח, להסתכל עליו ולראות שעדיין נשארו חתיכות לכלוך וסיבים בכל פינה. שאוב האבק יוצא בשנית מהפינה שלו, אתם עוברים על עבודת השאיבה בשנית וזה עדיין לא מספיק. לאחר זמן מה השטיח שלכם כבר אינו מתרגש מ-שואב האבק והופך לאורח קבוע בבתים רבים, כן גם בבתים הנקיים ביותר.

שואבים ושואבים והלכלוך עדיין נשאר… אבל למה?

ניקוי שטיח בסיסי באמצעות שואב אבק, הוא פתרון תחזוקה שוטף יעיל במיוחד אך לשמירה על השטיח נקי באמת יש צורך באנשי מקצוע אמיתיים אשר יהפכו את תהליך השאיבה למהנה ללא צורך לעבור עליו שוב ושוב- השטיח שלכם יהיה נקי מכל סיב ולכלוך תוך זמן קצר במיוחד! לאורך הזמן זה אך בלתי נמנע שהשטיח שלנו יצבור כתמים אשר גם לאחר הורדתם ובמרוצת הזמן משאירים סימנים על השטיח , אז במקום להחליף את השטיח.
חברת גל אור מאפשרת לכם לחזור אל הימים בהם השטיח היה בעל מראה חדש.

ניקוי כתמים יעיל ומקצועי תוך זמן קצר

חברת גל אור, המתמחה בניקוי שטיחים תאפשר לכם לחזור אל אותם ימים בהם השטיח היה חדש ונראה כחדש. ניקוי שטיחים מקצועי מתקופה לתוקפה תשאיר את השטיח שלכם בעל מראה חדש נקי לחלוטין, הסרת כתמים, אבק, קרדית אבק ושאר לכלוכים ויתר מרעין בישין, לאורך זמן ארוך במיוחד. פעולת ניקוי שטיחים בחברת גל אור, מאופיינת לא רק על ידי ניקוי השכבה העליונה של השטיח, אלא טיפול המגמיש את השטיח הופך את יכולת הניקוי השוטפת שלנו לקלה ופשוטה יותר ויוצרת תופעה של הרחקת האבק ודחיית האבק מהשטיח.
במקרים רבים בהם אנו מנקים את השטיח בבית הלכלוך הגדול נשאב וגם האבק נכנס אל תוך שואב האבק, אבל רק כביכול, במקרים רבים האבק מתפזר אל כ שטח השטיח וחלקיקים קטנים שלו עדיין נשארים ונדבקים אליו. ניקוי שטיחים בחברת גל אור יעזור לכם להעלות את אבק על פני השטיח ויאפשרו לכם לשאוב את האבק הלכה למעשה ולא רק לכאורה.
החומרים בהם אנו בחברת גל אור משתמשים לצורך ניקוי האבק, מחסלים ריחות רעים וכתמים קשים, ללא הרס השטיח. ווירוסים וחיידקים הנדבקים אל השטיח ועלולים לסכן את בני הבית ולעיתים אף ליצור מצבים של חורים בשטיח. כפי שציינו מעלה. פעולת ניקוי השטיחים בחברתנו מאפשרת את הגמשת השטיח, ויצירת מצבים, בהם פעולות הניקוי ופעולות הניקוי העצמאיות שלכם בבית לא יזיקו לשטיח וישחקו אותו.

 

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

MY FIRST SHAGI – שטיחי שאגי ואפשרויות תחזוקתם

שטיחי שאגי, אותם שטיחים רכים ונעימים מתחת לרגליים המאופיינים בסיבים ארוכים ומלטפים אשר נכנסו היום לאופנה וניתן לראותם כמעט בכל בית. יחד עם זאת, פעולת הניקוי שלהם היא מעט מורכבת מאשר בכל שטיח רגיל, מהסיבה הזאת בדיוק, האבק נוטה להשתרש בהם באופן חזר הרבה יותר וניקוי הכתמים שלהם דורש פעולת תחזוקה מתמדת. ניקוי שטיחי שאגי אצלנו בגל אור תאפשר לכם ניקוי פשוט ונוח הרבה יותר ולהפסיק להיאבק עם השאגי שלכם בכל פעם שנוצר כתם חדש או חתיכת לכלוך שנצמדה אליו ומסרבת להיפרד ממנו בכל תוקף. אנו בגל אור מנקים את כל סוגי שטיחי השאגי, מהקטנים ועד לגדולים, ומאפשרים לכם ליהנות משטיח מפנק ונקי בקלות- אז מי אמר שלא ניתן ליהנות מכל העולמות?

 

שטיח מקיר לקיר לא מחייב כאב ראש מקיר לקיר

יש ברשותכם שטיח מקיר לקיר? ניקוי שטיח מקיר לקיר לא חייב להיות עם הראש בקיר, תחזוקה שנתית בגל אור תאפשר לכם לשמור על השטיח נקי במשך כל ימות השנה ללא מאמץ ניכר וללא שאיבה בלתי נגמרת עם כל גרגיר אבק הנוחת עליו. שטיחים מקיר לקיר הם בדרך כלל שטיחים גדולים ודורשים ניקוי אינטנסיבי, במקרים של שטיחים מקיר לקיר הכוללים סיבים ארוכים העבודה הופכת למורכבת עוד יותר.
ניקוי שטיחים מקיר לקיר אצלנו בגל אור, תגמיש את השטיח שלכם ותאפשר את הפרדת האבק ודחיית האבק מהשטיח בפעולת תחזוקה חד פעמית פעם בכל תקופה ותאפשר לכם לשכוח מכאב הראש בכל פעם שהכלב מתיישב על השטיח ובכל עת בהם אתם נערכים למשימת ניקוי שטיח מקיר לקיר. השטיח שלכם מקיר לקיר- גם יפה וגם נקי כמו חדש לשנים ארוכות ללא שחיקה!

מעוניינים במידע נוסף, טיפים לניקוי שטיחים והסרת כתמים בשיטת עשה זאת בעצמך? זקוקים לניקוי שטיח יעיל, מהיר ובמחיר שפוי? צרו איתנו קשר עוד היום או השאירו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם!

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .