מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

התאמת שטיחים לעיצוב הבית

עיצוב פנים אינו שלם ללא בחירה מוקפדת של שטיחים מעוצבים לבית. שטיח מעוצב מעצים לא רק את האפקט שיוצר הריצוף אלא משדרג את עיצובם של כל הפריטים בבית. במתם כפרי ייחודי, חבויה לה חנות המציעה לכם מגוון מוצרים לעיצוב הבית ולהידורו. שם גם תוכלו לפגוש אדריכלים ומעצבי פנים אשר יסייעו לכם בבחירת הפריטים השונים ולהתאמה הרמונית בניהם.

שטיחים אוריינטליים בעבודת יד, באריגה אמנותית מרהיבה, עם כלי בית וכלים סניטריים שונים, קערות ופסלונים, אריחים ומוצרי פרזול, ריהוט גן ומוצרי דקורציה שונים, שטיחים מעוצבים ועוד מגוון פריטים בעבודת יד.

שטיחים בעובי ובצפיפות משתנה, במידות ובדגמים שונים, במגוון צבעים מאפשרים לכם בחירה חופשית לשדרוג עיצוב הבית. ייחודם של שטיחים מעוצבים הוא באווירה שהם משרים על כל הבית, במיוחד שטיחים שעשויים מסיבים של צמחים טבעיים המגודלים במיוחד כדי שיארגו מהם שטיחים.

שטיח כיוצר וכמעצים אווירה

ניתן לבחור שטיחים מעוצבים לבית בגוונים כהים או בהירים, ליצירת אווירה ביתית וחמימה או משרדית, יוקרתית ומהודרת. ניתן להתאים שטיחים לטקסטורה של הרהיטים בבית או במשרד.
חשוב לדעת, כי מרקם השטיח מותנה בסוג הסיב שממנו הוא מיוצר, לדוגמה: שטיחים שאורגים אותן מסיביהם של צמחי מים ייראו בגווני בז’ וירוק, בטקסטורה גסה, כעין מחצלת; שטיחים שייארגו מסיבי קליפת אגוז קוקוס אף הם ייראו כבעלי מרקם גס, בעוד שטיחים שמכינים אותם מסיביו של צמח היוטה יהיו רכים ונעימים למגע וייראו כשטיחי כותנה.
כיום, רבים מעדיפים לרכוש שטיחים שיהיה קל לנקות אותם באמצעות שואב אב, שטיחים שלא צוברים חשמל סטאטי מאחר שהם לא עשויים שערות ארוכות והם משמשים גם כמבודד תרמי ואקוסטי מצוין.
בית או משרד ללא רהיטים ייראה ריק, אבל די שיהיה בחדר שטיח מעוצב כדי שהחלל כולו ייראה מלא ועשיר. המגוון העשיר של שטיחים מאפשר לבחור לפי טעם והעדפה אישיים. על מנן ליצור בבית גדול עושר סגנוני וססגוני ניתן לשלב בו שטיחים מסוגים וממרקמים שונים, בדגמים ובגדלים שונים.
מרכזיותו של השטיח כאלמנט עיצובי בולט מצדיק בחירה מושכלת שלו. היתרון של רכישתו בחנות המציעה לכם מבחר עשיר של מוצרים לריהוט הבית ולעיצובו היא בהתאמה מרבית ומיטבית בין הפריטים השונים ליצירת חזות עיצובית מבוקשת, אשר כל פריט שייבחר במסגרתה יתאים לאווירה הכללית.

על טעם וריח מומלץ לשוחח

מאחר שהיופי הוא בעיני המתבונן, סביר להניח כי שטיח מעוצב שנראה לכם יפה ומרהיב ייראה כך גם בעיני אחרים, אבל היות שקשה לקלוע לטעמם של אנשים וממילא לא תוכלו לרצות את כולם, חשוב ביותר שתבחרו שטיחים מעוצבים שנראים לכם כיפים וכמתאימים ביותר לבית או למשרד שלכם. אם אתם תאהבו אותם, סביר להניח שהם גם ימצאו חן בעיני אחרים. אחת בכמה שנים מומלץ לרענן ולגוון ולבחור שטיח חדש ליצירת מראה חדש ואווירה חדשה. תתחדשו ותתייפו!

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .