מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

כתם על השטיח! האם זה הסוף?

כתם על השטיח! האם זה הסוף? שוב הופיע לו משום מקום כתם מרגיז על השטיח היוקרתי שלכם ולמרות כל ניסיונותיכם הוא פשוט מסרב להיעלם? רגע לפני שאתם ממשיכים לשפשף ולשפשף ולגרום רק יותר נזק לשטיח, כדאי שתעצרו לרגע ותלמדו כיצד לבצע זאת באופן מושכל. הסרת כתמים משטיחים הינה בהחלט ברת ביצוע, זהו לא סוף העולם!

הבעייתיות של כתמים על השטיח

השטיחים מונחים על הרצפה ולכן הם חשופים למפגעי כל הכתמים באשר הם : בוץ, כתמי שמן, קפה, ממתקים, כתמי שתן וצואה של החיות בבית, כתמי אוכל, כתמי שתייה קלה והרשימה עוד ארוכה. כתמים אלו עשויים להיות עיקשים למדי כך שקשה מאוד להסיר אותם באמצעים המקובלים הבעיה מוכרת במיוחד בשטיחי ילדים. הסיבה לכך טמונה בתכונות החומרים המכתימים וסוג סיבי השטיחים. חומרים מכתימים אשר אינם מוסרים בקלות חודרים עמוק לסיבי השטיחים ואינם מגיבים עם מים או סבונים פשוטים כמו גם ששפשוף לא ממש עוזר להיפטר מהם. כמו כן, ניקוי כתמים מעל שטיחים ע"י חומרי ניקוי שאינם מתאימים עשויים להסתיים ביצירת כתם חדש ו/או פגיעה בסיבי הבד וצבעם.

אז מה עושים?

במידה והנכם מעוניינים לנקות את הכתמים בשיטת "עשה זאת בעצמך", חשוב מאוד שלא להשתמש בדבר מלבד מים, מטלית פשוטה ו/או שמפו להסרת כתמים משטיחים וזאת רק במידה ואתם יודעים בוודאות את סוג השטיח והתאמת חומר הניקוי אליו. ובכל מקרה, מאחר והסרת כתמים משטיחים מחייבת ידע מוקדם ומאחר ואין אנו מעוניינים לפגוע בשטיח תוך בניסיון לנקות אותו, מומלץ להזמין חברת שטיחים מיומנת אשר מתמחה בניקוי. חברות אלו מבצעות ניקוי שטיחים באופן מושכל. ראשית כל בוחן איש המקצוע את סוג הכתם באמצעות חומרים מיוחדים (אינדיקטורים) ולאחר מכן מתאים את המברשות וחומרי הניקוי הספציפיים. לאחר קרצוף וניקוי נשאב השטיח ונותר נקי לחלוטין. ניתן אף לבקש מאיש השירות טיפול מונע כתמים אשר מהווה למעשה יצירת שכבת הגנה שקופה ובלתי נראית מעל סיבי השטיח כך שבפעמים הבאות ניתן יהיה להסיר את הכתמים באמצעות מטלית לחה בלבד ומים.

לחץ למדריך ניקוי שטיחים עשה זאת בעצמך ותקבלו הרבה טיפים לניקוי נכון של השטיח.

ככל שהשטיח מיוחד ומורכב יותר כך עולה הצורך בהתקשרות עם חברה מקצועית ומנוסה בהתאם. וזכרו- מאחר ושטיחים עולים לא מעט כסף, כדאי מאוד שלא להתפשר על איכות השירות ובכך להשיג שטיח נקי ואלגנטי לתקופה ארוכה במיוחד.

ניקוי ספת עור

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.